מכבי נתניה

גירסה מלאה: לקח לכול הסקאוטים ולכאלה שחושבים שהם כאלה
אתה כרגע צופה בתוכן שלנו בצורה פשוטה. צפה בגירסה המלאה.
עמודים: 1 2
אמרו לו שהוא קטן ולא מצליחן
אמרו לו שהוא צנום ורך מדי ולא יצליח ברמות הגבוהות
האקדמיה המקומית לא רצתה אותו אז הוא נסע לספרד
והיום אנטואן הקטן ןגריזמן סחב את אתלטיקו מדריד לגמר ליגת האלופות ולמרוץ אליפות צמוד. אבל מעל הכל - מדהים מה שהוא עושה ביורו 2016 הביתי אליו הגיע ככוכב עם המון לחץ עליו.
גריזמן שהגיע אחרי עונה מתישה ביותר (שיחק יותר מכל שחקן שדה העונה באירופה), עבר פתיחה קשה מאוד לטורניר (משחק ראשון לא טוב, ציון 3 בל'אקיפ, ואז ספסול במשחק השני), והנה - הוא עם 6 גולים ו-2 בישולים ב-6 משחקים ביורו, וצמד ב-0:2 על אלופת העולם גרמניה שהעלה את ה'לה בלו' לגמר. עמד כמו ענק בלחץ. התגבר על הקושי (ומול הביקורות) קודם כל בזכות האופי המדהים שלו.
האופי (וכמובן היכולות והתפקוד במגרש) של גריזמן עוצב סופית בידי דייגו סימאונה באתלטיקו אבל הכל התחיל כנער ממאקון הקטנה .
(08-Jul-2016 16:43)amir כתב: [ -> ]אמרו לו שהוא קטן ולא מצליחן
אמרו לו שהוא צנום ורך מדי ולא יצליח ברמות הגבוהות
האקדמיה המקומית לא רצתה אותו אז הוא נסע לספרד
והיום אנטואן הקטן ןגריזמן סחב את אתלטיקו מדריד לגמר ליגת האלופות ולמרוץ אליפות צמוד. אבל מעל הכל - מדהים מה שהוא עושה ביורו 2016 הביתי אליו הגיע ככוכב עם המון לחץ עליו.
גריזמן שהגיע אחרי עונה מתישה ביותר (שיחק יותר מכל שחקן שדה העונה באירופה), עבר פתיחה קשה מאוד לטורניר (משחק ראשון לא טוב, ציון 3 בל'אקיפ, ואז ספסול במשחק השני), והנה - הוא עם 6 גולים ו-2 בישולים ב-6 משחקים ביורו, וצמד ב-0:2 על אלופת העולם גרמניה שהעלה את ה'לה בלו' לגמר. עמד כמו ענק בלחץ. התגבר על הקושי (ומול הביקורות) קודם כל בזכות האופי המדהים שלו.
האופי (וכמובן היכולות והתפקוד במגרש) של גריזמן עוצב סופית בידי דייגו סימאונה באתלטיקו אבל הכל התחיל כנער ממאקון הקטנה .

שחקן אדיר.
דייגו סימאונה מופרע אבל המאמן שמוציא הכי הרבה מהקבוצה ומהשחקנים שלו למרות שהוא מאבד בכל שנה שחקנים בכירים.
קלופ הגיע באוקטובר לליברפול כולם חשבו שהוא יתפרע בינואר אז הוא החוכמה להוציא מהסגל הקיים את המקסימום
עד סוף העונה ואז אםצריך נשנה איפה שצריך...
אתמול שחיתי שעה עם הMP3 ובאיזה שלב, הגעתי לדיסק של מכבי נתניה...
גם שיפרתי את המהירות בגלל האדרנלין... וגם הבנתי שאני כבר מת שהעונה תתחיל
(09-Jul-2016 15:24)אריאל כתב: [ -> ]אתמול שחיתי שעה עם הMP3 ובאיזה שלב, הגעתי לדיסק של מכבי נתניה...

תכלס שנתיים לא נהננו וגם אם הגוף שלנו היה במגרש נגעלנו..
בלי ספק גם היורו שהוא סבבה תורם לאדרנלין...
כולנו התגעגענו נקווה שגם השחקנים...?
(09-Jul-2016 15:24)אריאל כתב: [ -> ]אתמול שחיתי שעה עם הMP3 ובאיזה שלב, הגעתי לדיסק של מכבי נתניה...

בטח, אחרי שעונה שעברה היית בשבתון...

נשלח מה iPhone שלי ע"י Tapatalk
בשבת על תקן אוהד(ב100%).
מאז סיום עונת 11/12...נהנתי מתקופות קצרצרות בעונת 12/13 מסוף עונת 13/14(בלי קשר לתוצאות...כי תוצאות היו מתחילת העונה),מתקופת רוני לוי בעונת 14/15 ומ3 משחקים בעונת 15/16(שניים מהם בגביע הטוטו).
עברתי תקופות לא פשוטות במכבי נתניה מאז ומעולם...זה היה הרצף הקשה ביותר.
(09-Jul-2016 15:38)אייל ס כתב: [ -> ]בשבת על תקן אוהד(ב100%).
מאז סיום עונת 11/12...נהנתי מתקופות קצרצרות בעונת 12/13 מסוף עונת 13/14(בלי קשר לתוצאות...כי תוצאות היו מתחילת העונה),מתקופת רוני לוי בעונת 14/15 ומ3 משחקים בעונת 15/16(שניים מהם בגביע הטוטו).
עברתי תקופות לא פשוטות במכבי נתניה מאז ומעולם...זה היה הרצף הקשה ביותר.

אכן היו תקופות קשות והעונה האחרונה שברה את כל שיאי הבאסה בכל מקום שחיפשתי נחמה קיבלתי סטירה...
ניהולית ומקצועית שילוב של כזה בזיון לא היה מעולם...
אפילו בנוער כשחיפשתי קצת נחמה הפסדנו בגביע להפועל ת"א אחרי שלא כבשנו שום פנדל....
מזל שהפועל חיפה היו מעט נחמדים אלינו...
(09-Jul-2016 14:26)דוד חטב כתב: [ -> ]קלופ הגיע באוקטובר לליברפול כולם חשבו שהוא יתפרע בינואר אז הוא החוכמה להוציא מהסגל הקיים את המקסימום
עד סוף העונה ואז אםצריך נשנה איפה שצריך...

אותו דבר עשה רוני לוי בנתניה. אותו סגל. אותו חרא. אבל פתאום ראית כדורגל. ועוד בשיא הלחץ של התחתית.

Sent from my iPhone using Tapatalk
ההצלחה של רוני לוי ורונן גבאי בנתניה נובעת שקודם כל באו לעבוד מהלב ומהנשמה , אני עדיין זוכר שהבן של רוני שאל אותו למה ? ורוני כמו גדול אמר בגלל האהבה והנשמה

אותו הדבר אתם תראו העונה מסלובו תהיו סבלניים , עונה שעברה התחיל בגמגום בבית"ר עד שהקבוצה מצאה את הדי אן איי שלה ורצה עד המקום השלישי , אני זוכר את משחקי גביע הטוטו איך נראתה בית"ר ואיך נראינו אנחנו , כולם היו אופטימיים .....

שם המשחק הוא סבלנות , נכון שיש לנו מינוס 9 נקודות ואני עדיין לא מבין למה הפחיתו לנו , גם הפועל תל אביב לא משלמת בזמן אז מה הענין ?
עמודים: 1 2
Reference URL's