מכבי נתניה

גירסה מלאה: אז מה כן למדנו מפרשת אליהו אליהו?
אתה כרגע צופה בתוכן שלנו בצורה פשוטה. צפה בגירסה המלאה.
אני ממתנגדי הפירוק הגדולים. אני חושב שללכת לפירוק זה ללכת אל הלא נודע. ללכת לכיוון שיוריד את מכבי נתניה מקדמת הבמה להרבה שנים.
לא יודע מה להגיד לכם על האליהו אליהו הזה. לדעתי איש חולה אבל אם ננסה ללמוד מזה משהו אז גם זה אפשר.
אז מה למדנו?
שיש סביב המועדון הזה חבורה של נבלות צמאי דם שימצצו כל אדם עם כיסים מלאים שרק יתקרב.
אם שני הנבלות האלה שגב ומאור(ועל הזין שלי שהם באו עם כוונות טובות!) שריסקו את המועדון הזה וקברו אותו בחובות כבדים(הם קיבלו מועדון עם חובות של 2-3 מיליון ש״ח והחזירו מועדון עם בור של 12-13!!!) ומתנהגים כאילו זה בכלל לא נוגע אליהם מרשים לעצמם לבוא היום לאדם שבא ומוכן לכסות את הבור שלהם ולבקש ממנו עוד כסף- אז תגידו לי- אין גבול לחוצפה? אין גבול לעזות המצח? באמת אין גבול?
אז אם יש כאן מישהו שעוד חושב שיבוא קונה למועדון הזה עם האנשים הרקובים האלה שמבחינתם שמכבי נתניה תיעלם מחר והעיקר למצוץ עוד קצת כסף- שיצביע!
לדעתי אני הייתי מהאחרונים שעוד האמינו ואופיר עדי.
אם היום מבטיחים לי שבתהליך פירוק אנשים ישלמו על הנזקים שהם גרמו למועדון הפאר הזה- שיפרקו מחר!!!
(12-May-2016 18:41)עידן444 כתב: [ -> ]אני ממתנגדי הפירוק הגדולים. אני חושב שללכת לפירוק זה ללכת אל הלא נודע. ללכת לכיוון שיוריד את מכבי נתניה מקדמת הבמה להרבה שנים.
לא יודע מה להגיד לכם על האליהו אליהו הזה. לדעתי איש חולה אבל אם ננסה ללמוד מזה משהו אז גם זה אפשר.
אז מה למדנו?
שיש סביב המועדון הזה חבורה של נבלות צמאי דם שימצצו כל אדם עם כיסים מלאים שרק יתקרב.
אם שני הנבלות האלה שגב ומאור(ועל הזין שלי שהם באו עם כוונות טובות!) שריסקו את המועדון הזה וקברו אותו בחובות כבדים(הם קיבלו מועדון עם חובות של 2-3 מיליון ש״ח והחזירו מועדון עם בור של 12-13!!!) ומתנהגים כאילו זה בכלל לא נוגע אליהם מרשים לעצמם לבוא היום לאדם שבא ומוכן לכסות את הבור שלהם ולבקש ממנו עוד כסף- אז תגידו לי- אין גבול לחוצפה? אין גבול לעזות המצח? באמת אין גבול?
אז אם יש כאן מישהו שעוד חושב שיבוא קונה למועדון הזה עם האנשים הרקובים האלה שמבחינתם שמכבי נתניה תיעלם מחר והעיקר למצוץ עוד קצת כסף- שיצביע!
אם היום מבטיחים לי שבתהליך פירוק אנשים ישלמו על הנזקים שהם גרמו למועדון הפאר הזה- שיפרקו מחר!!!

אם פירוק לוקח משגב ומאור באופן אוטומטי את הבעלות אז חייבים לפרק.
(12-May-2016 20:02)yaron73 כתב: [ -> ]
(12-May-2016 18:41)עידן444 כתב: [ -> ]אני ממתנגדי הפירוק הגדולים. אני חושב שללכת לפירוק זה ללכת אל הלא נודע. ללכת לכיוון שיוריד את מכבי נתניה מקדמת הבמה להרבה שנים.
אז מה למדנו?

אם פירוק לוקח משגב ומאור באופן אוטומטי את הבעלות אז חייבים לפרק.

לדעתי הוא אמור לקחת מהם הרבה יותר אבל באמת לא מבין בזה...
סתם היגיון בריא שכמובן לא עובד בעולם הכדורגל.

Sent from my iPhone using Tapatalk
מאור החוצפן דורש כסף תמורת הבעלות ולדעתי גם שגב ידרוש. חייבים פירוק כי אף רוכש לא יקח את המועדון עם חובות כאלה וגם נצא מהידיים של שגב ומאור. מקצועית יקח מספר שנים עד שנחזור לליגת העל אם בכלל.
הם לא ישארו בעלים אחרי תהליך של פירוק . בסופו של דבר עידן ניתחת את זה נכון. פרשת ההזוי אליהו חשפה משהו שלפחות אני לא ידעתי. עזות המצח של אלה שהחריבו וחושבים שמגיע להם כסף, האחד על החתמות שחקנים על הקרח והשני על ישיבה על הגדר כאילו זה לא נוגע לו.

Sent from my iPhone using Tapatalk
נאמן של בית משפט,לא קשור לעולם הכדורגל קשור לבית משפט ופועל על פי הסמכויות שניתנות לו מבית המשפט.
דין הבעלים כדין כל בעלי חברה שמגיעה לחדלות פרעון/הקפאת הליכים.
השוני היחיד ששייך רק לעולם הכדורגל הוא הפחתת 9 נקודות.

אני הבנתי שיש בידי עו"ד של "אליהו אליהו" כתב וויתור שחתום ע"י שגב/מאור מכל דרישה כספית עתידית.
(12-May-2016 20:15)אייל ס כתב: [ -> ]נאמן של בית משפט,לא קשור לעולם הכדורגל קשור לבית משפט ופועל על פי הסמכויות שניתנות לו מבית המשפט.

אני הבנתי שיש בידי עו"ד של "אליהו אליהו" כתב וויתור שחתום ע"י שגב/מאור מכל דרישה כספית עתידית.

גם אם זה נכון והם יוותרו על הבעלות ללא תמורה אני לא רואה מישהו שיקח על עצמו את החובות (חוץ מאליהו אליהו ......).
(12-May-2016 20:15)אייל ס כתב: [ -> ]נאמן של בית משפט,לא קשור לעולם הכדורגל קשור לבית משפט ופועל על פי הסמכויות שניתנות לו מבית המשפט.

אליהו אליהו דיבר על העו״ד של החוצפן שמחזיק 25 אחוז ורצה ממנו מיליון שקל. אפשר להאמין או לא, נראה לי שכולנו יודעים לתרגם את זה לשמות של אנשים.
א.גם אני שמעתי והתפוצצתי...
ב.אתם חייבים להבין,שעד הדיון המשפטי זה סיפור אחד ואחריו זה סיפור אחר,הגורם שימונה מטעם בית המשפט מקבל את סמכויותיו מבית המשפט וכל השגב/מאור/אוסידון/רני כבר לא רלוונטים.
ג.נציגו של בית המשפט יסגור את כל הקצוות בהסכמה,פתרון אידאלי נטול חובות עתידיים,לא יסגור וימונה מפרק אז העבר יסגר בהתאם לכספים שיאספו והעתיד יתחיל מהתחלה פחות 9 נקודות.
Reference URL's