מכבי נתניה

גירסה מלאה: זה הסגל שאמור להעלות אותנו ליגה
אתה כרגע צופה בתוכן שלנו בצורה פשוטה. צפה בגירסה המלאה.
עמודים: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27
(06-Jul-2016 20:01)Shaul כתב: [ -> ]עמדות חשובות ביותר, ואם צריך להביא 2 מושאלים בשביל השדרוג , אז להשאיל , ולא להשאר מקובעים ״בלי השאלות״.
ליגה לאומית השנה עומדת להיות קשה ביותר (לפחות 5 מועמדות לעלייה) כשנתניה צריכה להתמודד על הישרדות, ככה זה שאתה מתחיל עם -9.
אף שחקן שבאמת יכול לשדרג אותך לא יבוא בחדווה גדולה לליגה השניה.
שחקנים סטייל שחר הירש, דור כוכב ודור חוגי ו"כוכבים" כמו מרגוליס וברק לוי אפילו לקבוצות בליגת העל לא ממהרים ללכת...
את מי תביא? דן ביטון מב"ש שכנראה יגיד לך בנימוס שהוא מעדיף למצוא קבוצה בליגת העל ואם לא תהיה לו ברירה יבוא?
(06-Jul-2016 20:06)עידן444 כתב: [ -> ]
(06-Jul-2016 20:01)Shaul כתב: [ -> ]עמדות חשובות ביותר, ואם צריך להביא 2 מושאלים בשביל השדרוג , אז להשאיל , ולא להשאר מקובעים ״בלי השאלות״.
ליגה לאומית השנה עומדת להיות קשה ביותר (לפחות 5 מועמדות לעלייה) כשנתניה צריכה להתמודד על הישרדות, ככה זה שאתה מתחיל עם -9.
שחקנים סטייל שחר הירש, דור כוכב ודור חוגי ו"כוכבים" כמו מרגוליס וברק לוי אפילו לקבוצות בליגת העל לא ממהרים ללכת...
את מי תביא? דן ביטון מב"ש שכנראה יגיד לך בנימוס שהוא מעדיף למצוא קבוצה בליגת העל ואם לא תהיה לו ברירה יבוא?

קצת סבלנות ,קבוצות ליגת העל סוגרות סגלים ותמיד יש שחקנים שמעדיפים לשחק במקום להיות בסגל הרחב, נתניה עדיין מועדון גדול , שהרבה יעדיפו במקום קבוצות אחרות.
אישית הייתי משקיע ( ממה שיש) בבלם זר!!!
(06-Jul-2016 20:24)Shaul כתב: [ -> ]
(06-Jul-2016 20:06)עידן444 כתב: [ -> ]

קצת סבלנות ,קבוצות ליגת העל סוגרות סגלים ותמיד יש שחקנים שמעדיפים לשחק במקום להיות בסגל הרחב, נתניה עדיין מועדון גדול , שהרבה יעדיפו במקום קבוצות אחרות.
אישית הייתי משקיע ( ממה שיש) בבלם זר!!!
מצטער לבשר לך, אבל כל האינדיקציות מראות ששחקנים היום אוהבים את הנוחות, חושבים על חשבון הבנק(היום קבוצות האם פחות גמישות בעניין ההשתתפות בשכר למרות שאנחנו בליגה לאומית וזה אולי קצת אחרת) ושיום בהיר אחד הם יקבלו את ההזדמנות מה שקורה מעט מידי ולראייה כל מה שמעניין את הקבוצות הגדולות זה להביא עוד זרים...

אשמח שתיתן שמות כי אני אישית ממש לא אוהב משואלים אבל אם תביא לי שם שיפיל אותי מהכיסא שריאלי להביא אותו זה אולי ישכנע אותי.
(06-Jul-2016 17:57)אופיר34 כתב: [ -> ]השאלה מה אתה מגדיר טובים...

Sent from my SM-G920F using Tapatalk

כאלה שלא יעשו יותר נזק מתועלת, וכאלה שהתועלת שלהם גבוהה מהעלות שלהם.

נשלח מה iPhone שלי ע"י Tapatalk
המושאל היחידי שהייתי מביא זה שובל גוזלן .שווה לפחות 15 גולים בלאומית.

Sent from my A0001 using Tapatalk
שובל גוזלן ימצא קבוצה בליגת העל.

Sent from my iPhone using Tapatalk
גם בליגת העל לא רצה להגיע אלינו , מניאק שלא יבוא בכלל !
סיידר מעכו ישמח להצעה מנתניה!
(06-Jul-2016 19:09)טל.מ כתב: [ -> ]ערן לא יכול להיות 9 חבל על הנסיון ..

את זה אל תגיד לי....

(06-Jul-2016 20:39)אלון כתב: [ -> ]
(06-Jul-2016 17:57)אופיר34 כתב: [ -> ]השאלה מה אתה מגדיר טובים...

Sent from my SM-G920F using Tapatalk

כאלה שלא יעשו יותר נזק מתועלת, וכאלה שהתועלת שלהם גבוהה מהעלות שלהם.

נשלח מה iPhone שלי ע"י Tapatalk

משפט יפה...
רק חבל שאף אחד לא יכול להבטיח לך שזה לא יקרה. ברמת התקציב שלך אף אחד לא מבטיח לך בול פגיעה. זה עלול לקרות וקח את זה בחשבון. אין פה שחור או לבן.
בעליה הקודמת הוא שיחק כמה פעמים 9 כשגם קאיודה וגם אקסברד היו על הספסל. לא זוכר את התוצאות במשחקים האלה. אגב, מוציא לפועל זה לא בהכרח 9 זה שחקן שיודע לתת גול גם מעמדות אחרות.

עמודים: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27
Reference URL's