מכבי נתניה

גירסה מלאה: הסגל :: מתעדכן
אתה כרגע צופה בתוכן שלנו בצורה פשוטה. צפה בגירסה המלאה.
עמודים: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
לפי דברי דראפיץ צריך עוד כמה חיזוקים ואז תהיה קבוצה אטרקטיבית הלואי מעניין כמה זה כמה

Sent from my iPhone using Tapatalk
מה עם עידו אקסברד ? ואם החלוץ הזר לא מתאים אולי כדאי לחפש חלוץ זר 9 מתאים
לא נכנס לשיקולים של המאמן ולא ראיתי משחקי אימון
אבל מה הכוונה חיזוקים ברבים ? לא רק חלוץ ? מה מחפשים עוד ?
החתימו בלמים , מגינים יש וטובים , קשרים נסוגים החתימו כולל גזל וטגה , קשרים קדמיים יש , לא מבין חוץ מחלוץ מה יש לחפש עוד ????
(27-Jul-2016 16:29)אלדד כתב: [ -> ]יניב אם תשווה שחקן מול שחקן בין מכבי חיפה להפועל ב"ש תראה שבחיפה הסגל יותר עדיף

(26-Jan-2014 12:48)דוד חטב כתב: [ -> ]אלון נצר עוד פספוס של שחקן שהיה פה והיום בליגת העל !!!

חבל , חבל , חבל , ששוב אנחנו מפספסים שחקן צעיר ועוד בתפקיד שיכל לעזור...
שיחק אצלנו כמה עונות לצערי העדיפו שחקן אחר אצלנו שיש לו אישיות מדהימה אבל הסיכוי שיגיע לליגת העל קלוש ...
אלון נצר למי שלא מכיר שנתון 93 שיחק שבת שעברה בהרכב של רמה״ש נגד בית״ר (הועדף על פני סטרול) והשבוע פרק את הכתף במצב של 0:0 נגד מכבי ת״א הוחלף ע״י סטרול .
מוקדם לקבוע אבל נראה לי אישית שהמועדון העדיף את דודי תירם (הושאל השבוע לליגה א׳) וכנראה טעה !!!
הלוואי ואני יאכל את הכובע...

חטב פתחת את האשכול הזה על אלון נצר לפני שנה וחצי , מה איתו היום והאם הוא שווה משהו עדיין?

אין לי מושג איפה אלון נצר...
עצוב ששחקנים שהיו בעלי פוטנציאל ירדו לשחק בליגות נמוכות ופתאום נעלמו
(01-Aug-2016 22:03)דוד חטב כתב: [ -> ]
(27-Jul-2016 16:29)אלדד כתב: [ -> ]יניב אם תשווה שחקן מול שחקן בין מכבי חיפה להפועל ב"ש תראה שבחיפה הסגל יותר עדיף

(26-Jan-2014 12:48)דוד חטב כתב: [ -> ]אלון נצר עוד פספוס של שחקן שהיה פה והיום בליגת העל !!!

חבל , חבל , חבל , ששוב אנחנו מפספסים שחקן צעיר ועוד בתפקיד שיכל לעזור...
שיחק אצלנו כמה עונות לצערי העדיפו שחקן אחר אצלנו שיש לו אישיות מדהימה אבל הסיכוי שיגיע לליגת העל קלוש ...
אלון נצר למי שלא מכיר שנתון 93 שיחק שבת שעברה בהרכב של רמה״ש נגד בית״ר (הועדף על פני סטרול) והשבוע פרק את הכתף במצב של 0:0 נגד מכבי ת״א הוחלף ע״י סטרול .
מוקדם לקבוע אבל נראה לי אישית שהמועדון העדיף את דודי תירם (הושאל השבוע לליגה א׳) וכנראה טעה !!!
הלוואי ואני יאכל את הכובע...

חטב פתחת את האשכול הזה על אלון נצר לפני שנה וחצי , מה איתו היום והאם הוא שווה משהו עדיין?

