מכבי נתניה

גירסה מלאה: סלובו ברוך שובך העוול תוקן סומך עליך
אתה כרגע צופה בתוכן שלנו בצורה פשוטה. צפה בגירסה המלאה.
הפוסט הזה מופנה לסלובו שכבר עונה שעברה היה צריך לאמן אותנו ואם כאן לא היו מטומטמים ועיוורים לא רק שלא היינו יורדים ליגה גם הבור הכלכלי היה נסגר , חבל שלא שומעים לבעלי ניסיון ושנות אהדה של כמעט 50 שנה .....

סלובו אתה מכיר אותי דרך הגיס שלך דוד בן דוד , אני מצפה ממך להמון , הציפיות שלי ממך בשמיים , איתך בתקציב מינימום אני יודע שנעלה ליגה כבר במחצית העונה .

תבנה את הקבוצה סביב צעירים אנרגטיים ותוסיף עליהם את ערן לוי דיע סבע ואיציק כהן .
לגבי שוער אם אתה יכול לתת ביטחון לגל דין שיהיה שוער טוב אז מתאים , אם לא נראה לך שהוא שוער שיביא נקודות אז תחתים שוער טוב עם ניסיון ...

סלובו אני רוצה לראות קודם כל קבוצה ולא שחקנים של הברקות רוצה לראות שחקנים באטרף סוסים מהירים מי שלא מתאים לך תשחרר .....

חייבים לפתוח את העונה במחיקת 9 הנקודות על מנת לברוח מהתחתית , לכן תבנה את הקבוצה בצורה כזאת שתשאיר אבק לליגה הלאומית , תכניס בראש של השחקנים מהרגע הראשון שנתנו פור לליגה ושהם צריכים מההתחלה 10 ניצחונות ללא תיקו בית חוץ רדיוס לא משנה כל משחק לקרוע את היריבה לדרוס להביס כל מה שפיספסנו העונה להבקיע בתמורה !!!!

אבל לא רק זה אני מצפה ממך בגלל שאתה שחקן עבר אני רוצה שתטפח את הצעירים תן להם ביטחון תקדם אותם תכין את התשתית של האימפריה העולה

סלובו תודה רבה לך שהסכמת לוותר על הכבוד ועל הפגיעה בך פשוט תודה רבה
Reference URL's