מכבי נתניה

גירסה מלאה: רוחות של שינוי
אתה כרגע צופה בתוכן שלנו בצורה פשוטה. צפה בגירסה המלאה.
עמודים: 1 2 3
תאריך 3.7 בשעה 18:00 תפתח מכבי נתניה את אימוניה לקראת עונת המשחקים 2016-2017. אימון פתיחת העונה יתקיים במתחם האימונים בשפירא.

כמו כן, מחר (חמישי) תתקיים פגישה ראשונה בין הבעלים החדש של הקבוצה, מר אייל סגל, לבין אוהדי הקבוצה.
עמוד הפייסבוק הרשמי של המועדון יעביר את הפגישה בשידור חי ואף ניתן יהיה להפנות למר סגל שאלות אשר יקבלו מענה.
יצויין, כי מדובר במפגש שמתכונן להיערך על בסיס קבוע ולפני המועד העתידי של המפגש הבא, יועלה לעמוד הקבוצה בפייסבוק טופס הרשמה לאוהדים אשר יהיו מעוניינים להשתתף במפגשים אלו.

בנושא אחר, היום הודיעה הנהלת הקבוצה כי סיכמה עם חברת ההלבשה הספרדית ג'ומה (JOMA) על חוזה אימוץ לשנה הקרובה.
להלן תמונת אילוסטרציה של תלבושות הבית והחוץ המיועדות של הקבוצה לעונה הקרובה:
בהצלחה.
חולצת החוץ יפה יותר

Sent from my A0001 using Tapatalk
איזה יופי כבר בשורות טובות
יפה. סוף סוף בלי הפסים שחור צהוב.
מתחילים לראות אור וזה כבר שינוי לטובה סוף סוף כתבות על כדורגל ולא על פירוק

Sent from my iPhone using Tapatalk
(30-Jun-2016 10:19)mordii2 כתב: [ -> ]מתחילים לראות אור וזה כבר שינוי לטובה סוף סוף כתבות על כדורגל ולא על פירוק

בהחלט. מקווה שנחזור ״להתבכיין ולהתמסכן״ (כדברי אופיר) על יכולות מקצועיות של הקבוצה ולא על יכולות כלכליות של המועדון...

נשלח מה iPhone שלי ע"י Tapatalk
יש כבר כמה תגובות קנטרניות לכתבה של פשרכה. אבל לעולם זה יהיה.
מתי יוצאו מנויים למכירה? גייסתי מספר רדומים לקניית מנויים.
על מה יש להתקנטר אני לא מבין. אייל עושה שמיניות באוויר כדי להשאיר את דיא וערן(חלומם הרטוב של הרבה מאד אוהדים).
על מה הקינטורים הפעם??

Sent from my SM-G920F using Tapatalk
והכי חשוב שמי שקונה מנוי שיקנה במחיר מלא ולא דרך חבר בהצדעה או ארגון עובדים שהכסף יקנס נטו לקופה

(30-Jun-2016 12:00)אופיר34 כתב: [ -> ]על מה יש להתקנטר אני לא מבין. אייל עושה שמיניות באוויר כדי להשאיר את דיא וערן(חלומם הרטוב של הרבה מאד אוהדים).
על מה הקינטורים הפעם??

Sent from my SM-G920F using Tapatalk
תמיד ימצאו האנשים ותמיד יהיו סיבות.
עמודים: 1 2 3
Reference URL's