אין לי מושג איפה אלון נצר...

לפי אתר ההתאחדות הוא שייך לניר רמה"ש
מה אתם חושבים על ירדן כהן?

נשאר ללא קבוצה: עפולה החליטה לרדת מירדן כהן

מאת: מיכאל וייסרמן | 05.08.16 | 11:39
קשר נצרת עילית החליט לא לצאת למחנה אימונים עם קבוצתו במטרה לחתום בבבירת העמק, אבל זאת התלבטה והבוקר (ו') הודיעה כי לא יצרפו את השחקן. דני אסולין: "היה משא ומתן ראשוני אבל החלטנו לרדת ממנו"

רק לפני חודש ימים היה הקשר ירדן כהן אחד השחקנים המבוקשים באזור הצפון.

במועדון של שמעון הדרי ורפי בוסקילה חשבו כי השחקן ימשיך עונה נוספת, אבל המו"מ עימו לא צלח ובמקביל קיבל הצעה מפתה מהפועל עפולה ל-3 שנים והודיע לראשי נצרת עילית כי הוא מסיים את דרכו במועדון ולא יצא עם הקבוצה למחנה האימונים וזאת במטרה לסכם את תנאיו קבוצה של אייל לחמן.

תחילה, הציעו בעפולה לכהן חוזה ארוך טווח ל-3 שנים, וזה חשב כי הוא בדרך לעתיד חדש, אך הבוקר (ו') בעפולה שינו את הכיוון והחליטו לרדת מהשחקן. "היה משא ומתן ראשוני אבל לאחר מחשבה נוספת החלטנו לרדת מהשחקן", אמר יו"ר עפולה, דני אסולין.

גורם בעפולה הוסיף: "כולם יודעים שירדן כהן שחקן מוכשר אבל בשנים האחרונות היה מעורב במספר עבירות משמעת שגרמו לראשי עפולה לרדת ממנו ויתרה מכך שעוד היו אמורים לשלם כסף תמורתו". גם בנצרת עילית סיפרו בימים האחרונים כי אין שום דרך לחזרתו של השחקן לקבוצה העונה
(05-Aug-2016 16:04)אלדד כתב: [ -> ]מה אתם חושבים על ירדן כהן?

נשאר ללא קבוצה: עפולה החליטה לרדת מירדן כהן

מאת: מיכאל וייסרמן | 05.08.16 | 11:39
קשר נצרת עילית החליט לא לצאת למחנה אימונים עם קבוצתו במטרה לחתום בבבירת העמק, אבל זאת התלבטה והבוקר (ו') הודיעה כי לא יצרפו את השחקן. דני אסולין: "היה משא ומתן ראשוני אבל החלטנו לרדת ממנו"

רק לפני חודש ימים היה הקשר ירדן כהן אחד השחקנים המבוקשים באזור הצפון.

במועדון של שמעון הדרי ורפי בוסקילה חשבו כי השחקן ימשיך עונה נוספת, אבל המו"מ עימו לא צלח ובמקביל קיבל הצעה מפתה מהפועל עפולה ל-3 שנים והודיע לראשי נצרת עילית כי הוא מסיים את דרכו במועדון ולא יצא עם הקבוצה למחנה האימונים וזאת במטרה לסכם את תנאיו קבוצה של אייל לחמן.

תחילה, הציעו בעפולה לכהן חוזה ארוך טווח ל-3 שנים, וזה חשב כי הוא בדרך לעתיד חדש, אך הבוקר (ו') בעפולה שינו את הכיוון והחליטו לרדת מהשחקן. "היה משא ומתן ראשוני אבל לאחר מחשבה נוספת החלטנו לרדת מהשחקן", אמר יו"ר עפולה, דני אסולין.

