מכבי נתניה

גירסה מלאה: אייל סגל תהיה חזק אל תתחיל לעשות טעויות
אתה כרגע צופה בתוכן שלנו בצורה פשוטה. צפה בגירסה המלאה.
עמודים: 1 2 3 4 5
זה לא שירין חסן בלם כמו חיים בר , הוא אפילו לא עידו לוי .....למה שתציע לו פעמיים שדרוג ? למה מי הוא ? לא רוצה לא צריך רק מי שבאמת רוצה ישחק במכבי נתניה
אנחנו עדיין אימפריה גם אם באו עלינו ימים קשים
אתה התחלת יפה ואני מעריך עד עכשיו כל מה שעשית אבל אל תכנע לאף מניאק ואל תציע יותר כסף לאף שחקן שלא באמת רוצה לשחק אצלנו !!!

שיילך לאשקלון או כפר סבא או יישב על הספסל בקבוצה אחרת העיקר שנקבל עליו כסף !!!
בכסף שיביא אפילו תוציא יותר כסף והעיקר לא להיכנע לסחטנות
תכלס ללא העצות שלך לאן היינו מגיעים?
עכשיו אני בטוח שאייל יעיף אותו לכל הרוחות
אני דווקא מסכים עם מר רווח

Sent from my A0001 using Tapatalk
לדעתי ירין טיפס על עץ גבוה מידיי. ״הקבוצות הגדולות״ לא יגעו בו והקבוצות הקטנות יצטרכו לשלם דמי השבחה על בלם בינוני שירד ליגה. על חו״ל אין מה לדבר בכלל.
בקיצור, לא רואה איך הוא משדרג את עצמו העונה...

נשלח מה iPhone שלי ע"י Tapatalk
אני בגישה,שצריך לעשות את המקסימום כדי לא להתחרט לאחר מעשה,כך פעלנו בנושא הצוות המקצועי,כך לגבי חלק מהשחקנים.
בנושא ירין "הלכתי רחוק" ולמרות הוא הודיע אתמול שהוא לא מעוניין לשחק במכבי נתניה.

איך אמר מי שאמר,לא נולד השחקן שגדול מהמועדון....והוא אמר את זה על שחקנים בסדרי גודל אחרים.
בקלנסואה בונים קבוצה לעלות לליגה ב שינסה שם. רק הייתי מציע למאמן שם להציב לידו בלם מבוגר אחראי

ולחזום*2 כל עיוור יכל היה להתרשם מהכישרון אבו חסן. בטל העמק יש פחות חורים ממה שהטאלנט הזה מייצר ב 90 דקות
במקרה הנ"ל אני בטוח שלא יהיו שום הירהורי חרטה.
ה- Limit שלו זה קבוצת תחתית בליגת העל, הוא לא בנוי ליותר ולא יגיע ליותר מזה.
לא הייתי "הולך רחוק" בכל מקרה על שחקן ברמתו של ירין (ואני לא אומר את זה מתוך כעס על הסירוב שלו לשחק בקבוצה).
עם כל הכבוד (וסרט הקפטן שעל היד...) ירין משך שנים לא הראה שום גרף התקדמות. אותם טעויות , אותה עמידה ,אותה פאניקה.... בדיוק הדברים שהופכים עוד בלם בינוני לבלם טוב.
אז במקרה הזה לי אישית ממש לא כואב הלב.
יותר יכאב לי אם דמי ההשבחה שמגיעים לנו לא יכנסו בסופו של דבר לקופת המועדון.
(13-Jul-2016 9:59)משה.ד כתב: [ -> ]בקלנסואה בונים קבוצה לעלות לליגה ב שינסה שם. רק הייתי מציע למאמן שם להציב לידו בלם מבוגר אחראי

ולחזום*2 כל עיוור יכל היה להתרשם מהכישרון אבו חסן. בטל העמק יש פחות חורים ממה שהטאלנט הזה מייצר ב 90 דקות
אתה לא צריך לשכנע את המשוכנע. אין לו מקום במכבי נתניה לא מקצועית ולא חברתית.
ורק לקרוא את הראיון באמצע נתניה עם המשפחה שלו"הציעו לו משכורת של מתדלק".
מה זה הזלזול הזה באנשים שבאמת עובדים.
אפשר לחשוב איזה מקצוע היה לו אם לא היה כדורגלן.
ואני זוכר שלפני כמה שניפ פה בפורום כל הזמן פימפמו בדיעבד בני משפחתו. למה לא נותנים צאנס לירין חסן….
משפחת חסן צריכה לחלק לאוהדי נתניה שקית הקאה.

Sent from my A0001 using Tapatalk
(13-Jul-2016 11:04)אופיר34 כתב: [ -> ]לא הייתי "הולך רחוק" בכל מקרה על שחקן ברמתו של ירין (ואני לא אומר את זה מתוך כעס על הסירוב שלו לשחק בקבוצה).
עם כל הכבוד (וסרט הקפטן שעל היד...) ירין משך שנים לא הראה שום גרף התקדמות. אותם טעויות , אותה עמידה ,אותה פאניקה.... בדיוק הדברים שהופכים עוד בלם בינוני לבלם טוב.
אז במקרה הזה לי אישית ממש לא כואב הלב.
יותר יכאב לי אם דמי ההשבחה שמגיעים לנו לא יכנסו בסופו של דבר לקופת המועדון.

ויש מצב שהכספים אכן לא יכנסו למועדון ?

Sent from my iPhone using Tapatalk
עמודים: 1 2 3 4 5
Reference URL's