מכבי נתניה

גירסה מלאה: רוני לוי ורונן גבאי לא להכנס למלכודת שתכשיל את דראפיץ'
אתה כרגע צופה בתוכן שלנו בצורה פשוטה. צפה בגירסה המלאה.
עמודים: 1 2
עידו בן עמי סניף מרצ זה לא צהוב שחור זה אדום חזק
מול אוייב נלחמים אבנים זה כלי נשק לכל דבר ואם ההורים שולחים את ילדיהם לזרוק אבנים גם אותם צריך להתמודד כאל אוייבים

הילדה אדל ביטון הי"ד לא נרצחה מטיל שיוט או מגזרת הגורל היא נרצחה מאבן\סלע
לא מאחל לך ולאף יהודי להיות בסיטואציה כזאת
אם אלוף משנה בצה"ל שאחראי באזור יהודה ושומרון על הגיזרה יוצא מרכבו ויורה במשליך האבנים זה רק מראה לך שהוא חש בסכנה לחייו
בין מרץ לבין השטויות שאתה כותב יש עולם מלא
(30-Jul-2016 10:27)idobenami כתב: [ -> ]בין מרץ לבין השטויות שאתה כותב יש עולם מלא

זאת בדיוק הבעיה שלנו עידו... אין יותר "עולם מלא" בחברה הישראלית. הקיצונים וההזויים השתלטו לנו על החיים ויש רק טוב ורע. או שאתה חושב כמו בעלה של אשת ראש הממשלה (ולצערי ראש המפלגה אליה התפקדתי לפני 25 שנה) או שאתה סמולן מנייאק עוכר ישראל שתומך במחבלים ובמדינה פלסטינית.
אם אתה לא מאמין שאיזו ישות על / חבר דמיוני הבטיח את הארץ "לזרעך" ולכן מותר להתעלל גם באזרחים הערבים (ולא רק בתושבי השטחים, שהם ברור שדמם מותר), אז אתה בוגד במדינה שלך, אתה "פוסט ציוני" שיביא לחורבן (ולא חשוב שהמפעל הציוני הוא במקור מפעל חילוני).
אם אתה חושב שבמאבק שלנו צריך לשמור על חוק ומוסר, אתה פוגע במאבק... ומותר לנו להיות ברברים רצחניים כי "הם כאלה".

כל ארוע קטן במדינה הזאת הוא קטסטרופה שמאיימת על עצם הקיום, ילדת כאפות מסתובבת עם סכין? במקום לתת לה כאפה ולהעיף אותה קיבינימט, הנורמה היא צרור בראש של מחסנית שלמה. מה אמר הרמטכל...אם באה ילדה עם מספרים ויש בינה לבין החייל מתרס (משהו שחוצץ בינם ולא מאפשר לילדת הכיפות לדקור) הוא מצפה שהחייל לא מרוקן עליה מחסנית.
הופ, הרמטכל שמאלני, פוגע ברוח הלחימה, מכניס מורך לב לילדים המסכנים שלא יודעים מה לעשות ולא מקבלים גיבוי... עזריה לא ראה סכין ליד המחבל הפצוע, לא חשב שנשקפת ממנו סכנה, פשוט הטריף אותו שמחבל בן זונה בא לדקור חבר שלו ויצא מזה חי. במדינת חוק, הרבה דברים מטריפים אותנו, אבל לא לוקחים את החוק לידיים.
חוק ההדחה למשל, חוק רע, אנטי דמוקרטי ומביש. אבל אם אתה טוען את זה אז אתה תומך בזועבי ורוצה להשמיד את מדינת היהודים...
זועבי מטריפה אותנו, אבל זה זכותה בדמוקרטיה, כל עוד לא עברה על החוק. אם עברה על החוק, יש בתי משפט. כל עוד לא עברה על החוק, שתטריף אותנו, זכותה. אבל שנבחרי ציבור יבטלו נציגות של ציבור שבחר בהם בקלפי בצורה חוקית? בלי משפט??? משטר חשוך ואנטי דמוקרטי.
טירוף מה שקורה במדינה הזאת
עידו בן עמי חוסר היכולת שלך להתמודד מילולית מחשבתית לפחות כמו אריאל מראה שאין לך כלום בראש

אריאל אני מבין שלהיות פוסטציוני זה in , לפחות פרנסה יוצאת מכך
אבל שוב תסביר לי למה שאת החייל הפשוט עשו משפט ראווה ואת האלוף משנה אפילו הערה לא קיבל ? תחפש את המקרה ותבין על מה אני מדבר ! גם האלוף משנה לא היה אפילו בחצי סכנה מאלאור אזריה !!!

