מכבי נתניה

גירסה מלאה: נבנת קואליציה
אתה כרגע צופה בתוכן שלנו בצורה פשוטה. צפה בגירסה המלאה.
עמודים: 1 2 3 4 5
לא ברורה(כאוהד מכבי נתניה שלא חיי את הביצה המקומית).
בין חסיד אומות העולם חיים פרידריך,שומר המצוות וחובש הכיפה צביקה ליבר ולא אפול מהכיסא במידה ויתברר לי שאספן המצוות מטוברוק הוא חלק מהמשולש(לא שווה שוקיים).
המוסיקה ששמעתי אתמול "במנהלת" בקולו של חבר המועצה והשאלות ששואל אוהד מכבי נתניה משחר נעוריו צביקה ליבר על מינוי סלובו,כל תכליתם לפגוע ברצון של עו"ד חדש להתחיל בבנית קבוצה איכותית בלי להמתין לתוצאות המכרז.
ומה עושים?
האם אתה יכול להקים קואלציה נגדית הכוללת אוהדים אמיתים חסרי משוא פנים כמו קופרמן. לנד ונוספים.

Sent from my A0001 using Tapatalk
(07-Jun-2016 10:30)חזום חזום כתב: [ -> ]ומה עושים?
האם אתה יכול להקים קואלציה נגדית הכוללת אוהדים אמיתים חסרי משוא פנים כמו קופרמן. לנד ונוספים.

לא מאמין בקבוצה,זה לא עובד(ואישית לא אהיה חלק מקבוצה ובטח ובטח אין לי את היכולת ובעיקר את הרצון להיות "שק החבטות" של רוכשי מנוי ב350 ש"ח).
אני מאמין שאם יורם מהלך של הקהל, ולמרות כל ההקנטות וההשמצות והניסיונות לצייר את זה כבלתי אפשרי- זה היום צו השעה- אין לי ספק שאנשים בעלי ממון כמו אייל ואחרים יתנו רוח גבית.
כפי שחזיתי- ביום שמחיר הקבוצה ירד לזנות ואפשר יהיה להשתלט עליה בתמורה לנזיד עדשים(אופיר הביא כאן לפני כמה זמן את הדוגמה של אלונה שלא הסכימה לקחת חובות עבר אבל צריך לזכור שעפי הפרסומים היא שילמה לאלי ז׳ינו על חורבה 8.5 מיליון ש״ח- זה ממש לא חינם! וגם יאמר פיצה את אשר אלון ושות׳ בסכום של 1.5 מיליון דולר- זה ממש לא חינם)- האנשים שישארו בסביבה הם הגרושניקים וכל מיני קבוצות משקיעים ברמה בינונית עם אינטרסים לא ברורים.
למה? כי אם לאנשים הכבדים היה רצון לקחת את מכבי נתניה- הם היו מוצאים את הנוסחה ולוקחים אותה מזמן.
לדעתי הם עשויים לצוץ שוב כאשר יראו תהליכים בריאים.

Sent from my iPhone using Tapatalk

כפי שאמרתי- גם עם קבוצה של 200 אוהדים שמכניסים 200,000 ש״ח אני מוכן לצאת למלחמה- והעיקר שהמועדון לא יפול לאנשים שימשיכו במלאכת החורבן או אינטרסנטים שלא יביאו מכיסם שקל!
מצידי שהקבוצה תישאר בידי הנאמן עד אשר נצליח להתארגן.
הפועל חיפה לאחר מותו הטרגי של רובי שפירא התנהלה שנתיים תחת נאמן ולבסוף עדיין נפלה בידי איש הזוי שמסרס מועדון עם פוטנציאל מספר 2 בצפון. אסור שזה יקרה לנו! אנחנו לא בנויים לזה. הקהל שלנו לא בנוי לזה. הכתובת להפוך לב״ש תחת אלי זינו עם 18 מנויים במקרה כזה- נמצאת על הקיר!

