מכבי נתניה

גירסה מלאה: יאללה שיגמור גם אותם
אתה כרגע צופה בתוכן שלנו בצורה פשוטה. צפה בגירסה המלאה.
עמודים: 1 2
דורון אוסידון מצטרף להפועל חיפה כנציג הבעלים
http://www.one.co.il/Article/16-17/1,1,1...tml?ref=hp
כץ הבין שהוא עשה עבודה טובה בנתניה?
הזוי כמו מרים.
הוא לוקח איתו את צ'רלי?
(07-Jun-2016 0:43)אייל ס כתב: [ -> ]הוא לוקח איתו את צ'רלי?

יש פה עניין לערער את מעמדו של גבאי...
ולהביא מישהו לא מוכר לא היה עושה את המטרה שלה נועד הדבר...
אז אוסידון במקרה הזה זונה שמשתמשים בה בכדי לעשות רע לגבאי...
יפה ככותרת בשטח לא יודע איך זה יעבוד....
אני לא מבין איך גברת חדש עדין לא הגישה תלונה במשטרה על כול ההסכם עם הפועל ועם איצקוביץ.

Sent from my iPhone using Tapatalk
עכשיו הוא ידאג להעביר בכסף קטן להפועל ת"א את הכשרונות הבודדים שיש להפועל חיפה.
(08-Jun-2016 16:38)mordii2 כתב: [ -> ]אני לא מבין איך גברת חדש עדין לא הגישה תלונה במשטרה על כול ההסכם עם הפועל ועם איצקוביץ.

איזה אינטרס יש לה?
זה לא במסגרת המינוי שלה.
היא לא תקבל אקסטרה כסף על זה.
אנשים קצת התבלבלו, הגב' באה לעשות סדר, לקחת את העמלה על העבודה וללכת. יש לה משרד עורכי דין, יש לה עוד לקוחות ותיקים חוץ ממכבי נתניה, היא לא באה להשתקע כאן.
יש אנשים אחרים שצריכים להגיש תלונה, למה הם לא מגישים, אני חושב שהתשובה בגוף השאלה.
(09-Jun-2016 10:00)פיליפצוק כתב: [ -> ]
(08-Jun-2016 16:38)mordii2 כתב: [ -> ]אני לא מבין איך גברת חדש עדין לא הגישה תלונה במשטרה על כול ההסכם עם הפועל ועם איצקוביץ.

איזה אינטרס יש לה?
זה לא במסגרת המינוי שלה.
אנשים קצת התבלבלו, הגב' באה לעשות סדר, לקחת את העמלה על העבודה וללכת. יש לה משרד עורכי דין, יש לה עוד לקוחות ותיקים חוץ ממכבי נתניה, היא לא באה להשתקע כאן.
יש אנשים אחרים שצריכים להגיש תלונה, למה הם לא מגישים, אני חושב שהתשובה בגוף השאלה.

אני לא מסכים אתך האינטרס שלה למצוא כמה שיותר הכנסות וככה בטח גם העמלה שלה תהיה מכובדת
לא מבין איך ככה זורקים שבע מאות אלף יורו לפח
ו100 אחוז מהכרטיס

(09-Jun-2016 13:11)mordii2 כתב: [ -> ]
(09-Jun-2016 10:00)פיליפצוק כתב: [ -> ]

איזה אינטרס יש לה?
זה לא במסגרת המינוי שלה.

אני לא מסכים אתך האינטרס שלה למצוא כמה שיותר הכנסות וככה בטח גם העמלה שלה תהיה מכובדת
לא מבין איך ככה זורקים שבע מאות אלף יורו לפח
ו100 אחוז מהכרטיס

הגברת חדש בעיני אכזבה ענקית לא מנקה אורוות ...פיטרה איזה ילד שאף אחד לא מכיר לא מייעלת את המערכת....
חטב אתה לא יודע דבר וחצי דבר...תזדיין לסבלנות,יש סדרי עדיפויות לא תמיד פופולארים.
ביקרתי השבוע במתחם...נקי מכל השמות שעלו כאן במשך החודשים האחרונים..
אישית לא בוחן אותה יום יום..
עמודים: 1 2
Reference URL's