מכבי נתניה

גירסה מלאה: מה צופן לנו העתיד.
אתה כרגע צופה בתוכן שלנו בצורה פשוטה. צפה בגירסה המלאה.
עמודים: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
אוהדים יקנו מניה רק עם בראש קבוצת האוהדים יעמדו אנשים רציניים , יש פה אנשים נחמדים אבל לא כאלה שיכולים להרים מיזם כזה.
וצודק אייל , אם מועדון כמו נתניה לא מסוגל למכור 1000 מניות אז חבל על הזמן .
ומההיכרות שלי עם הקהל של נתניה 100 זה גג!!!
אז חבל על הזמן.
בסוף יגיע הרוכש , כי נתניה זה עדיין מחמשת הגדולות.
ההבדל בני ובינך שאני לא נאחז בדבר גם לא בקרנות המזבח.
יודע להפיק מהאנשים את הטוב שלהם ולנסות לגמד את הרע(כנ"ל מעצמי ומודע מאוד לחסרונותי).
מה שיש לבני,יש למעט....צריך להשמש בזה ולהוציא מבני את הצדדים הפחות טובים.
זה נאמר לו מפורשות ולא רק ב4 עיניים ואני מאמין בשינוי.

(17-Jun-2016 13:01)Shaul כתב: [ -> ]אוהדים יקנו מניה רק עם בראש קבוצת האוהדים יעמדו אנשים רציניים , יש פה אנשים נחמדים אבל לא כאלה שיכולים להרים מיזם כזה.
אז חבל על הזמן.

פחות מ11 חודש לסיום הספירה.....
ואם מדובר בליבר או שווה ערך,תודה אבל לא תודה!
(17-Jun-2016 13:03)אייל ס כתב: [ -> ]ההבדל בני ובינך שאני לא נאחז בדבר גם לא בקרנות המזבח.
יודע להפיק מהאנשים את הטוב שלהם ולנסות לגמד את הרע(כנ"ל מעצמי ומודע מאוד לחסרונותי).
מה שיש לבני,יש למעט....צריך להשמש בזה ולהוציא מבני את הצדדים הפחות טובים.
זה נאמר לו מפורשות ולא רק ב4 עיניים ואני מאמין בשינוי.

(17-Jun-2016 13:01)Shaul כתב: [ -> ]אוהדים יקנו מניה רק עם בראש קבוצת האוהדים יעמדו אנשים רציניים , יש פה אנשים נחמדים אבל לא כאלה שיכולים להרים מיזם כזה.
אז חבל על הזמן.

פחות מ11 חודש לסיום הספירה.....
ואם מדובר בליבר או שווה ערך,תודה אבל לא תודה!

לא הבנתי את המשפט נאחז בקרנות המזבח....מי שנאחז זה האיש שאתה מגונן עליו....שבכדי שלא יפוטר לקח על עצמו את אימון הנוער...
האיש לא ראוי להיות מנהל מקצועי במועדון שמכבד את עצמו נקודה.
כן ראוי לאימון , כן ראוי להיות סקאוטר, כן ראוי לנהל מקצועית אקדמיה (בהנחה שהוא לא גוזר אחוזים ) קח את זה למשהו אישי קח את זה לכיוון מקצועי לאן שבא לך....
הגיע הזמן שתבין שהוא לא יכול לראות מאמנים אחרים מצליחים מחשד למעמדו אז תבין שלטפח יסמנים כמאמנים זו לא דרך תן למאמנים להתקדם להתפתח ולא כל מאמן טוב תזיז הצידה....
תתפלא....את רוב המאמנים אתה לא מכיר והעונה יש מספר חדשים...
הראשון,ישראל זביטי...
(17-Jun-2016 13:28)אייל ס כתב: [ -> ]תתפלא....את רוב המאמנים אתה לא מכיר והעונה יש מספר חדשים...
הראשון,ישראל זביטי...

עונת פריצה?
ישראל זביטי?
אח"כ מתפלאים למה יוצאים שחקנים פח מהמועדון הזה, מה הפלא כאשר מאמנים אותם מאמנים שהיו בעצמם שחקנים שלא הגיעו לכלום ושום דבר ומקצוענות ואופי חזק היתה מהם והלאה.
בני לם, ישראל זביטי, מתי שינקו את כל "השכונה" ואת כל החאפרים מהמועדון הזה ויביאו לפה אנשי מקצוע רציניים בתחומם/שחקני עבר שעשו משהו בתור שחקנים ויש להם מה להנחיל לדור הצעיר אז אולי יתחילו לראות תוצרת.
(17-Jun-2016 13:28)אייל ס כתב: [ -> ]תתפלא....את רוב המאמנים אתה לא מכיר והעונה יש מספר חדשים...
הראשון,ישראל זביטי...

