מכבי נתניה

גירסה מלאה: בהצלחה לכולנו היום
אתה כרגע צופה בתוכן שלנו בצורה פשוטה. צפה בגירסה המלאה.
עמודים: 1 2 3 4 5 6
(07-Aug-2016 19:57)חזום חזום כתב: [ -> ]לפי דעתי קרל לואיס היה הגדול מכולם .ספורטאי וכשרון נטו בלים סמים.
ומתגעגע לגרטל(ועד עכשיו לא בטוח אם היה שותף לכל ה סמס דחקות או שהיה תמים)

Sent from my A0001 using Tapatalk

תיקון קל את קארל לואיס תפסו שנה או שנתיים לפני האולימפידה על שימוש בחומר ממריץ שלאחר מכן התגלה שהוא לא ידע שאסור לקחת אותו (הצליח להשיג אליבי טוב )
(07-Aug-2016 18:38)אריאל כתב: [ -> ]
(07-Aug-2016 17:11)amir כתב: [ -> ]
(07-Aug-2016 16:49)אריאל כתב: [ -> ]אם כבר מדברים על טביב...

אין כמו אנלוגיות מעולם הספורט בכלל והכדורגל בפרט...
אחרי הטענה שבנט משמר את מורשת דרוויש והגמוניית השמאל וחופר מנהרות מתחת לממשלת הליכוד (קונוטציה שבנט זה חמאס, וגם אם אני לא סובל את בנט, עד שבוע שעבר לא חשבתי עליו במונחים כאלה) סופסוף נפל לי האסימון... מה שלה פמילייה עשו לבית"ר ולאוהדי בית"ר השפויים, עשו ה"רגב/אלקין/לוין/דנונים" לליכוד שלי.
ביבי הוא ה"טביב" שכדי לשמר את הכסא מחרבן על העתיד ומאכיל מידו את ה"קומץ" שמתנפח ואם מישהו פוצה פה, עושים לו את מה שעשו לקורנפיין (יעלון?).

עכשיו מאור הדור פקד את הצל שמשתלח בבני בגין...

וכמו שאומרים, כשאנשים קטנים עושים צל גדול... זה סימן שהשמש שוקעת
לגבי הקטנים אז גם כשהשמש זורחת הצל הוא גדול אבל במקרה של הצל אליאסי הוא תמיד ישאר קטן לעומת זאת אתמול ראיתי באולימפיאדה את גדול המתעמלים בכל הזמנים קוהי אוצימורה הבנאדם רק 1.60 מטר עם אישיות שלא תאמן.

Sent from my LG-D855 using Tapatalk

לא מכיר את אוצימורה, אבל מבחינתי, מס' 1 זאת נדיה קומאנצ'י (ולא איכפת לי שאמורים להגיד קומאנץ').

שינתה את שיטת הענקת הנקודות בענף, כי היתה מושלמת מידיי...
וטישיות, גם אחרי הפרישה

תעקוב בדאגה: נדיה קומנצ'י
יותר מבולט, פלפס והדרים טים, הבאנקר של לונדון 2012 הוא קוהיי אוצ'ימורה, הפנומן היפני שכבר נחשב על ידי רבים למתעמל הטוב בהיסטוריה
http://sports.walla.co.il/item/2552500
רק הערה קטנה לגבי הלשמור משהו לינואר.. לא זוכר מתי ינואר האיר לנו פנים. לא כשהיינו צריכים חיזוק נקודתי ולא כשהיינו צריכים הצלה. יכול להיות שזוגבו היה היוצא מין הכלל כאן, לפחות אם זכרוני לא מטעה אותי . אם אני צודק , הייתי מתקן את מה שראוי תיקון עכשיו.
נ.ב - לקבוצה אין ספונסרים נכון להרגע ?

Sent from my iPhone using Tapatalk
חחח איפה שאסידון נמצא יש פציעות עכשיו לחלוץ הפועל חיפה קורץ יש קרע ברצעות מנחוס הבן אדם

השחקן רועי דיין סיכם את תנאיו, במועדון לעונה הבאה.
דיין: "שמח להגיע למועדון גדול כמו מכבי נתניה. מבטיח לתת הכל על המגרש להצלחת המועדון"

לא נפלתי מהכיסא.
בהחלט לא.

(07-Aug-2016 21:23)משה.ד כתב: [ -> ]לא נפלתי מהכיסא.

מהשוק הישראלי אי אפשר לצפות להפתעות שינחתו פה, חא נראה לי שיש כאלה. צריך לקוות שהפוטנציאל הקיים יתממש.
לדעתי ( הלא מקצועית), עם הזרים אפשר היה להתאמץ קצת יותר. כנראה שמדובר באילוצי תקציב, נקווה שלא יאכזבו.

נשלח מה iPhone שלי ע"י Tapatalk
לגבי הזרים (מהמעט שהספקתי לראות)-
הקשר (אולסק), שחקן בהחלט טוב. גבוה, עם נוכחות במרכז המגרש, בא תמיד לקבל כדור. לדעתי זר טוב.

קוגבינה, ראיתי אותו משחק וחצי וזה נכון שהוא לא סקורר ענק כנראה אבל אני חייב לציין שהופתעתי מכמה מהלכים שלו ברמה"ש. הפתיע בטכניקה בכלל לא רעה, אבל לא סקורר.

הבלם, זה החלק המדאיג... הוא כבד וגמלוני ועם זה בלם עוד יכול להסתדר, הבעיה פה שלא ראיתי שקט וקור רוח שבלם טוב חייב שיהיו לו. מצד שני זה רק משחק אחד... מגיע לו עוד כמה...

בגדול נראה שסלובו מעדיף את הכמות על חשבון האיכות (למרות שיש לנו גם איכות). יש לזה פלוסים ומנוסים....
וכרגיל אנחנו סבלניים...

Sent from my SM-G920F using Tapatalk
(08-Aug-2016 0:04)אופיר34 כתב: [ -> ]לגבי הזרים (מהמעט שהספקתי לראות)-
הקשר (אולסק), שחקן בהחלט טוב. גבוה, עם נוכחות במרכז המגרש, בא תמיד לקבל כדור. לדעתי זר טוב.

קוגבינה, ראיתי אותו משחק וחצי וזה נכון שהוא לא סקורר ענק כנראה אבל אני חייב לציין שהופתעתי מכמה מהלכים שלו ברמה"ש. הפתיע בטכניקה בכלל לא רעה, אבל לא סקורר.

הבלם, זה החלק המדאיג... הוא כבד וגמלוני ועם זה בלם עוד יכול להסתדר, הבעיה פה שלא ראיתי שקט וקור רוח שבלם טוב חייב שיהיו לו. מצד שני זה רק משחק אחד... מגיע לו עוד כמה...

בגדול נראה שסלובו מעדיף את הכמות על חשבון האיכות (למרות שיש לנו גם איכות). יש לזה פלוסים ומנוסים....
וכרגיל אנחנו סבלניים...

Sent from my SM-G920F using Tapatalk

אולסק לא זר.

עמודים: 1 2 3 4 5 6
Reference URL's