מכבי נתניה

גירסה מלאה: לבעלים החדש המיועד בבקשה נא בזמן הקצר שיש לך לקרא
אתה כרגע צופה בתוכן שלנו בצורה פשוטה. צפה בגירסה המלאה.
עמודים: 1 2 3 4
אני סומך שהחומר הזה יועבר לך במלואו .
דבר ראשון תודה רבה רבה רבה שהצלת את האימפריה מלהימחק שמזלך יאיר כל הזמן .
דבר שני בבקשה ממך אל תזרוק כסף כמו דניאל יאמר שאכלו אותו האנשים חי ...
דבר שלישי אנחנו רוצים שתבנה את מכבי נתניה מלמטה דרך מחלקת הנוער ובית הספר לכדורגל , שתביא מנטורים מאנגליה ספרד וגרמניה בכל תחומי האימון במחלקת הנוער שילמדו את המאמנים שלנו איך לאמן ....מאמני כושר ...פיזיות ...
בקבוצת הבוגרים שהיא קבוצת הדגל של העיר והמועדון אנחנו מבקשים שתבנה לנו מודל כמו מכבי תל אביב של גולדהאר
ואחרון חביב ...תזרוק את כל עובדי המועדון תביא הכל חדש , בלי כל זכר לבינוניות ומטה של מה שהלך כאן , מי שנתן מה שנתן תודה רבה לו אבל רוצים משהו חדש משהו מבטיח משהו מרענן .
רווח עכשיו אכזבת אותי בענק ... ציפיתי לתיק רציני בנושא מכבי נתניה, מצגות מאזנים המלצות תחזיות ... ובמקום זה רשימת מכולת. זה לא רציני רווח.
אני דווקא אומר שהוא כתב דברי טעם חוץ מההכללה בשורה האחרונה.

Sent from my A0001 using Tapatalk
אין כאן שום רשימה פשוט רוצים משהו שונה ומבטיח , לגבי עובדי המעדון אפילו כולם מצוינים הגיע הזמן להחליף הכל חדש , מערכת חדשה , זה נכון שהעובדים האלו נתנו מהנשמה שלהם במיוחד בזמנים קשים אבל הגיע הזמן למשהו שנה משהו מקצועני ...
אתה מצפה שיפטרו את כולם וישלמו לכולם פיצויים וכו .. לא המלצת לבעלים לא לשפוך כסף כמו יאמר ?

Sent from my iPhone using Tapatalk
(01-May-2016 17:04)חזום חזום כתב: [ -> ]אני דווקא אומר שהוא כתב דברי טעם חוץ מההכללה בשורה האחרונה.

Sent from my A0001 using Tapatalk

למה הכללה מי ראוי להישאר פרט לבובלילים???
תן שם אחד...
ברצינות חברים יקרים , אני יודע מי הרוכש ולא נעים לגלות כי הבטחתי ומילה שלי זאת מילה .
כשהצעתי לפטר את כולם הכוונה שידוע שהיו הרבה זמירות גם מצד ראשת העיר על ניהול הגובל בפלילים במכבי נתניה והמבין מבין ... לכן על מנת לבנות משהו בריא חדש שכל אוהדי מכבי נתניה לדורותיה יזדהו איתה כן אני קורא להחליף את כל מערך סגל העובדים המנהלים וכו' ...
מי שיצטרך להישאר זה אנשי המקצוע כמו מאמנים וכו' אבל בתנאי שיתחילו להכין את האימפריה כראוי .

דוד חטב אני שמח שאתה מסכים איתי
הבעלים הוא א.ש סופי.
ב.נ היה ספין מוצלח שהצליח לשטות גם בי.
(04-May-2016 9:42)פיליפצוק כתב: [ -> ]הבעלים הוא א.ש סופי.
ב.נ היה ספין מוצלח שהצליח לשטות גם בי.

אם זה לא ב.ש.(מניח שהתכוונתי לש׳ ולא נ׳)- זו ללא ספק היתה הטעיה מכוונת אלא אם באמת יצוץ איזה בלגי אחר...

Sent from my iPhone using Tapatalk
ב.ש סליחה.
ולא בלגי ולא נעליים, ישראלי אורגינל.
עמודים: 1 2 3 4
Reference URL's