מכבי נתניה

גירסה מלאה: רוני לוי ורונן גבאי לא להכנס למלכודת שתכשיל את דראפיץ'
אתה כרגע צופה בתוכן שלנו בצורה פשוטה. צפה בגירסה המלאה.
עמודים: 1 2
גם אני לרגע התלהבתי מהמחשבה שרוני לוי ורונן גבאי וסלובו דראפיץ' .....
אבל זאת מלכודת דבש , רוני לוי לא יגיע לקבוצה מליגה שניה , הוא גם לא מאמן לליגה שניה !!!

אז מה כן ?

לדעתי אם לאייל סגל יהיה אומץ לבקש ספונסר מיוחד בעונה הבאה לעשות שינויים פרסונליים אז הנה מה שאני חושב ....

רוני לוי אם נעלה ליגה ימונה למנג'ר מקצועי סטיל קרויף במכבי תל אביב , יקבל תקציב לבנות קבוצה .
דראפיץ' נשאר מאמן עם עוזר המאמן
רונן גבאי מאמן את קבוצת הנוער + הבוגרים הצעירים שעדיין לא משחקים בהרכב
כל מה שיש לי להגיד זה שיענקלה שחר הבא בתור....
לאט לאט הוא קובר את עצמו..,מהפחד מהקהל
יעקב שחר ומכבי חיפה זו חתונה קתולית. שנים אוהדי מכבי חיפה נהנו מהצד היפה של הבעלות הפרטית כי היה להם את בעל הבית הכי חכם והכי עשיר(רובי ז״ל וגאידמק קצת הפריעו באמצע אבל רק קצת) ובשנים האחרונות כשהוא כבר לא הכי עשיר וממש לא הכי חכם הם מגלים את הצד המבאס של הבעלות הפרטית.
רוצים שילך? אתם צריכים כסף- והרבה! ואין איש על הגלובוס שישלם לשחר כדי לשחרר אותו...

Sent from my iPhone using Tapatalk
דוד ועידן איך ממה שכתבתי הגעתם ליענקל'ה שחר ?
מה אכפת לי ממכבי חיפה ??
קללת המקום הרביעי לא תרפה מהם
(27-Jul-2016 23:08)זאב רווח כתב: [ -> ]גם אני לרגע התלהבתי מהמחשבה שרוני לוי ורונן גבאי וסלובו דראפיץ' .....
אבל זאת מלכודת דבש , רוני לוי לא יגיע לקבוצה מליגה שניה , הוא גם לא מאמן לליגה שניה !!!

אז מה כן ?

לדעתי אם לאייל סגל יהיה אומץ לבקש ספונסר מיוחד בעונה הבאה לעשות שינויים פרסונליים אז הנה מה שאני חושב ....

רוני לוי אם נעלה ליגה ימונה למנג'ר מקצועי סטיל קרויף במכבי תל אביב , יקבל תקציב לבנות קבוצה .
דראפיץ' נשאר מאמן עם עוזר המאמן
רונן גבאי מאמן את קבוצת הנוער + הבוגרים הצעירים שעדיין לא משחקים בהרכב

יש לך גם כמה עצות לביבי לאובמה? למנכ"ל טבע לגבי מיזוגים ורכישות בשוק הפארמה?
עוכרי הדין של אלאור עזריה נראים לי קצת בבוץ, אולי תזרוק להם מילה?
אריאל לגבי אלאור אזריה אומר לך כמה מילים
בשנות החמישים רצחו מחבלים במדבר יהודה את אחותו של מאיר הרציון והחבר שלה
מאיר הר ציון ביודעו את שבילי הארץ ככף ידו מיהר להגיע עד מקום המחבלים ופשוט שחט אותם
הפרקליטות בזמנו "שהזדעזע מרצח הנקמה " רצתה להעמידו לדין על רצח ואחר כך על הריגה
אריאל שרון רפאל איתן פעלו אצל משה דיין ודיין התעקש עם בן גוריון שהרציון לא יועמד אפילו לדין !!!

החייל אלאור אזריה שהחבר שלו נדקר שחשב שהמחבל נושא מטען או סתם החליט להוציא מחבל להורג ולחסוך מאות אלפי שקלים למשרד הבריאות ושב"ס ולך תדע אולי היה משתחרר ומצליח גם לרצוח עוד יהודים !!!! אלא מה ??
במקום שרון דיין ובן גוריון , יצאו שלושה פחדנים מהתקשורת ביבי בוגי ואייזנקוט והפקירו את החייל דנו אותו ציבורית ליכלכו עליו בריש גלי מעל בימת הכנסת והיכן לא ? אפילו בימים אלו ממשיך אייזנקוט להתערב בהליך המשפטי ללא צדק !!