Sent from my iPhone using Tapatalk
בעיני יש יותר ממציע אחד...
יש אפשרות שה-20 מיליון הוא ניפוח כדי להגדיל את המחיר...
לצערי אני נאלץ כאן להסכים עם אייל סגל , התרבות בארץ בכדורגל מתנהלת בצורה כזו ...
בא משקיע שופך המון כסף פרטי חוץ מהציבורי
על פי תפישתו ושיקול דעתו הוא ממנה צוות מקצועי בניהול
בוחרים מאמן , המאמן ממליץ על שחקנים ובזה המשקיע למעשה סיים את תפקידו לעונה ומצפה לראות מה התוצאות
ואז באים אוהדים שיש כאלו לא כולם שתכליתם זה להראות שהם הכי הכי שרופים ועל מנת לבלוט אז צריך להוריד חולצה ולהתחיל לקלל
אם הקבוצה צוברת נקודות הכל בסדר ורעשי הקללות הן רעשי רקע קטנים אבל מהרגע שהקבוצה לא מנצחת מתחילים כהתחלה בלבד לקלל את המאמן ולדרוש את פיטוריו ....אם הבעלים נכנע ומחליף מאמן אז הוא כמובן יצטרך להכניס יד שוב לכיס בשביל לחזק את הקבוצה ...כמה מחזורים ואין תוצאות מתחילות הקללות לעלות מדרגה גם כנגד הבעלים שהחתים שחקנים חרא

והשאלה היא למה שבן אדם מליונר או מיליארדר ירצה להתעסק עם הבררה של השוק ?? למה שיקללו אותו בגלל שקנו מנוי או כרטיס ?
לצערי עד שהתרבות של הקללות לא תיעלם לא נראה כמעט בכלל אנשים אמידים שיחפשו להתקרב לכדורגל
איך היא תיעלם ?
הרוב השפוי של האוהדים תמיד צריך לעמוד על המשמר וישר לתקוף את המקללים ...ברגע שזה יקרה והרוב לא יפחד להתעמת עם הזבל האנושי כל הכדורגל בארץ ישתפר והרבה פילנטרופים יחזרו מאהבה ללא חשש
לשמחתי מעולם לא שמעתי או ראיתי שקיללו את מר יצחק לנד ז"ל , פעם אחת יצאו כנגד מר יצחק תשובה בגלל שהעביר למכבי פתח תקווה את עודד מכנס !!! מאז לצערי כל בעלים שהגיע אם זה תשובה אלון קצת יאמר סבלו מהפה המסריח של האוהדים
הסיסמה צריכהתמיד להיות אוהד לפני שאתה מקלל שים מי פה תחשוב רגע בשכל ואז תביע את דעתך בנוחות בלי התלהמות !!!
(07-Jun-2016 10:24)אייל ס כתב: [ -> ]לא ברורה(כאוהד מכבי נתניה שלא חיי את הביצה המקומית).
בין חסיד אומות העולם חיים פרידריך,שומר המצוות וחובש הכיפה צביקה ליבר ולא אפול מהכיסא במידה ויתברר לי שאספן המצוות מטוברוק הוא חלק מהמשולש(לא שווה שוקיים).
המוסיקה ששמעתי אתמול "במנהלת" בקולו של חבר המועצה והשאלות ששואל אוהד מכבי נתניה משחר נעוריו צביקה ליבר על מינוי סלובו,כל תכליתם לפגוע ברצון של עו"ד חדש להתחיל בבנית קבוצה איכותית בלי להמתין לתוצאות המכרז.

חיים פרידריך לא יכול להיות בשום קואליציה!
תסלחו לי על הבורות מי זה חיים פרידריך

חזום תראה את הוידאו

http://mobile.mako.co.il/news-israel/loc...551004.htm
חיים פרידריך זהו נציג הליכוד בעירייה
עמודים: 1 2 3 4 5
Reference URL's