מכבי נתניה

גירסה מלאה: אל תאיימי, תבצעי!
אתה כרגע צופה בתוכן שלנו בצורה פשוטה. צפה בגירסה המלאה.
עמודים: 1 2 3 4
תגיד טל.מ אתה מחפש להדליק אותנו ? מה לפרק לרדת לליגה א מה אנחנו זונות ?
להדליק אותך ...? תגיד לי אתה מחובר למציאות ? הפוסטים שלך מכניסים כסף ? זאת האופציה שעל הפרק. מירים לא מוכנה לשים יותר כסף כל הספונסרים כל התומכים ברחו המועדון משותק. מה אתה רוצה בעצם ?

Sent from my iPhone using Tapatalk
אני רוצה מה שכולם רוצים רוצה שהאימפריה תחזור זה מה שאני רוצה ( הסוף של רמבו חחח )
תאמין לי רווח בעמדת הסטלן אתה טוב יותר.. תדליק ציגרה אם אתה בנאדם שלח אחת לכרכור .. מפוסטים לא תציל את נתניה

איך יש לך תואר בהייטק עם שגיאות כתיב כאלו ראבק אצל איזה מורים למדתם

ניחא היית כותב בסלנג סיגארה אבל ציגרה ? מה הפכת לאליעזר בן יהודה חדש ?

הדור הזה מכה באמת בשגיאות כתיב אני נתקל בזה גם בכתבות של עיתונאים עאלק באינטרנט
(03-Apr-2016 21:29)זאב רווח כתב: [ -> ]איך יש לך תואר בהייטק עם שגיאות כתיב כאלו ראבק אצל איזה מורים למדתם

ניחא היית כותב בסלנג סיגארה אבל ציגרה ? מה הפכת לאליעזר בן יהודה חדש ?

הדור הזה מכה באמת בשגיאות כתיב אני נתקל בזה גם בכתבות של עיתונאים עאלק באינטרנט

שגיאת כתיב ??? חמוד זה היה בכוונה. אני לא כותב בשיגעוט קטיב. רק כשבע לי..
אנשים פה יורים לכיוון הלא נכון. זה נכון שהיום בדיעבד (כמובן...) ההחלטה של פיירברג לבחור באוסידון התבררה כטעות גדולה. והכשלון שלה היא לאו דווקא הבחירה אלה הדרך שהביאה לבחירה. פיירברג ידועה ביסודיות ובפדנטיות שלה . תהליך הבחירה של אוסידון נגד את כל המאפיינים האלה. האיש נבחר על סמך המלצה בלבד וללא ספק פה הכשלון הגדול של פיירברג.

אבל.... לבוא עכשיו ולצאת על העירייה כאילו היא אשמה בירידת הליגה הזאת ובמצב הכללי של הקבוצה זה פשוט לעג לרש.
מכבי נתניה לא קבוצה עירונית ! וגם אם קופמן \ פלג \ ברקוביץ ושות' יפמפמו את זה בוקר וערב זה לא ישנה את העובדה הזאת. העירייה מעבר להקצבות השנתיות לא מזרימה כספים, העירייה לא בוחרת מאמנים, העירייה לא מחתימה שחקנים, אף איש בעל תפקיד בעירייה לא מנהל את הקבוצה.

וזה נכון שהעירייה מעורבת ומנסה לתקן את המצב אבל מפה ועד לקבוצה עירונית המרחק גדול.

ולמרות כל הדברים הנ"ל, דעתי שאף ראש עיר ועירייה לא תרמו בעבר כמו שעושים בתקופה הנוכחית. ניהול לקוי, בחירת שחקנים גרועה וגרעונות לא קשורים לא לראש העיר ולא למנכל העירייה.
(03-Apr-2016 21:05)טל.מ כתב: [ -> ]להדליק אותך ...? תגיד לי אתה מחובר למציאות ? הפוסטים שלך מכניסים כסף ? זאת האופציה שעל הפרק. מירים לא מוכנה לשים יותר כסף כל הספונסרים כל התומכים ברחו המועדון משותק. מה אתה רוצה בעצם ?