מה ההבדל בין אלוף משנה בנימין ישראל שרדף אחרי משליך אבנים שכבר ברח וירה בו והרגו ( בצדק )
לבין אלאור עזריה שירה במחבל מנוטרל או שחשב שמא לא מנוטרל ?
למה את זה לפטור ואת זה להעמיד לדין ???

הצבא שלנו חותך שמאלה ושמאלה בלי לראות אף אחד בעלי הדרגות הבכירות בצבא כבר חושבים על היום שיפשטו בגדים ולא על איך לנצח את המלחמה ....
אלאור אזריה חייל פשוט אחרון בשרשרת המזון ולכן מותר לרמוס ולהפקיר
הקוד האתי של צה"ל נפגע בגלל הפקרת החייל

לגבי ביבי שיתבייש , ישנם עוד מעט ניצולי שואה , שיתן להם לסיים את חייהם בכבוד !!!
אובמה ? יבוא היום שנזכיר אותו יחד עם המן והיטלר

חברת טבע מוכרת תרופות ביוקר שתוזיל מחירים ושלא תעז להכנס לשוק הגראס הרפואי

עורכי הדין של אלאור אזריה צריכים רק לומר לתובע דבר אחד : תוכיח !!! חובת ההוכחה על התביעה
(28-Jul-2016 17:30)זאב רווח כתב: [ -> ]אריאל לגבי אלאור אזריה אומר לך כמה מילים
בשנות החמישים רצחו מחבלים במדבר יהודה את אחותו של מאיר הרציון והחבר שלה
מאיר הר ציון ביודעו את שבילי הארץ ככף ידו מיהר להגיע עד מקום המחבלים ופשוט שחט אותם
הפרקליטות בזמנו "שהזדעזע מרצח הנקמה " רצתה להעמידו לדין על רצח ואחר כך על הריגה
אריאל שרון רפאל איתן פעלו אצל משה דיין ודיין התעקש עם בן גוריון שהרציון לא יועמד אפילו לדין !!!

החייל אלאור אזריה שהחבר שלו נדקר שחשב שהמחבל נושא מטען או סתם החליט להוציא מחבל להורג ולחסוך מאות אלפי שקלים למשרד הבריאות ושב"ס ולך תדע אולי היה משתחרר ומצליח גם לרצוח עוד יהודים !!!! אלא מה ??
במקום שרון דיין ובן גוריון , יצאו שלושה פחדנים מהתקשורת ביבי בוגי ואייזנקוט והפקירו את החייל דנו אותו ציבורית ליכלכו עליו בריש גלי מעל בימת הכנסת והיכן לא ? אפילו בימים אלו ממשיך אייזנקוט להתערב בהליך המשפטי ללא צדק !!

מה ההבדל בין אלוף משנה בנימין ישראל שרדף אחרי משליך אבנים שכבר ברח וירה בו והרגו ( בצדק )
לבין אלאור עזריה שירה במחבל מנוטרל או שחשב שמא לא מנוטרל ?
למה את זה לפטור ואת זה להעמיד לדין ???

הצבא שלנו חותך שמאלה ושמאלה בלי לראות אף אחד בעלי הדרגות הבכירות בצבא כבר חושבים על היום שיפשטו בגדים ולא על איך לנצח את המלחמה ....
אלאור אזריה חייל פשוט אחרון בשרשרת המזון ולכן מותר לרמוס ולהפקיר
הקוד האתי של צה"ל נפגע בגלל הפקרת החייל

לגבי ביבי שיתבייש , ישנם עוד מעט ניצולי שואה , שיתן להם לסיים את חייהם בכבוד !!!
אובמה ? יבוא היום שנזכיר אותו יחד עם המן והיטלר

חברת טבע מוכרת תרופות ביוקר שתוזיל מחירים ושלא תעז להכנס לשוק הגראס הרפואי

עורכי הדין של אלאור אזריה צריכים רק לומר לתובע דבר אחד : תוכיח !!! חובת ההוכחה על התביעה

למה ללכת רק 60 שנה אחורה?
לך לפרשת השבוע של השבוע הזה. הצבא השמאלני של בני ישראל טובח במידיינים, אבל חס על הנשים והילדות... משה, מנהיג דגול, חוטף את הג'ננה וכועס על קציני הצבא ונותן הוראה להרוג כל אישה וילדה "לא בתולה" (בהתייחס לזה שמוחמד התחתן עם אעיישה כשהייתה בת 6, אבל בעל אותה רק כשהגיעה לבגרות מינית בגיל 9... ברור לנו מי משה ציווה להרוג).

