מכבי נתניה

גירסה מלאה: סוף סוף התחלנו להשיב אש...
אתה כרגע צופה בתוכן שלנו בצורה פשוטה. צפה בגירסה המלאה.
עמודים: 1 2
הגברת חדש הבינה שעשו קומבינה מאחורי הקלעים שלא תועדה באף מקום.
מאוד מקווה שאיזיקוביץ' יאבד את הכסף שהוא שם על ה- 40% האלה שזה סכום מגוחך כשמדובר על 40% מהשחקן הכי חם בליגה אבל בכל זאת לא סכום לכיף לאבד...
נו ומה יצא לנו מזה? הוא נשאר בהפועל פאדי גם שם והם לא משלמים במילא וגם עם כן תוציא מהם משהו זה ילך למפרק.

Sent from my LG-D855 using Tapatalk
כל הכבוד לעורכת הדין אני מקווה שאייל תמיד יעבוד איתה גם בעתיד מתאים לאחת כזאת מבינה ואחראית שיהיה לנו בנתניה
(25-Jul-2016 12:35)mordii2 כתב: [ -> ]ליזה התחילה לעבוד דורשת מהפועל במידי 300 אלף ש״ח ומסרה ש40 אחוז מהכרטיס שייך לנתניה כול הכבודדד

Sent from my iPhone using Tapatalk

זה עדיין לא נקרא להתחיל לעבוד זה משהו שכל אחד היה חייב לעשות שתתחיל לחקור ולהגיש תביעות מכל מי שצריך בשנתיים האחרונות
כשאוסידון ושגב יוזמנו לבית משפט ויוגורט נגדם תביעות ונקבל את מה שחסר לנו אז יהיה אפשר להלל ולברך
(25-Jul-2016 13:15)amir כתב: [ -> ]נו ומה יצא לנו מזה? הוא נשאר בהפועל פאדי גם שם והם לא משלמים במילא וגם עם כן תוציא מהם משהו זה ילך למפרק.

מה שיצא זה שנמנע ניסיון עקיצה נוסף של המועדון בכך שהוא יעבור למכבי ת"א והפועל תקבל את כל הכסף, רצחת וגם ירשת.
דרך אגב אני לא בטוח שזה סוף פסוק בעניין העיסקה.
ויש גם את עניין מחנה האימון שגם פה המועדון נעקץ ועכשיו דורשים את הכסף.
(25-Jul-2016 13:35)פיליפצוק כתב: [ -> ]
(25-Jul-2016 13:15)amir כתב: [ -> ]נו ומה יצא לנו מזה? הוא נשאר בהפועל פאדי גם שם והם לא משלמים במילא וגם עם כן תוציא מהם משהו זה ילך למפרק.

מה שיצא זה שנמנע ניסיון עקיצה נוסף של המועדון בכך שהוא יעבור למכבי ת"א והפועל תקבל את כל הכסף. דרך אגב אני לא בטוח שזה סוף פסוק בעניין העיסקה.
ויש גם את עניין מחנה האימון שגם פה המועדון נעקץ ועכשיו דורשים את הכסף.
אם היה נכנס כסף הוא היה הולך לקופת המפרק לא שאני מזלזל בכספי הנושים, אבל לקופת מועדון מכבי נתניה החדש זה ממילא לא יגיע ככה שפחות רלוונטי לגבי הקבוצה.

לאן הולך הכסף במקרה הזה הוא עניין שולי פה.
מועדון צריך לעמוד על האינטרסים והזכויות שלו ולראשונה אחרי זמן רב הוא סוף סוף מתחיל לעשות זאת.
(25-Jul-2016 13:46)פיליפצוק כתב: [ -> ]לאן הולך הכסף במקרה הזה הוא עניין שולי פה.
מועדון צריך לעמוד על האינטרסים והזכויות שלו ולראשונה אחרי זמן רב הוא סוף סוף מתחיל לעשות זאת.
מסכים אבל איך אתה קורא למפרק שמונה ע"י בית המשפט לחלק מהמועדון? תפקידה אם שכחת לפרק את המועדון להבריא אותו ולהעביר אותו הלאה, ואת זה היא עושה טוב.

ואין שום סיבה שהכלב יעשה קופה על הגב של הנושים.
אני מאמין שאם ליזה חדש תעשה עבודה טובה כולל להיכנס בשגב ומאור הנושים יקבלו את רוב כספם.
על ההפקרות שהיתה כאן אנשים צריכים לשלם! בין אם זה יעזור למכבי נתניה החדשה או לא.

Sent from my iPhone using Tapatalk
עמודים: 1 2
Reference URL's