מכבי נתניה

גירסה מלאה: תרבות
אתה כרגע צופה בתוכן שלנו בצורה פשוטה. צפה בגירסה המלאה.
עמודים: 1 2 3 4 5
ניוקאסל, שירדה ליגה ואוהדיה שונאים את הבעלים של המועדון, מכרה עד כה יותר מ-33 אלף מנויים לעונה הבאה בליגת המשנה!
ואצלנו?

Sent from my LG-D855 using Tapatalk
330 ?

Sent from my iPhone using Tapatalk
היחס אותו יחס. גם אצלנו כמות האוהדים בליגת המשנה הייתה זהה (ואף יותר) לליגת העל.

נשלח מה iPhone שלי ע"י Tapatalk
(19-Jul-2016 19:07)אלון כתב: [ -> ]היחס אותו יחס. גם אצלנו כמות האוהדים בליגת המשנה הייתה זהה (ואף יותר) לליגת העל.

בינתיים זה לא נראה ככה.

(19-Jul-2016 20:41)amir כתב: [ -> ]
(19-Jul-2016 19:07)אלון כתב: [ -> ]היחס אותו יחס. גם אצלנו כמות האוהדים בליגת המשנה הייתה זהה (ואף יותר) לליגת העל.

בינתיים זה לא נראה ככה.

לאט לאט נבנה משהו יפה...
המועדון אחרי טראומה...
מה גם שהנתנייתים בד"כ קונים בזמן פציעות....
הערכה שלי הרבה יחכו גם אחרי המשחק חוץ הראשון ואם ננצח....אז יהיה עוד גל רכישות....
רוצו לקנות אין לנו מועדון אחר....
סביר להניח שיש כמה כאלה שקנו מנוי של מכבי ת"א לעונה הבאה ולא כל כך משנה להם העיקר שהאצטדיון קרוב והקבוצה לובשת צהוב
(20-Jul-2016 0:54)אלדד כתב: [ -> ]סביר להניח שיש כמה כאלה שקנו מנוי של מכבי ת"א לעונה הבאה ולא כל כך משנה להם העיקר שהאצטדיון קרוב והקבוצה לובשת צהוב

אין דבר כזה....תביא לי אחד כזה....
גם אני הולך לפעמים לראות כדורגל נטול מתח יש בזה כייף...אבל לקנות מנוי זה רק לקבוצה שלך...

אפרופו מכבי ת"א דובר בזמנו על הקמת יציע נוסף . ..
זה קורה ?
קבוצת אוהדים, מודל גרמני, 1000 ש"ח מניה, הקבוצה לאוהדים.
אם היו משאירים את עתיד המועדון אצל אוהדי נתניה, היו גומרים כמו מכבי קוסילמלם ממחוז התבלינים והפיצוחים.
הבעיה הכי גדולה עם אוהדי כדורגל בארץ זה שתמיד הם יעדיפו את האופציה לנפח חזה ולהגיד ״אמרתי לכם״ מאשר להתגייס ברגע האמת ולתת גב למהלך, אולי היחידי באותו זמן נתון- להצלת המועדון.

לא ראיתי שלסמוך על גרוס כן הציל אותנו...

Sent from my iPhone using Tapatalk
עידן ,אין מה להעלב.....
יש אנשים שהישראליות טבועה בהם כל כך עמוק שזה פשוט חסר תקנה.
אלה סוג האנשים שלעולם לא ינקפו אצבע לטובת הכלל, לעולם לא ינסו ליזום מהלכים, לא ינסו לצאת מהקופסא ומהקיבעון ובעיקר ישתמשו בצמד המילים השחוק "אמרתי לכם"....

בקיצור, לא להתרגש מרעשי הרקע. שמצפונך יהיה נקי....
עמודים: 1 2 3 4 5
Reference URL's