מכבי נתניה

גירסה מלאה: תלבושת לעונה 2016-2017
אתה כרגע צופה בתוכן שלנו בצורה פשוטה. צפה בגירסה המלאה.
בוקר טוב לכולם
למי שלא יודע אתמול נערך מפגש אוהדים עם אייל סגל.
במהלך השיחה אייל אמר שהשנה הקבוצה לא תשחק עם ג'ומה בשל העובדה שהם לא עמדו בהסכם ולכן הקבוצה תשחק השנה עם לוטו
בנוסף אייל אמר שבמהלך העונה יעלו לאתר\דף הפייסבוק מספר דוגמאות לתלבושות לעונה הבאה

אז ככה מצורף כמה סטים(בית וחוץ) שהכנתי דרך האתר אמריקאי של לוטו לפי דוגמאות שקימות במאגר שלהם יש כמה לדעתי מאוד יפות

אשמח לשמוע את דעתכם

נ.ב

הכל בתנאי שגם בשנה הבאה נשחק עם לוטו ושניתן להזמין את הדוגמאות האלה לארץ דרך היבואן הישראלי
כמה עניינים בהקשר לשיחה עם אייל(צפיתי בה באינטרנט):
1. עושה רושם שעובדים קשה בכל המישורים ובכל הכוונים לקרוב המועדון לאוהדים. לדעתי החתיכה הכי גדולה בפאזל הזה היא הצלחה מקצועית שתבוא עלינו- ואימרו אמן! ככל שפער ה 9 יצטמק הקהל יגדל ויקבל תאוצה. ככל שנדשדש המספרים עלולים להיות מאוד מאכזבים.
2. אהבתי מאוד את פתיחת השערים במשחק גביע הטוטו באצטדיון לקהל הרחב.
3. מאוד לא אוהב את צמצום היציעים. אני ברחתי מהמערבי הצפוני לדרומי כי אין לי חשק לעמוד כל המשחק ולריב עם אנשים שעומדים לי על הראש. לא לי ובטח לא לאבא שלי שחצה את גיל 60. ואני מרחם על משפחות עם ילדים שצריכים לסבול עם הגוש הזה מעל הספסל שלא מוכן לשבת.
באצטדיון חייבת להיות חלוקה ברורה בין הגוש המעודד לבין אלה שרוצים לשבת ולראות משחק בלי לעמוד כל המשחק, לשיר ולשמוע בלי סוף קללות. זה ככה בכל מקום מתוקן. זה היה ככה אפילו בקופסא כשהיתה הפרדה ברורה בין השער המעודד(שער 1) לגוש הרגוע(שער 2). צמצום השערים היה בתקופת אוסידון במשחקים מסויימים(לדעתי רק בגביע הטוטו כי בליגה היתה כמות מספקת לפתיחת כל היציע) וראיתי כמה זה מעצבן את האנשים, יוצר חיכוכים עם כוחות האבטחה ופשוט מבאס אנשים שברחו מהצד הצפוני מסיבות מאוד ברורות.
במקרה קיצוני זה עלול להבריח אנשים.
חבל חבל חבל!

Sent from my iPhone using Tapatalk

ועוד מסר לאייל שמאוד אוהב את העשייה בקטמון-
עוד לפני המשחק הראשון של העונה, קטמון שברה אתמול את שיא המניות שלה שכרגע עומד על 755 (1200 שקל למניה)-
שאפו ענק! אולי יום אחד אצלנו...

האמת לא שמעתי את השיחה עם אייל. אפשר סיכום? ובמיוחד לגבי ״צמצום היציעים״ ( פעם ראשונה ששומע על כך). עד היום אני יושב במערבי למעלה במרכז ואף אחד לא מפריע/מקלל שם. פיתרון טוב לאביך. הבעיה זה המדרגות, קשה לאנשים מבוגרים. עיניין שיכול להיפתר אם יתנו לאנשים מבוגרים לעלות במעלית.

נשלח מה iPhone שלי ע"י Tapatalk
(05-Aug-2016 13:46)אלון כתב: [ -> ]האמת לא שמעתי את השיחה עם אייל. אפשר סיכום? ובמיוחד לגבי ״צמצום היציעים״ ( פעם ראשונה ששומע על כך). עד היום אני יושב במערבי למעלה במרכז ואף אחד לא מפריע/מקלל שם. פיתרון טוב לאביך. הבעיה זה המדרגות, קשה לאנשים מבוגרים. עיניין שיכול להיפתר אם יתנו לאנשים מבוגרים לעלות במעלית.

נשלח מה iPhone שלי ע"י Tapatalk

אנחנו יושבים בתחתון. פחות אוהבים את העליון.
צמצום היציעים כפי שכתבתי נעשה בכמה משחקים בתקופת אוסידון ואייל תמך בהחלטה הזו ואמר שזה שיקול כלכלי נכון של אוסידון.
אתמול אייל לא הסביר את זה כשיקול כלכלי אלא כשיקול תחושתי להרגיש את הקהל מרוכז וחמים ולא דליל ופרוס. לדעתי העניין הזה משמעותי במשחקי חוץ ופחות במשחקי בית.

שיקול תחושתי.
גם אנחנו יושבים בתחתון לא יכולים לים המדרגות עם הגיל הכושר יורד
לדעתי זה טמטום לא להנפיק מניות אנחנו מפסידים זמן יקר
ברצלונה היא המודל צריך רק להתעמק ולעשות כמוהם הספרדים לא עשירים מהישראלים
אני מקווה שאייל האוהד יירתם למהלך ויוביל אותו
Reference URL's