מכבי נתניה

גירסה מלאה: בני סכנין: דיא סבע מתקרב
אתה כרגע צופה בתוכן שלנו בצורה פשוטה. צפה בגירסה המלאה.
עמודים: 1 2 3 4
אני מקווה שלא ישחררו אותו לפני שיהיה בעלים. מצד שני אם שני הליצנים ישיגו את מבוקשם ותדחה החלטת הבעלות בשלישי הקרוב גם סבע יתרחק באותה המידה. במאמר מוסגר הייתי מצפה ממנו לשחק לפחות עונה בנתניה גם בחינם.

Sent from my iPhone using Tapatalk
(24-Jun-2016 21:43)טל.מ כתב: [ -> ]אני מקווה שלא ישחררו אותו לפני שיהיה בעלים. מצד שני אם שני הליצנים ישיגו את מבוקשם ותדחה החלטת הבעלות בשלישי הקרוב גם סבע יתרחק באותה המידה. במאמר מוסגר הייתי מצפה ממנו לשחק לפחות עונה בנתניה גם בחינם.

הוא יכול לחתום בסכנין ללא אישור מנתניה ?
יש לו חוזה לעונה הבאה.

Sent from my LG-D855 using Tapatalk
(24-Jun-2016 21:50)yaron73 כתב: [ -> ]
(24-Jun-2016 21:43)טל.מ כתב: [ -> ]אני מקווה שלא ישחררו אותו לפני שיהיה בעלים. מצד שני אם שני הליצנים ישיגו את מבוקשם ותדחה החלטת הבעלות בשלישי הקרוב גם סבע יתרחק באותה המידה. במאמר מוסגר הייתי מצפה ממנו לשחק לפחות עונה בנתניה גם בחינם.

הוא יכול לחתום בסכנין ללא אישור מנתניה ?

אם נתניה לא תכבד את החוזה שלו, הוא יכול לעשות הכל. עדיין הייתי מצפה ממנו ללויאליות אחרי שהמועדון נתן לו חוזה כשלא היה ברור אם יחזור לשחק בכלל.

נשלח מה iPhone שלי ע"י Tapatalk
(24-Jun-2016 21:55)amir כתב: [ -> ]יש לו חוזה לעונה הבאה.

Sent from my LG-D855 using Tapatalk

יש לו חוזה לשנתיים הקרובות.
מקרה דיא סבע מאד פשוט העלות שלו בעיני יקרה מידי לשחקן כל כך צעיר שלא מסוגל לסחוב קבוצה על הגב שלו..
מה גם שאין לו לפי הבנתי אופי של מנהיג ...
נכון יעשו אם ישאילו אותו לעונה...ובסכום הזה יביאו 2 שחקנים טובים שמתאימים למצבנו ולא אחרי פציעה...
את ערן לוי בכלל הייתי משחרר....קשה לי להאמין שהוא יחזור להיות מה שהיה...אם אפשר לקחת עליו כמה שקלים עדיף...
אז איזה קבוצה אתה רוצה לבנות ?

Sent from my iPad using Tapatalk
שוער טוב + דין גל
גומברג+ ויקי כחלון, עאמר מסרוואה
תירם+ירין, לי אגמי,
גזל+ריף מסיקה+ אביב אברהם, יאיר זיו, עידן דוד, טגה
תוסיף 2/3 ישראלים לא יקרים אבל אכותיים סביב 200/250 אלף ש"ח
ועוד 2/3 זרים בעלות 300 אלף ש"ח
בטח שכחתי שחקני בית ובטח תבקרו אבל זה פחות או יותר הסגל שהייתי רוצה לראות...
קשה לי להאמין שנהיה קבוצת צמרת אבל לשרוד אפשר גם ככה כנראה שזו תהיה עונה שבית המשפט יהיה המגרש הבייתי....
זאת קבוצה לירידה!
עמודים: 1 2 3 4
Reference URL's