מכבי נתניה

גירסה מלאה: קובי בלדב כשביקשת עזרה מאייל סגל קיבלת הגיע הזמן להכרת הטוב
אתה כרגע צופה בתוכן שלנו בצורה פשוטה. צפה בגירסה המלאה.
עזוב את כל המלכלכים תמיד ישנם אנשים צרי עין !!!

אני מבקש ממך בשם כל אוהדי מכבי נתניה לדורותיה . בהתנדבות !!!!

10 בעלי עסקים שיתרמו כל אחד מהם 200 אלף $ שיהוו סוג של הנהלה מייעצת בלא תנאי לאייל סגל כשהוא הקול המכריע כיו"ר !

אתה מכיר את הנפשות הפועלות יותר מכל אחד אחר בעיר !!!!

באותה הזדמנות אם תוכל לבקש מגיל לב לערוך בחינם את חוזי השחקנים לעונה הזאת כהערכה למועדון מכבי נתניה נודה לך מאוד !!!

קובי יש לך המון קשרים

תמצא מישהו שיחזיק את מחלקת הנוער מכיסו הפרטי !!!! זה ילדים בני נוער שבלי הכדורגל יפלו לסמים ולפשיעה זאת שליחות !!!
(28-Jun-2016 17:01)זאב רווח כתב: [ -> ]עזוב את כל המלכלכים תמיד ישנם אנשים צרי עין !!!

אני מבקש ממך בשם כל אוהדי מכבי נתניה לדורותיה . בהתנדבות !!!!

10 בעלי עסקים שיתרמו כל אחד מהם 200 אלף $ שיהוו סוג של הנהלה מייעצת בלא תנאי לאייל סגל כשהוא הקול המכריע כיו"ר !

אתה מכיר את הנפשות הפועלות יותר מכל אחד אחר בעיר !!!!

באותה הזדמנות אם תוכל לבקש מגיל לב לערוך בחינם את חוזי השחקנים לעונה הזאת כהערכה למועדון מכבי נתניה נודה לך מאוד !!!

קובי יש לך המון קשרים

תמצא מישהו שיחזיק את מחלקת הנוער מכיסו הפרטי !!!! זה ילדים בני נוער שבלי הכדורגל יפלו לסמים ולפשיעה זאת שליחות !!!

חחחח
למה לצחוק ??? מה לא בסדר דוד ??

לא נמאס לכם להסתלבט עלי ?
אתה בסדר...
אבל קצת נאיבי ....אני מקווה שאתה לא מצפה שמישהו יעבוד בלי לקבל שכר....
(28-Jun-2016 21:52)זאב רווח כתב: [ -> ]למה לצחוק ??? מה לא בסדר דוד ??

לא נמאס לכם להסתלבט עלי ?

אתה עושה את זה יופי לבד.
למה לא ? דוד
קובי בלדב התפרנס יפה ממכבי נתניה כשחקן ובתקופות נוספות אבל תמיד אצלו הלב והנשמה היו חשובים יותר השכר
מה שווה בן אדם אם רק הכסף מניע אותו ??? משמע כל אחד יכול לקנות אותך תלוי במחיר ..... שים לב על אוסידון החליף קבוצות כמו גרביים ...
אני נאיבי אני תמים אני מאמין תמיד בטוב ואני מאמין שקובי בלדב אכן יעתר לבקשתי ויתנדב בלי לגזור קופון בדרך , דבר מאהבה טהורה לא נמדד בכסף !!!
Reference URL's