מכבי נתניה

גירסה מלאה: מי יכול בבקשה לרשום את סגל הקבוצה לפי תפקיד ?
אתה כרגע צופה בתוכן שלנו בצורה פשוטה. צפה בגירסה המלאה.
למשל דין גל ; שוער .....

אני פשוט לא מכיר כמעט את רוב השחקנים ומה הם משחקים
ועוד שאלה לגבי המנויים האם יש בקופות או רק בלאן ?
בבקשה הרשימה המלאה והמעודכנת של סגל מכבי נתניה 2016 מי שאתה לא מזהה תשאל נגיד לך באיזה תפקיד הוא משחק

אבי אלפסי אודי פולטיגר אורי אוזן אילן בוארון אמיר שלח אסי ואסיהון אסף בן מוחא גיא סלומון גיא צרפתי ולדימיר קוז'ול ישמעאל אדו ישראל זביטי כפיר צוקול לוקמן אימורו ליאור גניש לירון וילנר מאהר ג'בארין מלאדן קובאצ'יץ ניקולאס טאובר עמוס נחייסי קובי חסן רביד גזל רוסלאן לוברסקי תומר תייר
(13-Jul-2016 17:25)אלדד כתב: [ -> ]בבקשה הרשימה המלאה והמעודכנת של סגל מכבי נתניה 2016 מי שאתה לא מזהה תשאל נגיד לך באיזה תפקיד הוא משחק

אבי אלפסי אודי פולטיגר אורי אוזן אילן בוארון אמיר שלח אסי ואסיהון אסף בן מוחא גיא סלומון גיא צרפתי ולדימיר קוז'ול ישמעאל אדו ישראל זביטי כפיר צוקול לוקמן אימורו ליאור גניש לירון וילנר מאהר ג'בארין מלאדן קובאצ'יץ ניקולאס טאובר עמוס נחייסי קובי חסן רביד גזל רוסלאן לוברסקי תומר תייר

אלדד למרות שזרקת ככה כבדיחה יצאה לך המתכונת העדיפה עליי...
זרים איכותיים(פרט לטאובר) , שחקני בית , וישראלים טובים....
מכבי נתניה היתה ככה שנים על גבי שנים עד שאנשים מסויימים החליטו לשנות. באופן לא מפתיע אלה היו אורחים לרגע חסרי זיקה- ויקו חדד, טל בנין(למרות שאולי הייתי צריך לכתוב יוסי מזרחי כי טל דווקא שיתף לא מעט צעירים), ושלומי ג׳ורה.
זה מחבר אותי לטענה של זאב רווח שלכולם כאן נראית הזויה שצריך על הקווים דם נתנייתי. אין ראוי מסלובו להיות האיש הזה והלואי ויצליח ויהיה לנו מאמן מקומי לשנים! מכל הלב!

Sent from my iPhone using Tapatalk
עידן יש שמות ותפקידים ??
אלדד טוב שלא הבאת את הדור של שפיגלר ...או כספי
(14-Jul-2016 2:26)זאב רווח כתב: [ -> ]עידן יש שמות ותפקידים ??
אלדד טוב שלא הבאת את הדור של שפיגלר ...או כספי

לדעתי הסגל לא סגור. בוא נחכה לרשימה שתצא למחנה האימונים.

Sent from my iPhone using Tapatalk
טוב נחכה ....נו יש ? תן בנתיים לראות מה יש מה חסר ....נו יש ??
Reference URL's