או שיש חוק לכולם או שכל מקרה של ירי במחבלים יעשו משפטי ראווה

כן לשמחתי אני לא בצד שלכם אני בצד ציוני ואני לא מתבייש בכך , זועבי קיללה ודחפה שוטרים היתה חוקית צריכה לעוף מזמן , כן אין לה מקום בכנסת לא בגלל שהיא מתריסה כלפי העם היהודי אלא כלפי צה"ל וחיילי צה"ל שהיו על המרמרה עם מחסניות פינטבול וקיבלו מכות רצח מנופשים תורכיים !!!
אריאל אתה ועידו נמצאים בקבוצה שהיא מהווה מיעוט שבמיעוט , אנשים הזויים שלא מאמינים בזכותם על הארץ , השאלה שלי היא למה לכם לסבול יש מלא מדינות מוסלמיות באירופה שיסכימו לקבל אתכם !!!
(30-Jul-2016 23:20)זאב רווח כתב: [ -> ]עידו בן עמי חוסר היכולת שלך להתמודד מילולית מחשבתית לפחות כמו אריאל מראה שאין לך כלום בראש

אריאל אני מבין שלהיות פוסטציוני זה in , לפחות פרנסה יוצאת מכך
אבל שוב תסביר לי למה שאת החייל הפשוט עשו משפט ראווה ואת האלוף משנה אפילו הערה לא קיבל ? תחפש את המקרה ותבין על מה אני מדבר ! גם האלוף משנה לא היה אפילו בחצי סכנה מאלאור אזריה !!!

או שיש חוק לכולם או שכל מקרה של ירי במחבלים יעשו משפטי ראווה

כן לשמחתי אני לא בצד שלכם אני בצד ציוני ואני לא מתבייש בכך , זועבי קיללה ודחפה שוטרים היתה חוקית צריכה לעוף מזמן , כן אין לה מקום בכנסת לא בגלל שהיא מתריסה כלפי העם היהודי אלא כלפי צה"ל וחיילי צה"ל שהיו על המרמרה עם מחסניות פינטבול וקיבלו מכות רצח מנופשים תורכיים !!!
אריאל אתה ועידו נמצאים בקבוצה שהיא מהווה מיעוט שבמיעוט , אנשים הזויים שלא מאמינים בזכותם על הארץ , השאלה שלי היא למה לכם לסבול יש מלא מדינות מוסלמיות באירופה שיסכימו לקבל אתכם !!!

דביל...
ואם אנשים כמוני וכמו עידו יעזבו, והמדינה תישאר עם אנשים כמוך, מהר מאד יהיה פה כמו סוריה וגם אתה תמצא את עצמך עם הזין בפה
ומה שנקרא, הכתובת היתה על הקיר

סמל אלאור אזריה, שמואשם בהרג מחבל פלסטיני מנוטרל, קילל בעמוד הפייסבוק שלו את ראש הממשלה בנימין נתניהו במהלך מבצע צוק איתן בשנת 2014. "ביבי יקוקסינל מה הפסקת אש כנסו באמא שלהם!!!", כתב אזריה שהיה אז לפני שירותו הצבאי, והוסיף: "כן להרוג את כולם".

צ'רלי, אביו של החייל, שזכה לשיחת תמיכה מראש הממשלה לאחר התקרית, כתב אז בתגובה לאותו פוסט: "כל הכבוד צריך להיכנס באמאמא שלהם. גם אמו של אזריה, אושרה, הגיבה וכתבה: "מוות לכל מי שפוגע ביהודים. מספיק להיות אנושיים. אם צריך גם ילדים ונשים - להרוג".

החבר'ה שלך
תגובה אחרונה שלי בנושא, כי לא חושב שזה הפורום הנכון לנהל את הדיון הזה

דבר ראשון, זאב, אני אפתיע אותך ואומר שאתה צודק. צריך להיות חוק אחד, אם באמת אותו אלוף משנה עבר על החוק, הוא צריך לעמוד לדין. העובדה שלא העמידו אותו, היא הטעות, ולא העמדת הדין של אותו בחור.

לגבי זועבי, שוב, אתה צודק. בלי לשים לב אתה ואריאל אומרים אותו דבר. אם זועבי עברה על החוק, היא צריכה להענש. אם לא, אז לא. אין חוק האוסר לעצבן.

ודבר אחרון לגבי אישית. אני אפתיע אותך, אבל מעולם לא הצבעתי שמאלה מיאיר לפיד. הבעיה שהקשר בין ביבי לבגין מסתיים באות הראשונה בשם.
כן, זאת הארץ שלנו.
כן, גרים פה גם ערבים שהם אזרחים כמוני וכמוך
כן, יש סביבנו חארות
כן, אנחנו כנראה לא נוכל לשון בשקט בעתיד הנראה לעין
לא, זה לא אומר שכל אחד יכול לקחת את החוק לידיו.
עידו
(31-Jul-2016 2:06)אריאל כתב: [ -> ]ומה שנקרא, הכתובת היתה על הקיר

סמל אלאור אזריה, שמואשם בהרג מחבל פלסטיני מנוטרל, קילל בעמוד הפייסבוק שלו את ראש הממשלה בנימין נתניהו במהלך מבצע צוק איתן בשנת 2014. "ביבי יקוקסינל מה הפסקת אש כנסו באמא שלהם!!!", כתב אזריה שהיה אז לפני שירותו הצבאי, והוסיף: "כן להרוג את כולם".