מכיר את טוויל
מכיר את סבח
מכיר את סשה
מכיר את ציקי
מכיר את אמנון
ובטח עוד אחד או שניים
מכיר טוב יותר את אלה שלא פה או כי לא ליקקו מספיק...או שאיימו על הצלחת המנהל המקצועי....
(17-Jun-2016 13:49)דוד חטב כתב: [ -> ]
הראשון,ישראל זביטי...

מכיר את טוויל
מכיר את סבח
מכיר את סשה
מכיר את ציקי
מכיר את אמנון
ובטח עוד אחד או שניים
מכיר טוב יותר את אלה שלא פה או כי לא ליקקו מספיק...או שאיימו על הצלחת המנהל המקצועי....

מי כל אלה? מה הרזומה שלהם בענף שנקרא כדורגל מקצועני?
(17-Jun-2016 13:49)דוד חטב כתב: [ -> ]
הראשון,ישראל זביטי...

מכיר את טוויל
מכיר את סבח
מכיר את סשה
מכיר את ציקי
מכיר את אמנון
ובטח עוד אחד או שניים

אתה ממש לא בעיניינים...שניים מהרשימה כבר לאTongue

משה אתה מתבלבל ובגדול.
ישראל זביטי אדם מדהים משכמו ומעלה,שחקן שקיבל החלטות לא נכונות ופיספס קריירה.
נפגשתי איתו,הרשים אותי מאוד...פגשו אותו אמא ושחקן ששיחקו בעבר במועדון ועזבו בגלל ההתנהלות ואחרי הפגישה איתו אמר לי השחקן(וגם האם) שהם פגשו את כל המאמנים מהמחזור גיל של השחקן,איש לא הרשים כמוהו.
פיליפצ׳וק חי בתקופת האבן. מי שמרשימים אותו זה זבלני שכל בטלויזיה שהיו שחקני עבר בנבחרת והיו כוכבים בליגת העל למרות שהם עדיין רואים כדורגל מאותו מקום צר שהם מכירים(וזו אגב גם אחת הסיבות שהכדורגל שלנו נתקע ועדיין ברוב המועדונים עובדים בדיוק כפי שעבדו בשנות ה- 80 בזמן שהכדורגל המודרני כבר שינה את כל דפוסי החשיבה והעבודה. אצלנו זו עדיין ״טקטיקה שמקטיקה״, יועץ מנטלי זו קללה, ומאמני נוער וכושר הם מורים לספורט ואז מתפלאים למה הכדורגל שלנו לא מתקדם ומתעסקים בגודל הליגה ומכסת הזרים כאילו אלה הבעיות של הכדורגל שלנו.
לא פלא שמועדון שהכניס קצת אירופה השאיר לכולם אבק(נכון... גם כסף... אבל הכסף הגדול כבר התחיל לזרום שם לפני שהגיע ג׳ורדי ושם סוף לשכונה) ועוד יותר לא פלא זה שהישראלים הראשונים שנתנו פייט וגם ניצחו ברגע שקיבלו את הכלים להצליח הם ח׳ברה צעירים עם ראש פתוח וחושב כמו ברק בכר ואיתן עזריה...
והמאמן מספר 2 העונה בליגה היה הפח שרוב הקריירה בילה בליגה השניה- חיים סילבס.
בתפיסת העולם של פיליפצ׳וק הם סך הכל פחים שעשו קריירה בינונית... בערך כמו ישראל זוויטי שבהינף יד מבלי שהחליף איתו מילה מימיו הוא כבר חתך אותו...

מאמן כדורגל היום גם צריך לעבוד עם הראש. זה שאלי אוחנה או אבי נימני עבדו טוב עם הרגליים זה לא עושה אותם מוחות כדורגל.
מעניין מתי אנשים כאן בארץ יתחילו להפנים את זה.

Sent from my iPhone using Tapatalk

(17-Jun-2016 12:15)פיליפצוק כתב: [ -> ]האיש לא ייקח את המועדון עם חובות, שימצאו קודם סידור לחובות הכבדים ואז גרוס יהיה רלוונטי.

״זמן טוב״...
יש לך הגדרה מוזרה ל״זמן טוב״.
ונראה לי שאתה היחיד שזורק כאן מספרים כמו שאתה זורק...
ה 10,000 שמים 100 ש״ח לא היתה אימרה פרקטית אם לא שמת לב.

[/quote]

אל תפגע, אבל 99% ממה שאתה חופר כאן ובפייסבוק הוא במקרה הטוב "לא פרקטי".
[/quote]

הצחקת אותי...
גם אם עוד אלף עמותות יכשלו זה לא הופך את הדברים שלך לגאונות...
אתה אלוף בלהגיד את המובן מאליו וגם בזה טועה.
אם כל העולם היה רק עם אנשים עם צורת החשיבה שלך אנשים עדיין היו מדליקים אש עם 2 אבנים וכלי התחבורה העיקרי בעולם עדיין היה חמור...

עמודים: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
Reference URL's