מכבי נתניה

גירסה מלאה: wtf איזקוביץ?
אתה כרגע צופה בתוכן שלנו בצורה פשוטה. צפה בגירסה המלאה.
עמודים: 1 2
לפי פרימו איריק מחכה לקבל את הקבוצה מבית המשפט
הבנדם שהצהיר בכל מקום אפשרי שהוא יפרק את מכבי נתניה הולך לקבל את הקבוצה לידב
פלישתים עליך שימשון
עד היכן?

Sent from my SM-G920F using Tapatalk
נתניה יוניטד -או- מכבי טוברוק השרון נתניה.
יאללה, הגיע הזמן.
מאיפה הידיעה ההזויה הזו? שדרך אגב העליתי את האפשרות הזו לפני כמה שבועות ואייל קטל אותי
(17-Apr-2016 8:25)משה.ד כתב: [ -> ]מאיפה הידיעה ההזויה הזו? שדרך אגב העליתי את האפשרות הזו לפני כמה שבועות ואייל קטל אותי

לא קטלתי,גם היום זה האיום האולטימטיבי לגרום לאנשים לעשות מעשה.
רכישת נתניה מהכונס זה לא הדרך העיסקית של איזיקוביץ.
הוא לא האיש שיוציא מכיסו סכום חד פעמי ולא האיש שישקיע בשוטף,הןא לא יוותר על קופת המזומנים של טוברוק לטובת מאבק אינסופי באוהדים חפצי השגים.
אני דווקא חושב שזה תסריט בלהות שלא כדאי להמעיט בסיכוייו, מוקדש במיוחד לכל חפצי הפירוק.
קבוצה אחרי פירוק זה קבוצה במכרז, כל אחד יוכל להגיש מועמדות.
איזיקוביץ יוכל לאגד סביבו ספונסרים בתוספת כספי הטוטו וזכויות השידור, יביאו לכך שהוא עצמו ינהל ויהיה הבעלים בפרונט אבל ת'כלס לא יוציא מהכיס כמעט כלום.
יאללה...
איזה אידיוט זורק ספקולציה וכולם נכנסים למקלטים...
אם נגיע לפירוק הוא אולי יהיה אחד מיני רבים שיעמדו בתור אבל אני מאד מקווה שהוא יהיה מספיק חכם להבין שמה שאוסידון עבר יהיה כאין וכאפס ליד מה שצפוי לו אם יחליט לעשות את הצעד הזה

בכל מקרה, עוד סיבה טובה לכל "אוהדי" הפירוק לחשוב עוד פעם אם זה פתרון הקסם למועדון...
זה בדיוק למה שכיוונתי בפוסט לגבי אוכלי הנבלות.
סוחר הילדים יחריב את הקבוצה.
קונה ממפרק. מעביר את כל הנכסים(בעיקר נערים )לטוברוק. מוחר את מגרש האימון. עושה עיסקאות עם סוכנים ובסוף משאיר קבוצה עם גרעון ענק שכל מה שנותר זה להכריז על קבורתה של הקבוצה.

Sent from my A0001 using Tapatalk
מצד אחד פרימו ומצד שני פשכה. מאיפה הם מביאים את הידיעות האלה? האחד דואג כל הזמן לתת לנו בראש בעוד שהשני מצית תקווה חדשה
אין לי מושג לגבי מהיכן מביא מי שמביא,פרימו הפך להיות הדבר הכי פחות לגיטימי באזור נתניה והסביבה,זה נכון שגדל כילד על נתניה,זה נכון שהיה נהג בדן וזה נכון שהפך להיות "כאילו" עיתונאי (ואפילו לא בשקל 90),שירת את שגב ואוסידון ועדיין משרתם בנאמנות יתרה.

ולעינייננו,במידה וימונה מפרק,יהיה לו אינטרס להכניס מקסימום כסף לקופתו הריקה לטובת שכרו וכל אותם זכאיים על פי סדרי עדיפות.
לא רואה את איזיקוביץ חותם על צ'ק אישי(קופת טוברוק לא יכולה לשרת את העיסקה) על סכום בן 7 ספרות שלא מתחיל ב1 וזה יהיה מחיר מינימום על אגודת מכבי נתניה ללא חובות.
עמודים: 1 2
Reference URL's