מכבי נתניה

גירסה מלאה: רמת השרון - נתניה , ניסוי כלים ראשון לא יותר מכך
אתה כרגע צופה בתוכן שלנו בצורה פשוטה. צפה בגירסה המלאה.
כמו במשחקי האימון אבל עם טיפה יותר חשיבות , משחקי גביע הטוטו הם לא יותר מניסוי כלים , אין להם משמעות לגבי ההמשך וזה טוב שהם קיימים על מנת לבחון האם אנחנו אכן בדרך הנכונה להיות מוכנים לליגה .

זה כמו משחקי האימון כי אפשר שוב לבחון שחקנים ולקבוע היררכיה מסויימת , הרכב ראשון , ספסל , סגל מורחב ...למאמנים זה פשוט הזדמנות לבחון האם הצליחו בבחירת השחקנים , האם השחקנים מבינים את שיטת המשחק ? ויותר חשוב האם צריך לשנות משהו שחקן או שיטה לפני עונת המשחקים ...

הדרישות מסלובו הרבה יותר קשות מלמשל יוסי מזרחי שבא להעלות אותנו ליגה
התקציב הפעם מוגבל , יש מינוס 9 נקודות , נבנית קבוצה חדשה לחלוטין , אנחנו אחרי טראומת ירידה מבישה הפעם גדולה הרבה יותר , לא ידועה עדיין כמות האוהדים שילוו את הקבוצה !!!!

הכיוון הוא הכי טוב ואמיתי שהיה בשלושים שנה האחרונות חוץ מתקופת יאמר , זאת הפעם הראשונה שהאוהדים מבינים שיש ניסיון אמיתי להתחיל לבנות מחדש מלמטה כמו שצריך בלי להזניח את הרצון לחזור למקום הטבעי שלנו האוהדים צמרת ליגת העל ....
גם אם לא נצליח העונה לעלות ליגה אבל נבנה תשתית אמיתית לעוד הרבה עונות זה טוב יותר מלעלות ליגה ולהתרסק שוב אחרי שנתיים שלוש .

לגבי המשחק נגד רמת השרון אין ציפיות ויש ציפיות , אין ציפיות לנצח 0-5 , יש ציפיות לראות קבוצה מלוכדת שעומדת טוב על המגרש , שיהיה כדורגל שוטף , ושהכי חשוב שיראו היכן נעשו טעויות ולתקן אותן לפני תחילת העונה .
לא מאוכזב מהתוצאה אבל אין לי מושג איך ההגנה והשוער תפקדו .....
(07-Aug-2016 0:50)זאב רווח כתב: [ -> ]לא מאוכזב מהתוצאה אבל אין לי מושג איך ההגנה והשוער תפקדו .....

ההגנה והשוער היו חלשים מאוד אבל ההרכב היה חסר.
היחיד שהרשים היה ערן לוי רמה אחרת מכל מי ששיחק.
חייבים שוער והגנה חזקה ממש הגנה פלדה , בלי זה לא נוכל לחשוב אפילו על צמרת , כשיש שוער חזק ובטוח ההגנה משחקת יותר טוב ויותר בטוחה , וכשיש שוער והגנה חזקים הקישור האחורי עולה למעלה קרוב למרכז המגרש ועוזר משם להתקפה

קישור התקפי יש לנו הכי טוב בליגה הזאת מגינים נראה שגם טובים נפול או נקום על השוער והבלמים והתיאום בין כל חלקי ההגנה
חלוץ זאת כבר בעיה ישנה אני מאמין שהבחור הצעיר שהגיע מחיפה יעזור ויפתיע אפילו יותר מרועי דיין
(08-Aug-2016 19:54)זאב רווח כתב: [ -> ]חייבים שוער והגנה חזקה ממש הגנה פלדה , בלי זה לא נוכל לחשוב אפילו על צמרת , כשיש שוער חזק ובטוח ההגנה משחקת יותר טוב ויותר בטוחה , וכשיש שוער והגנה חזקים הקישור האחורי עולה למעלה קרוב למרכז המגרש ועוזר משם להתקפה

קישור התקפי יש לנו הכי טוב בליגה הזאת מגינים נראה שגם טובים נפול או נקום על השוער והבלמים והתיאום בין כל חלקי ההגנה
חלוץ זאת כבר בעיה ישנה אני מאמין שהבחור הצעיר שהגיע מחיפה יעזור ויפתיע אפילו יותר מרועי דיין

יקיר שינה וסייף פאדול היו חלשים מאוד אבל הקבוצה שיחקה בלי הבלם הקרואטי וויקי כחלון בהגנה ובלי דיא סבע ושון וייסמן בחלק הקדמי.
אני לא חושב שניתן לבנות על שון וייסמן כחלוץ מוביל , מדובר בשחקן צעיר מאוד שנמצא בדעיכה לעומת העבר שלו בנוער.
מודאג גם מעלי מוחמד אומנם מדובר בכשרון גדול אבל הוא לא מפסיק לכדרר ולאבד כדורים. מזכיר במשחק המפוזר שלו את חמזה בארי.
והכי חלש במשחק היה השופט....
אני מאמין שמתוך אלו שפתחו מול רמה"ש יפתחו בליגה באופן קבוע בין 4-5 שחקנים.
לגבי טענות לשופט, לדעתי לא הגיע פנדל באף אחד מהמקרים, לא היה פאול ברחבה וגם שחקן של רמה"ש לא נגע ביד (יד בוודאות לא היה, עבירה ברחבה היו שופטים שהיו שורקים..לדעתי גבולי אבל לא פנדל)

מחכה כבר לראות את ההרכב במלואו

גם אני לא מייחס חשיבות רבה למשחק הזה.. צריך גם לזכור שהיה בערך 300 מעלות
אני מאמין שעד פתיחת העונה דראפיץ' ייצב את ההגנה ואולי יפלט איזה חלוץ מאחת הקבוצות
המנוע מדווח ששון וייסמן נפצע וייעדר תקופה ארוכה.
משה אתה רציני ????
Reference URL's