מכבי נתניה

גירסה מלאה: להחזיר את דודי תירם - המשימה שלך הראשונה אייל סגל
אתה כרגע צופה בתוכן שלנו בצורה פשוטה. צפה בגירסה המלאה.
אם דודי תירם חוזר לא צריך את עשהאל בן שבת שירוצו תירם וחסן בהגנה .
מגן שמאלי יש לנו בעיה אם יש למישהו רעיון שווה לשמוע ....

עדיין אני לא מבין למה יש שחושבים שסלובו דראפיץ' יחליט להגיע מצמרת ליגת העל לתחתית הליגה הלאומית אחרי שעונה שעברה זרקו אותו בבוז ....

אם רונן גבאי לא ימשיך במכבי חיפה מאוד הייתי רוצה לראות אותו חוזר ולוקח כמאמן ראשי את הבוגרים שלנו , במציאות היום הוא המציאה הכי גדולה שאנחנו יכולים לחשוב עליה .

לא הייתי פוסל להחזיר את פירס אם ישוחרר ויסכים להגיע שוב לנתניה הוא שווה כל שקל
עורכת הדין חדש צריכה לדאוג להחתים קודם מאמן יוצא שחקני העבר מנתניה ואחרי זה להתחיל לבנות את הקבוצה כראוי

מה שנצטרך במיוחד זה מגן שמאלי , וחלוץ ליד איצק כהן ויש לנו קבוצה צעירה ותוססת שיכולה גם אם יפתחו חזק לעלות ליגה
(25-May-2016 17:30)זאב רווח כתב: [ -> ]אם דודי תירם חוזר לא צריך את עשהאל בן שבת שירוצו תירם וחסן בהגנה .
מגן שמאלי יש לנו בעיה אם יש למישהו רעיון שווה לשמוע ....

עדיין אני לא מבין למה יש שחושבים שסלובו דראפיץ' יחליט להגיע מצמרת ליגת העל לתחתית הליגה הלאומית אחרי שעונה שעברה זרקו אותו בבוז ....

אם רונן גבאי לא ימשיך במכבי חיפה מאוד הייתי רוצה לראות אותו חוזר ולוקח כמאמן ראשי את הבוגרים שלנו , במציאות היום הוא המציאה הכי גדולה שאנחנו יכולים לחשוב עליה .

לא הייתי פוסל להחזיר את פירס אם ישוחרר ויסכים להגיע שוב לנתניה הוא שווה כל שקל
עורכת הדין חדש צריכה לדאוג להחתים קודם מאמן יוצא שחקני העבר מנתניה ואחרי זה להתחיל לבנות את הקבוצה כראוי

מה שנצטרך במיוחד זה מגן שמאלי , וחלוץ ליד איצק כהן ויש לנו קבוצה צעירה ותוססת שיכולה גם אם יפתחו חזק לעלות ליגה

סתם שתדע שמי שמטפל בכל העניינים של סלובו מול ביתר זה עו"ד אחד מאוד מוכר שקשור מאוד למכבי נתניה קוראים לו רועי דניאל אז זאת הסיבה שהוא הוזכר
נו הלוואי ורועי דניאל יעזור להביא את סלובו לנתניה
Reference URL's