מכבי נתניה

גירסה מלאה: ראיון עם סוחר הילדים הזה
אתה כרגע צופה בתוכן שלנו בצורה פשוטה. צפה בגירסה המלאה.
עמודים: 1 2 3
בא לי להקיא מהנבלה הסרוחה הזו.

Sent from my A0001 using Tapatalk

[attachment=244]

Sent from my A0001 using Tapatalk
היום שוכנעתי (סופית) בשני דברים(הקורא אריק איזיקוביץ).
הראשון,שאתה שפן קטן(מתחרה לדורון אוסידון הגבר גבר שניראה כמו שחקן הגנה בפוטבול האמריקאי אך לא מסוגל להוציא מפיו את שם אלו שרצו בפרוק המועדון ועמדו מאחורי מחאת האוהדים),מה קרה לכתבה המקורית שלך ולסיפור ה300 אלף ש"ח....?
השני,שבית"ר נס טוברוק(שהוקמה על ידי עודד מכנס ועל ידייך ועדיין עודד מחובר לך לוורידים לצערנו הרב),בסוף שירת הברבור שלו וכל שנשאר לך,שפן קטן זה לפגוע במועדון מכבי נתניה בימיו הקשים(כשלצרנו הרב גם אלי שגב וגם דורון אסידון העדיפו את קרבתך על טובת המועדון)
לא קראתי את הכל....
אבל דבר אחד בטוח אדם אחד עושה בי"ס לנתניה שנים...
עצם זה שיש שיוויון ולא כמו שאיזיקוביץ מציג זה ניצחון ענק עבורו.....
מוטב לנו שנעשה חריש עמוק גם במחלקת הנוער נילחם בחורמה בנזק שהאיש יוצר ....
נדע שבעלים חייב בראש ובראשונה להיות מנותק מהאיש הצבוע הזה...
אגב לזכותו של יאמר אפשר לומר שאיזיקוביץ התחנן לפגישות ובעידודם של גניש ואולי גם בלדב ולב ....מה שהיה עם שגב ואוסידון זה בושה למועדון....
אגב לא מאמין שרועי דניאל יעיז להיפגש איתו או מישהו מטעמו....
לגבי חריש עמוק מסכים לחלוטין(פעם נוספת בשבוע האחרון).
לגבי טוברוק זה הסוף....תזכור היכן קראת את זה לראשונה Smile
במידה ושגב לא היה מחבל בתוכנית ה6 שנתית שלי,טוברוק היתה היסטוריה כבר העונה ומכיוון שזה לא קרה היא תמות מוות טיבעי,כי אין צורך במועדון שכזה ומקבץ הכשרונות שהגיע אליו בעשור שעבר כבר מזמן הפסיק להגיע,כרגע הם חיים על אדי הדלק האחרונים.
איכשהו הצרות של טוברוק לא מנחמות אותי

Sent from my iPhone using Tapatalk
כשלא תהיה לו תעסוקה עם טוברוק הוא ישים את ידו על מכבי. וגם אתה אייל תזכור איפה קראת את זה. בראיון איתו הוא יותר מרומז ובסוף זה יקרה
(01-Apr-2016 19:56)משה.ד כתב: [ -> ]כשלא תהיה לו תעסוקה עם טוברוק הוא ישים את ידו על מכבי. וגם אתה אייל תזכור איפה קראת את זה. בראיון איתו הוא יותר מרומז ובסוף זה יקרה

זהו שאיזיקוביץ לא מוציא כסף....ומכבי נתניה זה להוציא,אחרת הוא כבר מזמן היה בפנים.
בבן ווהבה הוא ינפנף אבל יחד עם בן והבה ברעננה יש את עידו לוי, דודי תירם, ועדי נימני.
עומרי בן הרוש באלופה. אוראל דגני שחקן מוערך בליגת העל. פיראס מוגרבי שחקן שפשוט כיף לראות. אבל אדון איזיקוביץ כנראה יודע לספור כמו שאני יודע לרקוד בלט...
לקני סייף שהוא מנפנף בו הוא עשה את המוות.
חן עזרא גדל בב״ש, היה שנתיים-שלוש בטוברוק ועבר לנוער של מכבי. אלמוג כהן כנ״ל ואם לא מכבי נתניה ומתיאוס אני בספק אם מישהו היה מכיר אותו. שחקן נשמה ולא מעבר. אוברייטד מטורף.
גולסה? באמת ללקק את האצבעות... רק היה חסר שישלוף את שי בירוק ואני מוריד את המכנסיים ומשתין לפה המסריח והמניפולטיבי שלו. עבר זמנו והראיון הזה מוכיח את זה. היום כבר אין דבר כזה הסגר קטין. מנהל טוב במכבי נתניה היום מזהה כל כשרון מטוברוק מתחת לגיל 17 ולוקח אותו בלי שאיזיקוביץ׳ יראה שקל.
שגב הבין עניין? רואים...
אוסידון המשיך דרכו? רואים...
איכפת לך מהעיר? שקרן! יש לך אהבה אחת- לכיס שלך!

Sent from my iPhone using Tapatalk
(01-Apr-2016 19:48)אייל ס כתב: [ -> ]לגבי חריש עמוק מסכים לחלוטין(פעם נוספת בשבוע האחרון).
לגבי טוברוק זה הסוף....תזכור היכן קראת את זה לראשונה Smile
במידה ושגב לא היה מחבל בתוכנית ה6 שנתית שלי,טוברוק היתה היסטוריה כבר העונה ומכיוון שזה לא קרה היא תמות מוות טיבעי,כי אין צורך במועדון שכזה ומקבץ הכשרונות שהגיע אליו בעשור שעבר כבר מזמן הפסיק להגיע,כרגע הם חיים על אדי הדלק האחרונים.

וזה הזמן שלך לעשות את אותו חריש...
(01-Apr-2016 19:56)משה.ד כתב: [ -> ]כשלא תהיה לו תעסוקה עם טוברוק הוא ישים את ידו על מכבי. וגם אתה אייל תזכור איפה קראת את זה. בראיון איתו הוא יותר מרומז ובסוף זה יקרה

האוהדים לא ייתנו לו אני אישית מקים לו מאהל בנורדיה....
עמודים: 1 2 3
Reference URL's