מה לעשות, לא שופטים את משה לפי המוסר המקובל היום ולא את עזריה לפי המוסר של לפני 60 שנה.
לא בקיא במקרה האל"מ. אבל מקרה עזריה זזאת הוצאה להורג בדם קר. לא חש סכנה ולא בטיח, החליט שצריך להוציא אותו להורג ופעל.
באותו הגיון, גם שורפי בית משפחת דאוובשה צדיקים, כי הילד בטח היה גדל להיות מחבל, או הילדים שלו ו"הקם להורגך, השקם להורגו"...

אם אתה, ב"חוכמתך" קושר את זה ל"ימין" ול"שמאל" אז לראשונה בחיי, אני גאה להיות שמאלני.

ימין זה לא בהכרח אמונה באל, ימין זה לא תמיכה בהרג ללא משפט, ימין זה לא להצדיק כל עוולה שנעשית ע"י מישהו מ"המחנה" שלנו.

אין בקוד האתי של צה"ל אמירה שצריך לתת גיבוי למי שרומס כל אמת מוסר מינימלית, פקודות הצבא, חוקי המדינה והקוד האתי של צה"ל עצמו.

ההקדמה לקוד האתי של צה"ל:

"צבא ההגנה לישראל הוא צבאה של מדינת ישראל. צה"ל פועל בכפיפות לרשויות השלטון האזרחי הדמוקרטי, ובכפוף לחוקי המדינה. מטרת צה"ל היא להגן על קיומה של מדינת ישראל ועל עצמאותה, ולסכל מאמצי אויב לשבש את אורח החיים התקין בה. חיילי צה"ל מחוייבים להילחם, להקדיש את כל כוחותיהם, ואף לחרף את נפשם להגנת מדינת ישראל, אזרחיה ותושביה. חיילי צה"ל יפעלו עפ"י ערכי צה"ל ופקודותיו, תוך שמירה על חוקי המדינה וכבוד האדם, וכיבוד ערכיה של מדינת ישראל כמדינה יהודית ודמוקרטית."

אובמה הוא אולי (לדעתנו לפחות) נשיא כושל, אבל להגיד את שמו בסמיכות להיטלר זה כמעט לזכות את היטלר מחטאיו...
ולגבי התביעה, אל תדאג, הם יוכיחו שהסכין לא היתה ליד המחבל, שסכנה לא נשקפה ממנו, שעזריה שיקר וירה בדם קר, כי "ככה הוא חשב שנכון לעשות" כי הרמטכ"ל, שר הביטחון, הכנסת שמחוקקת חוקים ובתי המשפט לא מבינים ולא יודעים מה צריך לעשות ורק הוא, אלאור הגיבור, יודע מה נכון ומה צריך לעשות והוא יעשה זאת על דעת עצמו...

(וסתם אנקדוטה... היטלר סיים שירות כרב"ט או סמל)
אריאל אתה תמים מדי , כמו שהאירופאים היום לומדים על בשרם , לפי התגובה שלך מדינת ישראל לא היתה קמה , את המקרה של האלוף משנה אתה מכיר אל תיתמם יותר ממה שאתה כבר , זרקו על הרכב שלו אבן/סלע , הוא יצא מהרכב רדף אחרי הנער ירה בו באקדחו כמה יריות בגב עד שהוא נפל מת .
אני מצדיק את הירי כי אבן/סלע הורגת וחוץ מזה הפלשתינים זה האוייב ואם הוא נלחם איתי באבנים אני לא צריך להתייפיף ולהחזיר לו אבן , אלא לירות על מנת להרוג ואם אפשר גם במשפחה שלו עדיף חחחח

את האלוף משנה לא שפטו בכלל לא העמידו לדין לא נתנו הערת מפקד !!!! וזה היה בדם קר כי הנער כבר ברח !!! הוא רדף השיג והוציא להורג כשהנער בגבו !!!
אם היית שופט כל מקרה כזה ניחא , אבל לעשות איפה ואיפה ? ואל תגיד שבסרטון לא רואים שהמפקד הישיר שלו נותן לו הוראה לירות , ואל תגיד שלא נשמעו קולות לפני כן " יש עליו מטען ..."
האם אפילו אם הרג את המחבל צריך לשפוט אותו ?
אריאל את יצחק רבין ז"ל שירה באלטלנה ורצח כמה יהודים היית שופט ??

תפסיקו עם המוסר הכפול , אוייב צריך להרוג יהודים נרצחים דם נשפך כמו מים ילדה בת 13 נשחטת במיטתה ואתה מברבר על מוסריות ??? לא רוצה להיות מוסרי רוצה קודם להיות חי
אוי. אתה בטוח שאתה עם הצהוב/שחור הנכון? אני מתבייש שיש לנו משהו משותף.
עמודים: 1 2
Reference URL's