מכבי נתניה

גירסה מלאה: הרצועה החמישית
אתה כרגע צופה בתוכן שלנו בצורה פשוטה. צפה בגירסה המלאה.
עמודים: 1 2 3 4
מעניין אם היה פעם, בתולדות ליגה כלשהי באירופה והמידל איסט, שחמישה שחקנים באותה ליגה, באותה עונה, קורעים רצועה צולבת או צידית בברך.
באותה ליגה, לא באותה קבוצה!
מדהים ומזעזע.
המזוזות, הקללות, המכשפות.
תמרות עשן, גופרית ורצועות קרועות.
לא ייאמן.
ג'ינקס.
רבות דובר ויסופר על המקצועיות של שלומי דורה על החשיבות של ההכנה לעונה על החימום בתקופת שלומי דורה ויוסי מזרחי .
ו"אין אוקוס פוקוס" כשלא מכינים את הגוף בתחילת העונה שדלא מבצעים חימום כמו שצריך לפני אימונים ומשחקים כשלא מבצעים שחרור ומתיחות בסוף אימון ובעיקר משחק,נפצעים!
כאחד שקרע צולבת בפציעה ספורטיבית(פאן נטו)והשיקום לימד אותו המון ובעיקר לעשות ספורט יום יומי,אין יום שאני לא עושה חימום ושחרור+מתיחות ולכן הזדעזתי כאן כל פעם מחדש(והיו על כך לא מעט הערות ציניות)מהחוסר מקצועיות בבחירת מאמן הכושר בתקופת יוסי מזרחי ומהבחירות הלא מקצועיות של שלומי דורה.

בתקופת אלי שגב עזב את מכבי ת"א איציק בן מלך(דוקטור לפיסיולוגיה שהקים בזמנו את היחידה לספורט הישגי בוועד האולימפי)כדי לעשות עבודה דומה בנתניה, שגב לא ידע לקחת את רצונו למקומות הנכונים ואוסידון העדיף לשחרר אותו...
ועל זה אמר מי שאמר "את (האין) כסף סופרים במדרגות".
בלי שום קשר ליכולת של השחקן , שם המשחק הוא חיים ספורטיביים , מי ששומר חשוף פחות לפציעות מסוג זה , תראה מי הפצועים?
הדוגמא הקלאסית היא מ.י.ק.י ברקוביץ,הבחור יליד 1954 ולראות אותו מכין את הגוף שלו(גם היום) לכל משחק ראווה.
הלוואי שבמסגרת ההקמה מחדש של מכבי נתניה תיהיה התייחסות לתחום הפיזיולוגיה והכושר הגופני.
(20-May-2016 8:58)אייל ס כתב: [ -> ]הדוגמא הקלאסית היא מ.י.ק.י ברקוביץ,הבחור יליד 1954 ולראות אותו מכין את הגוף שלו(גם היום) לכל משחק ראווה.
הלוואי שבמסגרת ההקמה מחדש של מכבי נתניה תיהיה התייחסות לתחום הפיזיולוגיה והכושר הגופני.

ישנם עדכונים לגבי "ההקמה מחדש"...?
ועשה טובה, אל תאמר אין לי קשר למה שקורה שם...Tongue
לשמחת כולנו(לפחות בשלב זה),אין לי(ומקווה שגם לאחרים)מושג במה שקורה שם.
זה היתרון במינוי נציג בית המשפט,שפועל על פי מנדט שמקבל.
להערכתי נעשים שתי פעולות במקביל,הראשונה והמיידית בחינת המצב ומיקסום האמצעים על מנת לכסות מקסימום מהחובות(סדר גודל של בין 18 ל20 מיליון כשההלוואה היא חלק מהחוב)והשניה,הפעלת המועדון כעסק חיי במינימום הכרחי של אנשי תפעול ובחירת אנשי מקצוע שיובילו את הצד המקצועי בבוגרים ובמחלקת הנוער.
(20-May-2016 10:38)אייל ס כתב: [ -> ]לשמחת כולנו(לפחות בשלב זה),אין לי(ומקווה שגם לאחרים)מושג במה שקורה שם.
זה היתרון במינוי נציג בית המשפט,שפועל על פי מנדט שמקבל.
להערכתי נעשים שתי פעולות במקביל,הראשונה והמיידית בחינת המצב ומיקסום האמצעים על מנת לכסות מקסימום מהחובות(סדר גודל של בין 18 ל20 מיליון כשההלוואה היא חלק מהחוב)והשניה,הפעלת המועדון כעסק חיי במינימום הכרחי של אנשי תפעול ובחירת אנשי מקצוע שיובילו את הצד המקצועי בבוגרים ובמחלקת הנוער.

אתה יודע/חושב על אנשים שיגשו למכרז? או אולי יעדיפו לחכות לפירוק? ומה ההבדל בין לקחת את הקבוצה בתנאים הנוכחים של המכרז לבין לקחת את הקבוצה לאחר פירוק?
אה, ומי אמור לייעץ לעו״ד את מי למנות כצוות מקצועי?
*סליחה על החפירה...
בסדר גודל של חוב כזה, אף אחד לא ייגש למכרז, וברור שהולכים לפירוק.
להערכתי לאחר הפירוק יהיה מספר מועמדים שירצו את הקבוצה.
יכול להיות שילכו...קשה לי להאמין שתוגש הצעה אטרקטיבית(מבחינת בית המשפט).
ברגע שהורדו ה9 נקודות והתגלה עומק הגרעון,אין ספק שדרך חדשה כשהכול נקי ומסודר זו האופציה היחידה.
מסכים עם שאול . אף אחד לא ישא בחוב.

Sent from my iPhone using Tapatalk
עמודים: 1 2 3 4
Reference URL's