מכבי נתניה

גירסה מלאה: הרכב חסר למחר
אתה כרגע צופה בתוכן שלנו בצורה פשוטה. צפה בגירסה המלאה.
עמודים: 1 2 3
ואיך עוד פעם ליאור ראובן ...

http://www.sport5.co.il/articles.aspx?Fo...60&lang=HE
עומר פרץ חוזר זה עדיף על המגן הימני שיש לנו

ליאור ג׳אן בלם אין קשר אחורי

Sent from my iPhone using Tapatalk
אני לא רואה שום פרמטר שבו עומר פרץ עדיף טופי.
שהנהלת הקבוצה תבקש לשחרר את ירין חסן גם ככה הוא לא מתלבש וישב ביציע לפחות שישחק אצלנו.

Sent from my GT-N7100 using Tapatalk
(17-Nov-2013 14:14)זיו פלם כתב: [ -> ]עומר פרץ חוזר זה עדיף על המגן הימני שיש לנו

ליאור ג׳אן בלם אין קשר אחורי

עומר פרץ עדיף על טופי ??
מה עוד צריך לקרות שתבינו שאין היום מגן ימני פנוי (וגם לא פנוי...) שעדיף על טופי.
מצד שני, לאור הרמה שטובול מציג לא הייתי מתנגד להעביר את טופי שמאלה ואת פרץ ימינה (למרות שטופי הכי טוב שהוא בצד ימין)
(17-Nov-2013 15:09)amir כתב: [ -> ]שהנהלת הקבוצה תבקש לשחרר את ירין חסן גם ככה הוא לא מתלבש וישב ביציע לפחות שישחק אצלנו.

Sent from my GT-N7100 using Tapatalk
רעיון נכון.
אבל מי יבוא לאמצע ישחקו ללא קשר אחורי ?

עומר פרץ עוד יפתיע את כולם. אני תופס ממנו.

כמו שרשום בכתבה הרעיון הכי טוב שטובול יהיה בלם וג'אן אחורי.

קשה שלא לציין אבל את ההתנהלות של נתניה בנוגע לשחקני נבחרת הצעירה ובכך אנחנו נדפקים מזה, אם לויטה היה בנבחרת אז עדיין היו יושבים בשקט להזיז את המועד?
אם ירין חסן לא בתוכנית אפילו לסגל של הנבחרת מחר אז למה לא לפנות להתאחדות שישחררו אותו, לא חבל?
(17-Nov-2013 15:34)Haziz23 כתב: [ -> ]עומר פרץ עוד יפתיע את כולם. אני תופס ממנו.

כמו שרשום בכתבה הרעיון הכי טוב שטובול יהיה בלם וג'אן אחורי.

קשה שלא לציין אבל את ההתנהלות של נתניה בנוגע לשחקני נבחרת הצעירה ובכך אנחנו נדפקים מזה, אם לויטה היה בנבחרת אז עדיין היו יושבים בשקט להזיז את המועד?

אוי ואבוי אם טובול יהיה בלם אחורי...זוכרים את הטעות בפנדל נגד ר"ג...? זה היה כשהוא חיפה על הבלם האחורי...
וגם אני חושב שאם ירין לא בסגל מחר אז כדאי לבקש שישחררו אותו...
עמודים: 1 2 3
Reference URL's