מכבי נתניה

גירסה מלאה: זאת התשובה של טוברוק 4 שחקנים בסגל הניבחרת הצעירה
אתה כרגע צופה בתוכן שלנו בצורה פשוטה. צפה בגירסה המלאה.
[תמונה: ry9u2e6e.jpg]

Sent from my GT-N7100 using Tapatalk

כולל צלישר כמובן כמה יש למחלקת הנוער של מכבי נתניה ?
לצערנו אף אחד.

אז אריק איזיקוביץ יודע את העבודה ולפי דעתי הכי טוב היה אילו היו קברניטי הקבוצה היו מקיימים את המשפט המפורסם if you can't beat them, join them

אני צועק את זה שנים רבות.לצערי אם לא הצליחו למחוק את איזיקוביץ בתקופת יאמר - אז לא יצליחו בעתיד.
כנראה שהוא עושה עבודה טובה יותר ממכבי נתניה.חבל

Sent from my GT-I9100T using Tapatalk
איך ספרתם 4 ?
אני ספרתי במקרה הטוב 3 : ווהבה , סבע, וצלישר ...
אצלנו ירין חסן לא בסגל ???
צלישר עד גיל 15 היה במכבי מגיל 15-19 בטוברוק וחזר ...
תלוי איך מסתכלים על הדברים ...

מה שכן תסתכלו על אשדוד...
דוד....3-4 מה זה משנה ?
לצערי טובורוק עולה על נתניה בכל פרמטר.
וכן....אני יודע שהוא סוחר סוסים וכלב לא קטן.
בשורה התחתונה הוא מצליח יותר.
אם היית מרכיב קבוצת בוגרים מבוגרי טוברוק...היית בצמרת ליגת העל ולא מבסוט מנצחון עלוב על קבוצות שכוחות אל
חבל שלא מצליחים להגיע להבנות שטובות לעיר נתניה

Sent from my GT-I9100T using Tapatalk
קודם אין לנו ויכוח שאיזיקוביץ עושה בי״ס למכבי נתניה שנים.
אבל גם אם מכבי לא היו מוכרים את השחקנים הבכירים שגדלו פה היינו עושים קבוצה ברמה גבוהה!
אתה לא יכול להגיע להבנות עם החמס.
צריך לדרוס אותו ולפגוע בכיסו כמו שעושים או לא עושים עם האירנים.
חייבים לפעול במישור המשפטי או מול עיריית נתניה ולעתור נגד העברת כספים לסוחר הילדים (חגי אני בטוח שהתכוונת לסוחר ילדים ולא סוסים בכל זאת בטוברוק משחקים בני אדם.. ).
האם אין משפטנים בין אוהדי נתניה? מדוע גיל לב לא פועל בנידון? עד מתי המצב ימשך כך.
עיריית נתניה מתקצבת את סוחר הילדים בכל שנה.
סוחר הילדים השתלט על מגרש טוברוק שזה שטח ציבורי וברוב חוצפתו עוד קיבל פיצוי עבור העתקת המגרש...

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk
לא מבין מה אתם רוצים מטוברוק. באמת. מה ההבדל בין טוברוק למכבי נתניה מבחינת עירית נתניה ? זה מועדון כדורגל וזה מועדון כדורגל. בטוברוק נעשות עבירות פליליות ? תשלימו שיש מישהו שעושה עבודה יותר טובה מאיתנו ובואו ננסה להשתפר במקום לקצץ לו את הכנפיים . מזכיר את מכבי ת"א כדורסל ואת המנהלת ההזויה שמנסה ליצור כאילו תחרות ע"י פגיעה בקבוצה החזקה.
רק להזכיר לכם שבנתניה היתה פעם קבוצה ששמה היה הפועל נתניה,זכיתי לשחק שם אצל גדול המאמנים ישראל בן דרור ז"ל, ולמי זוכר מחלקת הנוער של הפועל היתה אחת הטובות בארץ!!!
וביום שהפועל נתניה נכנסה קצת לקשיים ,מכבי נתניה העבירה הרבה שחקנים אליה
עד שהפועל התרסקו,ולמה אני מזכיר את זה,כי זה מה שטוברוק עשו למכבי נתניה בזמנים הקשים.
אבל לזכותו של איצקוביץ הבנאדם יודע לנהל ,ואנחנו רואים את התוצאות.
אבל ביום שיהיה ניהול נכון ,נוכל לנצל את היתרונות שיש למכבי נתניה על טוברוק ,ויש לא מעט ואז הדברים יוכלו להתהפך.
Reference URL's