מכבי נתניה

גירסה מלאה: בקרוב אצלינו
אתה כרגע צופה בתוכן שלנו בצורה פשוטה. צפה בגירסה המלאה.
עמודים: 1 2 3 4
מותר לחלום. כאחד שראה את האליפויות של הקבוצה מקווה לראות עוד אחת לפחות. 40 שנה אין לי במחסנית 20 אולי אז יאללה להתחשב קצת בזקנים
צר לי לאכזב אותך, בקרוב זה לא יהיה...

נשלח מה iPhone שלי ע"י Tapatalk
תהום מפרידה בנינו
האדמה התבקעה אז לפני 3 שנים עונת 2013.
יש שיגידו שזה קרה ב 99 כשעלינו על חשבונם , וכבר אז הפרק הזה נכתב בספר הכדורגל.
עם קטני אמונה כמוכם גם עוד 1000 שנה זה לא יקרה...
הייתי שולח אתכם לפורום של ב"ש מ 2010....
קראתי שם דברים דומים....

Sent from my SM-G920F using Tapatalk
גרועים יותר. האמת שבעיקר ב 2006.

Sent from my iPhone using Tapatalk
(22-May-2016 1:02)אופיר34 כתב: [ -> ]עם קטני אמונה כמוכם גם עוד 1000 שנה זה לא יקרה...
הייתי שולח אתכם לפורום של ב"ש מ 2010....
קראתי שם דברים דומים....

Sent from my SM-G920F using Tapatalk

מעולם ב״ש לא פתחו עונה בליגה לאומית עם מינוס תשע ובמצב כזה...
הם עברו כברת דרך עד שהגיעו למעמד הזה. כמה סבלנות של אלונה ושל האוהדים עד למציאת הנוסחה הנכונה, החיבור הנכון של שחקנים ומאמן...
צריך לשכפל את אלונה ולחלק את השכפולים לקבוצות בעלות הקהל שאין להם בעלים ראוי

Sent from my LG-D855 using Tapatalk
2023 תחזיקו מעמד..
הנחמה היחידה (האמת שלא ממש נחמה) שלי מהעונה הזו, שאולי יושב לו איזה איש טוב ואמיד אשר ראה את העונה הזו, ומצד אחד ראה את ב״ש ומצד שני אותנו. ואולי אותו בחור נחמד יאמר לעצמו ״אם בב״ש אפשר אז למה לא בנתניה״ ? וייקח אותנו כפרוייקט...
ולא, לא עושים זאת עם קבוצת אוהדים, ולא עושים זאת עם כמה אנשים טובים שתורמים כל שנה כסף רק בכדי לסתום עוד חור עם פלסטר. עושים זאת עם בן אדם רציני, ממוקד מטרה שבא עם רצון טוב לעשות דברים טובים למען מטרה טובה.

(22-May-2016 10:18)אלון כתב: [ -> ]הנחמה היחידה (האמת שלא ממש נחמה) שלי מהעונה הזו, שאולי יושב לו איזה איש טוב ואמיד אשר ראה את העונה הזו, ומצד אחד ראה את ב״ש ומצד שני אותנו. ואולי אותו בחור נחמד יאמר לעצמו ״אם בב״ש אפשר אז למה לא בנתניה״ ? וייקח אותנו כפרוייקט...
ולא, לא עושים זאת עם קבוצת אוהדים, ולא עושים זאת עם כמה אנשים טובים שתורמים כל שנה כסף רק בכדי לסתום עוד חור עם פלסטר. עושים זאת עם בן אדם רציני, ממוקד מטרה שבא עם רצון טוב לעשות דברים טובים למען מטרה טובה.

די נו, אל תנפץ לאנשים פה את הפנטזיה להפוך לקטמון2 .....
30 שנה בלי תואר גורמים לחלקים בינינו בקהל לרצות להפוך לקבוצת מתנ"ס.
עמודים: 1 2 3 4
Reference URL's