מכבי נתניה

גירסה מלאה: אבי ברכה עלה ב90fm והעלה את נושא ה"50 מיליון"
אתה כרגע צופה בתוכן שלנו בצורה פשוטה. צפה בגירסה המלאה.
עמודים: 1 2 3 4
אז בואו נעשה סדר לטובת האוהדים המודאגים.
יש הרבה סיבות לדאגה חוץ מנושא ה"50 מיליון",אז בואו לא נוסיף סיבות לדאגה..
ולעיניננו,כשיאמר עזב הוא השאיר מאחוריו אג"ח בשווי של כ50 מיליון ש"ח שניתנו לו כנגד הלוואות הבעלים שנתן למועדון,זהו סעיף מאזני שאין לו שום משמעות ביום יום.
בעתיד שווארן באפט ירכוש את מכבי נתניה בלפחות 50 מיליון ש"ח ליאמר תיהיה זכות לדרוש תמורת האג"ח את כספו.
הבנתי שהברכה הזה התחבר לאחרונה לשומרים של אוסידון

אז אני לוקח בערבון מוגבל את דבריו
(27-Mar-2016 23:50)זיו פלם כתב: [ -> ]הבנתי שהברכה הזה התחבר לאחרונה לשומרים של אוסידון

לא רק לאחרונה....כל שאריות בעמותה קורצו מאותו חומר..
לאחרונה או לא מי ששמע אותו היום היה יכול לחשוב שמי שרוצה לרכוש את נתניה מחר צריך לשים מינימום 40 מליון בקופת צדקה....

ולזכותו יאמר שהוא נשמע מאד משכנע...

Sent from my SM-G920F using Tapatalk
(27-Mar-2016 23:58)אייל ס כתב: [ -> ]
(27-Mar-2016 23:50)זיו פלם כתב: [ -> ]הבנתי שהברכה הזה התחבר לאחרונה לשומרים של אוסידון

לא רק לאחרונה....כל שאריות בעמותה קורצו מאותו חומר..

יש אחד שאני מכיר בעמותה שלא נפל ברשת של השומרים
(28-Mar-2016 0:00)אופיר34 כתב: [ -> ]לאחרונה או לא מי ששמע אותו היום היה יכול לחשוב שמי שרוצה לרכוש את נתניה מחר צריך לשים מינימום 40 מליון בקופת צדקה....

חייב להודות שזה הראיון הכי פסימי ששמעתי מאז ומעולם לגבי מכבי נתניה.
עוד רגע מרוב יאוש קבעתי תור למחר למחיקת זכרונות וכל קשר במוח שלי למכבי נתניה כמו בסרט ״שמש נצחית בראש צלול״ למי שמכיר...

Sent from my iPhone using Tapatalk
(28-Mar-2016 0:33)עידן444 כתב: [ -> ]
(28-Mar-2016 0:00)אופיר34 כתב: [ -> ]לאחרונה או לא מי ששמע אותו היום היה יכול לחשוב שמי שרוצה לרכוש את נתניה מחר צריך לשים מינימום 40 מליון בקופת צדקה....

חייב להודות שזה הראיון הכי פסימי ששמעתי מאז ומעולם לגבי מכבי נתניה.
עוד רגע מרוב יאוש קבעתי תור למחר למחיקת זכרונות וכל קשר במוח שלי למכבי נתניה כמו בסרט ״שמש נצחית בראש צלול״ ולמי שמכיר...

איזה כיף שאני כבר לא מאזין לתכניות הספורט האלה...
וואלה עידן אתה הראשון שחשבתי עליו בראיון הזה.... ידעתי שזה עלול לשבור אותך...
ובדיוק בגלל זה אייל התבקש להבהיר את הנקודה...

(28-Mar-2016 0:37)אופיר34 כתב: [ -> ]וואלה עידן אתה הראשון שחשבתי עליו בראיון הזה.... ידעתי שזה עלול לשבור אותך...
ובדיוק בגלל זה אייל התבקש להבהיר את הנקודה...

האמת שאבא שלי בדיוק הגיע אלי ושמע באוטו והתחיל לאכול לי את הראש- ״אתה רואה למה אף אחד לא רוצה לרכוש את הקבוצה? זה לא סתם! לך תדע איזה קומבינות עשו כאן!״. ואני אומר לו ״אבא, זה הלוואת בעלים- רוב הכסף זה כסף שיאמר שם- נראה לך יאמר תופס אותנו בביצים ורוצה את כסף שלו חזרה?״.
״לא לא יאמר... אבל יש אחרים... אני אומר לך- הבחור הזה בטח יודע על מה הוא מדבר״.
ואני מסביר לו מה שאייל הסביר- שזה כסף שאם אי פעם הקבוצה תהיה רווחית יוכלו לדרוש אותו וזה לא ריאלי...
אבל עובדתית קשה להתכחש לעובדה שכולם באים, מתעניינים... ופוף... נעלמים...

אין מתעניינים...
והמעט שהיו מאז אוסידוו,קיבלו "כתף קרה" ולכן לא המשיכו בבדיקה.
אגב,האחרון שבדק יסודי את המצב הכספי היה רו"ח נוימארק ביולי....מאז איש לא עקב אחרי "הביצועים" ואין תמונה מדוייקת להצגה.
עמודים: 1 2 3 4
Reference URL's