מכבי נתניה

גירסה מלאה: דורון אוסידון ורן מנשה פנו בבקשה לבית המשפט שלא לבחור הצעה זוכה
אתה כרגע צופה בתוכן שלנו בצורה פשוטה. צפה בגירסה המלאה.
עמודים: 1 2 3 4 5
אחד השותפים משרד עורכי הדין שמייצג את אוסידון, הוא אח של עו"ד שעובד איתי.

זה שעובד איתי הוא שפיץ שבשפציץ.... והוא טוען שהוא העו"ד הפחות מוצלח במשפחה.
אני לא הייתי בונה על חובבנות בעתירה...
אני לא אומר שיצליחו, אבל לדעתי לא ינפנפו אותם בבית המשפט כמו שאולי ניתן היה להבין מכמה פוסטים
כאן לאוהדים יש תפקיד!
ועד עכשיו(במהלך הסופ"ש)לא רואה שיש לאותם אוהדים שאמורים להנהיג בעתיד את המועדון עיניין לשנס מותניים ולעדכן את בית המשפט בעמדתם(לפחות בנושא ליבר ואוסידון).
נעשה מאמץ(בעיקר) עבור התארגנות האוהדים בשבועיים האחרונים וכמו שמדינה לא מוגשת על מגש של כסף גם לא מועדון כדורגל,מציע לכם להתחיל להזיע....אחרי ה28/6(במידה ולא תושג הכרעה),הכדור(תרתי משמע) ישאר בידכם בלבד.
(25-Jun-2016 23:41)אריאל כתב: [ -> ]אחד השותפים משרד עורכי הדין שמייצג את אוסידון, הוא אח של עו"ד שעובד איתי.

אני לא אומר שיצליחו, אבל לדעתי לא ינפנפו אותם בבית המשפט כמו שאולי ניתן היה להבין מכמה פוסטים

נועם מחלב שמייצג את הכלב, ממש לא אידיוט. יש לי היכרות טובה מאוד איתו
אז דבר איתוTongue
(26-Jun-2016 12:08)אסףג כתב: [ -> ]
(25-Jun-2016 23:41)אריאל כתב: [ -> ]אחד השותפים משרד עורכי הדין שמייצג את אוסידון, הוא אח של עו"ד שעובד איתי.

נועם מחלב שמייצג את הכלב, ממש לא אידיוט. יש לי היכרות טובה מאוד איתו

אני מכיר את שניצר האח (תשאל את החברה שלך מה הם חושבים עליו...) "שניצר" מהמשרד היה בשלב מסויים נאמן על חלק ממניות הפועל ת"א וכנראה משם ההיכרות עם אוסידון
עמודים: 1 2 3 4 5
Reference URL's