צ'רלי, אביו של החייל, שזכה לשיחת תמיכה מראש הממשלה לאחר התקרית, כתב אז בתגובה לאותו פוסט: "כל הכבוד צריך להיכנס באמאמא שלהם. גם אמו של אזריה, אושרה, הגיבה וכתבה: "מוות לכל מי שפוגע ביהודים. מספיק להיות אנושיים. אם צריך גם ילדים ונשים - להרוג".

החבר'ה שלך

תגובה ראשונה ואחרונה שלי בנושא (ויש לי הרבה מה להגיד...) -
מהרגע שאותו אזריה לקח את הנשק וירה היה ברור לי שהמניע האמיתי הוא אידאולוגיה. לא פחד, לא חגורת נפץ, לא מעשה גבורה ולא בטיח. נטו אידואולוגיה ומח שנשטף באווירה הציבורית הקיצונית שמתפתחת פה בשנים האחרונות בגיבוי של פוליטיקאים סוג ז...
החייל עבר בבוטות על נוהל פתיחה באש ועל זה הוא צריך להענש ובחומרה ! ולא חזן, רגב ,אלקין ושות' יקבעו את עונשו.

ואחרי הפוסט הזה מתברר שהתפוח כנראה לא נפל רחוק מהעץ....
חייל לא מפותח (חייל מצטיין, חובש, צריך לבדוק בפלוגה הזו את מי שנותן ציונים, הערכות וקורסים).
משפחה עוד יותר לא מפותחת.
ומסביבם אוסף של "סחלה" שתופסים טרמפ על אנשים חלשים למטרות פוליטיות וקידום אג'נדה קיצונית.
עידו בן עמי שאפו עכשיו אמרת דברים של טעם שגם הגיון בצידם וראיה אמיתית של המציאות
אופיר 34 זה בכלל לא משנה מה עבר לאלאור אזריה או עזריה בראש האם הרג כי בא לו לחסל ערבוש או כי התמלא זעם על דקירת חברו או שבאמת חשב שהוא עושה ומציל חיי חיילים אחרים , מה שמשנה זה בדיוק מה שעידו אמר אם לא שפטו את האלוף משנה לא היו צריכים לשפוט את החייל הפשוט ( לוחם חובש ) , החוק והוראות הפתיחה באש לא משתנות לפי הדרגה או האמונה והתפיסה הפוליטית של החייל , ואם חקרו ולא נתנו אפילו הערה למפקד הגזרה בדרגת אלוף משנה וטענו שהוא פעל כהלכה אז גם כאן החוק צריך להיות שווה לכולם .

אריאל שמענו עליך ועל שכמותך שחושבים במוחם שהם האיכות ושאר העם הזבלה , תאמין לי כשתלך ותעזוב אפילו כלב ברחוב לא ירגיש שאתה חסר , אתה מיותר בארץ שאתה לא מאמין בשייכות שלך אליה ....עידו בן עמי לעומתך מאמין שזאת הארץ שלו אתה לא רואה בה מדינת היהודים אלא מדינת כל אזרחיה כמו צרפת אנגליה וגרמניה ....לכן אנשים כמוך שכביכול נלחמים על המדינה מסוכנים יותר מהחרדים שלא נלחמים על המדינה , הם לפחות מאמינים שהארץ שייכת להם ואילו אתה ושכמותך מוכנים לוותר ולוותר עד שלא מבינים שמא ששורף לך בתחת זה לא טחורים ....אלא שמישהו דופק אותך מאחור .....

אמרתי לך דוד בן גוריון נתן הוראות ב 48 שאם זה היה תלוי בשכמותך לא היתה קמה מדינת ישראל בכלל , הזכרתי לך את מאיר הר ציון ז"ל ולא הבנת שאתם השתניתם השמאל שהקים את המדינה מתהפך בקברו השמאל השתנה , הפכתם לפוסט ציונים , לשונאי אחיכם תמורת בצע כסף , תסתכל במראה כל בוקר כשאתה שם קצף גילוח ותגיד לעצמך " איך לכל הרוחות הפכתי להיות אנטישמי ..." כי אתה שונא כל מה שיהודי מכבד מעריך ומאמין !!!

נתניהו יעלון ואייזנקוט הפקירו את החייל הפשוט תמורת רייטינג ומציאת חן בעיני העולם זה כל הסיפור , אם הם היו באמת מאמינים שמה שעשה אסור היו צריכים מזמן לכלוא את האלוף משנה ....

פיליפצ'וק הוא חובש קרבי חייל שקיבל אות הצטיינות מה אתה מבין בכלל בצבא מה ? מה חשבת שלכל פלצן נותנים אות הצטיינות ? המפקדים שהעידו נגדו טוענים שעד המקרה הוא החייל המצטיין של הפלוגה , גם הם דפוקים ?

לא הבנתי מה הקשר למשפחה שלו ? ממתי יש התייחסות למשפחה בנתינת אות הצטיינות ?

רואים שאתה בתגובתך לא שירתת בצבא

http://rotter.net/forum/scoops1/335011.s...newsticker

כשתבין שיש משהו מסריח אז תדבר זה לא רק אלאור אזריה זה כל היחידה
עמודים: 1 2
Reference URL's