מכבי נתניה

גירסה מלאה: לא להאמין בחיי
אתה כרגע צופה בתוכן שלנו בצורה פשוטה. צפה בגירסה המלאה.
עמודים: 1 2 3
אשקלון כבר עם ששיה בחוץ מול אום אל פאחם ורק אנחנו נראינו כמו ערמה של כלום בשבוע שעבר. אני מודה שאני לא מצליח להבין איך אנחנו עוד במקום הראשון.
כשאין מרכז קישור שבאמת יעשה סדר במשחק

אז ככה אתה נראה

מעניין עד כמה נכון הכתבה ב ידיעות נתניה שרוצים בינואר לומר שלום לשלו מנשה

Sent from my iPhone using Tapatalk
איך פיספסו בקיץ את אוסי מאוולי?
[quote='פיליפצ'וק' pid='3047' dateline='1384527377']
איך פיספסו בקיץ את אוסי מאוולי?
[/quote
כנראה בגלל שהוא שיחק בעבר באשקלון...
התוצאה של אשקלון היום ושאר התוצאות של יריבותינו לצמרת נגד אום אל פאחם מראות עד כמה היכולות שלנו צריכה להדליק נורה אדומה למרות מיקומהו בטבלה...
(15-Nov-2013 18:14)טל.מ כתב: [ -> ]אני מודה שאני לא מצליח להבין איך אנחנו עוד במקום הראשון.

אולי כי לא קיבלנו שלישיות מיבנה, קטמון ובני לוד בניגוד לאימפריה מאשקלון.
(15-Nov-2013 21:52)Gadi כתב: [ -> ]
(15-Nov-2013 18:14)טל.מ כתב: [ -> ]אני מודה שאני לא מצליח להבין איך אנחנו עוד במקום הראשון.

אולי כי לא קיבלנו שלישיות מיבנה, קטמון ובני לוד בניגוד לאימפריה מאשקלון.

אנחנו היינו צריכים טעות הגנה כדי לנצח את אבו סובחי מחצית אחת כדי לנצח את קטמון ושופט שיכור כדי לנצח את אשקלון ..
רוב הגולים בכדורגל הם מטעויות בהגנה.
נו אז?
אם לא שופטים שיכורים לא היינו בליגה הזאת בכלל
(15-Nov-2013 22:09)Gadi כתב: [ -> ]רוב הגולים בכדורגל הם מטעויות בהגנה.
נו אז?
אם לא שופטים שיכורים לא היינו בליגה הזאת בכלל

בהחלט רק שאנחנו שמים גול אחד והולכים לישון ואם יש לנו מזל לא סופגים בדק׳ הסיום.. עזוב חבל להכביר מילים, אני רק מקווה שנגיע לישורת האחרונה בהפרש נק מספיק כי אם זה יוכרע על הפרש שערים מצבנו לא משהו.
אז תנו לי להבין בגלל שאנחנו הקבוצה היחידה עד עכשיו שלא פירקה את אום אל פאחם לא מגיע לנו לעלות ?
השופטים פתאום עוזרים לנו ? גם מול ר״ג הם עזרו לנו ? גם שנה שעברה הם עזרו לנו ?
אשקלון וכל השאר שהביסו את אום אל פאחם והפסידו לכל אלה שאנחנו נצחנו הם עכשיו הפייבוריטיות לעלייה ?
למה כשאנחנו אחרונים הטבלה לא משקרת אבל שאנחנו מקום ראשון זה הכל מזל ???
לא יודע אם נעלה אבל אני יודע שאנחנו מקום ראשון כי מגיע לנו להיות שם.
אז אני מאד מצטער להגיד לכם שוב את המשפט שאני הכי אוהב בשפה העברית - ״הכלבים נובחים והשיירה עוברת״...
הכל זה מתי נותנים את הראשון אילו היינו נותנים גול ב-10 דקות ראשונות היינו נותנים עשיריה !!!
לדעתי נבטיח כת העלייה בערך 10 מחזורים לסוף ...
עמודים: 1 2 3
Reference URL's