מכבי נתניה

גירסה מלאה: הועמדנו לדין
אתה כרגע צופה בתוכן שלנו בצורה פשוטה. צפה בגירסה המלאה.
נקנסנו קיבלנו משחק ללא קהל על תנאי לשנה ולא נראה לי מקריאה כאן או בפייס שמישהו מהאוהדים יודע במה בדיוק הואשמנו.

עמית - יש מצב שתוכל לפרט מה היו ההאשמות נגד הקבוצה ?
אולי אני חרש אבל בתור אחד שנכח בקרית אליעזר אין לי מושג על מה מדובר ואני מניח שאני לא היחיד.
(13-Nov-2013 20:49)טל.מ כתב: [ -> ]נקנסנו קיבלנו משחק ללא קהל על תנאי לשנה ולא נראה לי מקריאה כאן או בפייס שמישהו מהאוהדים יודע במה בדיוק הואשמנו.

עמית - יש מצב שתוכל לפרט מה היו ההאשמות נגד הקבוצה ?
אולי אני חרש אבל בתור אחד שנכח בקרית אליעזר אין לי מושג על מה מדובר ואני מניח שאני לא היחיד.

אני מנחש על שישרף לכם הכפר ו מוחמד מת , כנראה שבהתאחדות זה מתפרש כקריאות גיזעניות

ושלא ישתמע מכך שאני תומך בקריאות מסוג זה או בכל קריאה גזענית אחרת
שישרף לכם הכפר זו קריאה גזענית ? ושישרפו כל אוהדי בית"ר ? זו גם ? הכל פה חארטה ולא ברור לי איך הקבוצה עוברת על זה לסדר היום. אני עדיין מצפה לראות על מה הואשמנו. מי מחליט מה גזעני ומה לא ? אם הנהלת נתניה רוצה שיפסיקו לצעוק משהו מהקהל - בואו נדע מהו המשהו הזה ...
חבל שההנהלה התנהגה כמו ירוקים חסרי ניסיון ובעצם הביאו על עצמם את העונש
במקום ההודעה המטופשת שהיא בעצם הודאה באשמה היו צריכים להחליק ולהתעלם
הקהל של נתניה הוא קהל הוגן ובמקום להדגיש את זה בחרו להבליט כמה ילדים.
הקהל של נתניה הוא אחד הקהלים הכי הוגנים במדינה, "שיישרף לכם הכפר" לא קשור למשחק ולא מוצדק, ומה לעזאזל הקטע עם השיר שיישרפו כל אוהדי בית"ר? מה קשור?! עזבו לרגע את העובדה שאני לא אוהב את הקהל שלהם, אבל אלה ששרים את זה מזכירים לי בדיוק את אותם אוהדי בית"ר, ועוד נגד מי שרים, נגד אום אל פאחם.... ותחשבו על זה
(14-Nov-2013 0:43)OnChen כתב: [ -> ]הקהל של נתניה הוא אחד הקהלים הכי הוגנים במדינה, "שיישרף לכם הכפר" לא קשור למשחק ולא מוצדק, ומה לעזאזל הקטע עם השיר שיישרפו כל אוהדי בית"ר? מה קשור?! עזבו לרגע את העובדה שאני לא אוהב את הקהל שלהם, אבל אלה ששרים את זה מזכירים לי בדיוק את אותם אוהדי בית"ר, ועוד נגד מי שרים, נגד אום אל פאחם.... ותחשבו על זה

אם אני לא טועה השיר נגד אוהדי בית"ר הוא בגלל שבחצי הגמר ארגון לה פמליה תקף את אוהדי נתניה וגנב להם את הדגלים.גם אני חושב שהקהל שלנו מצוין אך עדיין אפשר לוותר על השיר של זהר ארגוב וכל השירים שיש בהם קללות,אם אנחנו רוצים שעוד אוהדים יצטרפו יש להפסיק עם השירים האלה!
ככה זה בישראל. "תל אביב עולה באש" זוהי לא קריאה גזענית, אך "שישרף לכם הכפר" כן.
כשאתה שורק בוז לשחקן בעל צבע עור בהיר, אז אתה סך הכל שורק לו בוז, אך אם תשרוק בוז לשחקן בעל צבע עור שחום, הרי ש"נהמת" לעברו.
אותם אוהדים סתם גורמים נזק לנתניה סתם עכשיו ילכו לשלם במקום דברים שהיה צריך מספיק עם הקריאות בגלל אתם עושים נזק למעודון רק לפני שנה זכינו פעמים כאוהדים ההוגנים מספיק לעשות נזק לנתניה ולהרוס את התדמית שלנו כאוהדים ושל נתניה.
http://www.sport5.co.il/articles.aspx?Fo...40&lang=HE

ככה צריך להיות אני רוצה לראות אוהד שישיר או יקרא קריאות גיזעניות אחרי שירחיקו אותו ל 4 שנים
(14-Nov-2013 23:30)זיו פלם כתב: [ -> ]http://www.sport5.co.il/articles.aspx?Fo...40&lang=HE

ככה צריך להיות אני רוצה לראות אוהד שישיר או יקרא קריאות גיזעניות אחרי שירחיקו אותו ל 4 שנים

מסכים,אבל קודם צריך להגדיר מהי קריאה גזענית ומהי קריאה מתלהמת/מתגרה ומהי קללה ועל פי הגדות אלא צריך להעניש את הקבוצה/אוהד....
Reference URL's