גורם בעפולה הוסיף: "כולם יודעים שירדן כהן שחקן מוכשר אבל בשנים האחרונות היה מעורב במספר עבירות משמעת שגרמו לראשי עפולה לרדת ממנו ויתרה מכך שעוד היו אמורים לשלם כסף תמורתו". גם בנצרת עילית סיפרו בימים האחרונים כי אין שום דרך לחזרתו של השחקן לקבוצה העונה

היה כבר ולא השאיר חותם

יש אינפלציה בקשרים. צריך בלם וחלוץ נורמלים.

נשלח מה iPhone שלי ע"י Tapatalk
(05-Aug-2016 19:49)אלון כתב: [ -> ]יש אינפלציה בקשרים. צריך בלם וחלוץ נורמלים.

ואלה בדיוק העמדות אייל אמר שיחוזקו אם ימצאו אותם שחקנים שיכולים לשדרג אותנו משמעותית. ואתה חייב להכניס לראש שבשיטת 4-5-1 של סלובו שהיא יותר 4-3-3 מאשר 4-5-1 גם דיא סבע חלוץ, וערן לוי חלוץ, וקוגבנייה חלוץ, וניר עזריה חלוץ, ואילון ירושלמי חלוץ, ושון ויסמן הוא חלוץ אורטודוכסי שכפי שאייל אמר אתמול כבר כמעט לא קיימים היום בארץ.
כאילו אם לא תראה כאן למעלה איזה סיסאיי, אור ברוך או אקסברד לא תרגיש שיש חלוץ? אתה חייב לראות איזה טנק בהתקפה כדי להרגיש טוב?

מירדן כהן אני מאוד מחזיק ולדעתי הוא כן הראה כדורגל אצלנו.
הבעיה שהוא מאוד פציע. שחקן מפוספס.
בכל מקרה זה שחקן שאם הוא בריא ומשחק שווה בלאומית 7-8 שערים קל. אם הוא נכנס לעניינים אפילו מעל 10. ואם לא יתרום כמות כזו בשערים אז יכול לעשות את זה בבישולים.

(05-Aug-2016 20:35)עידן444 כתב: [ -> ]
(05-Aug-2016 19:49)אלון כתב: [ -> ]יש אינפלציה בקשרים. צריך בלם וחלוץ נורמלים.

ואלה בדיוק העמדות אייל אמר שיחוזקו אם ימצאו אותם שחקנים שיכולים לשדרג אותנו משמעותית. ואתה חייב להכניס לראש שבשיטת 4-5-1 של סלובו שהיא יותר 4-3-3 מאשר 4-5-1 גם דיא סבע חלוץ, וערן לוי חלוץ, וקוגבנייה חלוץ, וניר עזריה חלוץ, ואילון ירושלמי חלוץ, ושון ויסמן הוא חלוץ אורטודוכסי שכפי שאייל אמר אתמול כבר כמעט לא קיימים היום בארץ.
כאילו אם לא תראה כאן למעלה איזה סיסאיי, אור ברוך או אקסברד לא תרגיש שיש חלוץ? אתה חייב לראות איזה טנק בהתקפה כדי להרגיש טוב?

מירדן כהן אני מאוד מחזיק ולדעתי הוא כן הראה כדורגל אצלנו.
הבעיה שהוא מאוד פציע. שחקן מפוספס.
בכל מקרה זה שחקן שאם הוא בריא ומשחק שווה בלאומית 7-8 שערים קל. אם הוא נכנס לעניינים אפילו מעל 10. ואם לא יתרום כמות כזו בשערים אז יכול לעשות את זה בבישולים.

האמת שחוץ מדלקת בגיד האכילס אני מרגיש לא רע.
ולגבי עיניין החלוץ, כנראה שגם קברניטי המועדון חושבים כמוני ולכן מחפשים שחקן בעמדה.
ולגבי ירדן כהן, כנראה שישנה סיבה שהוא לא מוצא את מקומו בשנים האחרונות. יש לנו את אביב אברהם ואיילון ירושלמי שישובים על התפקיד שלו. לא חושב שיתרמו פחות ממה שהוא תרם בשנים האחרונות.

עמודים: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Reference URL's