רק בעיה קטנה...
בפירוק מרים דווקא תצטרך להביא יותר כסף... ועכשיו... ולפח האשפה...

כל ההתנהלות שלה בימים האחרונים משדרת לחץ לחץ לחץ...
מקווה שהיא תשלוף את השפן שיטרוף את הקלפים בקרוב... כי אם לא היא אכזבה עצומה עבורי בטיפול שלה במכבי נתניה. לגבי שאר ענפי הספורט בעיר התייאשתי מזמן... את הכדורגל חופים הזה למשל שמעניין לתושבי נתניה את הביצה כבר הייתי מעיף מכאן מזמן. את המיליונים על גבי מיליונים שהשקיעו שם במהלך השנים צריכים היום עבור משהו הרבה הרבה יותר חשוב וכסף לאוטובוס אין!!!
לצערי אני מתחיל להתייאש גם לגבי קבוצת הכדורגל...

בטח לחץ... אם אתה היית ערב ל 7.5 מליון שאולי תצטרך להוציא מכיסך גם אתה היית לחוץ....

ועד כמה שזה נשמע אבסורדי דווקא בזכות ההלוואה הזאת אולי עוד ננצל מפירוק.
ולגבי החופים, גם לי זה מעניין ת'ביצה אבל אני לא חושב שאחד בא על חשבון השני.
זה כסף ציבורי וכל שאר החרטה הזה... יש נהלים, יש הקצבות ואתה לא קבוצה עירונית. עירייה לא יכולה לשים 10 מליון תמיכה על קבוצת כדורגל.

בסופו של דבר הכישלונות בשנים האחרונות הן של מנהלי, מאמני ושחקני הקבוצה. לא העירייה אשמה ב 25 שנה של כישלונות ספורטיביים וניהוליים.

ולגבי העתיד, אני עוד לא מתייאש למרות קולות הרקע הפסימיים. עוד קצת סבלנות ואולי גם אנחנו נופתע בסוף.... או שלא...

Sent from my SM-G920F using Tapatalk
(03-Apr-2016 23:34)אופיר34 כתב: [ -> ]בטח לחץ... אם אתה היית ערב ל 7.5 מליון שאולי תצטרך להוציא מכיסך גם אתה היית לחוץ....

ועד כמה שזה נשמע אבסורדי דווקא בזכות ההלוואה הזאת אולי עוד ננצל מפירוק.
ולגבי החופים, גם לי זה מעניין ת'ביצה אבל אני לא חושב שאחד בא על חשבון השני.
זה כסף ציבורי וכל שאר החרטה הזה... יש נהלים, יש הקצבות ואתה לא קבוצה עירונית. עירייה לא יכולה לשים 10 מליון תמיכה על קבוצת כדורגל.

בסופו של דבר הכישלונות בשנים האחרונות הן של מנהלי, מאמני ושחקני הקבוצה. לא העירייה אשמה ב 25 שנה של כישלונות ספורטיביים וניהוליים.

ולגבי העתיד, אני עוד לא מתייאש למרות קולות הרקע הפסימיים. עוד קצת סבלנות ואולי גם אנחנו נופתע בסוף.... או שלא...

Sent from my SM-G920F using Tapatalk

לא מסכים בעניין הכדורגל חופים ....עזוב את העניין שהמועדון בעיני טועה שמשתף פעולה...
אבל עם עוגת תקציב הספורט היא × ומה-× יורד כדורגל חופים אז בעיני זה כסף לפח...
עדיף שיבוא למכבי נתניה ואם לא למכבי נתניה למתנס"ים לאתלתיקה או השד יודע איזה ענפים עוד יש בעיר הזו ????
פעם היה כדוריד....
פעם היה כדורסל....
רק שלא נגיד פעם היתה מכבי נתניה....
עמודים: 1 2 3 4
Reference URL's