מכבי נתניה

גירסה מלאה: יועץ מנטלי
אתה כרגע צופה בתוכן שלנו בצורה פשוטה. צפה בגירסה המלאה.
אני יודע שיש לא מעט אנשים בכדורגל הישראלי שעדיין מזלזלים ולא ממש מבינים את נחיצות הדבר הזה אבל חייב להגיד שאני רואה באיתן עזריה דמות שבלעדיה אני מאוד בספק אם הפועל ב״ש היתה זוכה באליפות וק״ש בגביע.
לנתניה יש בעיה העונה שמעבר להשתקפות שלה בטבלה אני חושש מההשפעה המנטלית שלה על השחקנים. ככל שהאנרגיה והמחשבות של השחקנים יופנו לעניין הזה לדעתי נראה אותם לחוצים ועם ״משקולות על הרגליים״ שעלולים להשפיע מאוד על רמת התפקוד ובליגה הזו יש הרבה משמעות לקארמה ולמומנטום.
אני חושב שברור לכולם ש 9- בליגה הזו לא משמעותיים אם הקבוצה רצה טוב כתוצאה מכך שמדובר בליגה מאוד צמודה וקבוצה לא צריכה להגיע ל 80% הצלחה כדי לעלות. נראה לי שזה יותר לכיוון ה 60% ולכן לדעתי עיקר ההשפעה היא מנטלית ובמועדון חייבים לשקול(ואולי אפילו זה כבר נעשה מתחת לרדאר כי אני באמת לא חושב שהכל צריך להיות מפורסם) העסקה של יועץ מנטלי שיעזור לשחקנים ולצוות.
אני יודע שלאייל יש יחסים טובים עם ד״ר איציק בן מלך. לדעתי שימוש בשרותים של איש מקצוע כזה יכול לעשות את ההבדל בין עונת בלהות לעליית ליגה- לא פחות!
שבוע טוב לכולם.
עידן אני לא מסכים איתך ואפנה אותך לסרט "הטוב מכולם " עם רוברט רדפורד ....

לא צריך לא פסיכולוג ולא יועץ מנטלי

בענין זה אם יש לאייל סגל עוד כמה לירות בכיס שיביא מאמן פיזי כמו שהיה בבית"ר ירושלים בזמנו
בזמנו דן ולנסי עבד על כמה שחקנים שלנו בעיקר החברה של אורט....חן עזרא , אלמוג כהן, שיר צדק, אלון וייסברג וכאלה...
דוד מה עם אלון וייסברג ? מה הוא עושה היום ?
בפעם האחרונה שבדקתי שיחק בקביליו יפו...
הוסב למגן....
תודה דוד , איך שחקנים נעלמים לא יאומן
Reference URL's