מכבי נתניה

גירסה מלאה: ועכשיו !!!
אתה כרגע צופה בתוכן שלנו בצורה פשוטה. צפה בגירסה המלאה.
עמודים: 1 2 3 4 5 6 7
(29-Mar-2016 8:35)משה.ד כתב: [ -> ]זה בדיוק המקור לבלאגן. כל תורם יבוא עם האג'נדה שלו וידרוש שזו תהיה גם האג'נדה של הקבוצה וכך נוצר ערב רב של אגנדות שמביאות בסופו של דבר את הקבוצה לאיך שמכבי נתניה נראית עכשיו. כדי שכל אחד ימצא את מקומו ויותר על האגו לטובת הקבוצה. רוצים לתרום? בכבוד! אבל בזה מסתיים "תפקידכם" . את הניהול תשאירו בידי אנשי מקצוע.

א.אתה צודק.
ב.כשמדובר על תרומה של עד 100/200 אלף ש"ח זה אפשרי וסביר.
ג.איש לא יתרום מיליון ש"ח ויותר ויראה איך כספו נשחק בגלל החלטות הזויות ללא בקרה ופיקוח ויישב מנגד.
ד.להערכתי ,לא יהיו תורמים בסדרי גודל האלו בעתיד.
ה.במידה ויהיו הם יבקשו להיות בעלי החזקות ששוות לתרומתם.
דוגמא להחזקה כזו ?

Sent from my iPhone using Tapatalk
כדי למנוע אי הבנה,אני לא שם...ולא מנסה לקדם רצון למעורבות/שותפות/השפעה

ולשאלתך,להערכתי כל מי שיתרום/ישקיע/יעביר לטובת המועדון סכום משמעותי שיהווה יותר מ10% מסך הכספים שיועברו למועדון(לא כולל הקצבות/תרומות/מכירות מנויים וכרטיסים) ירצה לקבל יכולת השפעה שוות ערך לחלק היחסי של הכסף שהעביר,בדיוק כמו בכל גוף עיסקי אחר.

זה לא אומר שכל החלטה דורשת אישור של כל בעלי "ההשפעה",זה כן אומר שמנהל יקבל מנדט ויוכל לעבוד רק לפי אותו מנדט.
במידה וימונה דירקטוריון הוא יהיה אקטיבי ובעל סמכות.
זה אומר שיהיה פיקוח צמוד ואקטיבי על הוצאות ועל הסכמים ועל החתמות.
אין ספק שיש בעלים אחד,אז הכל מוחלט פה אחד...שיש מספר בעלי השפעה,העסק מורכב ופחות גמיש,אך זו האמת הצרופה ואין דרך אחרת להתנהל כשאין בעל ממון ואתה מסתמך על מספר בעלי מאה שכספם הוא כספם ואין להם שום עיניין לפזר אותו לפי ראות עינהם של הכותבים בפייסבוק/פורום או סתם עיתונאים בשקל 90 שבעברם נהגו על אוטובוס "דן".
אז השכונה לעולם תישכון בקבוצה. צר לי שלעולם פה זו רק מטפורה כי קבוצה כפי הנראה כבר לא תהיה אלא אם כן יבוא "משוגע" נוסח שרצקי שחר u name it ויקח 100 אחוז את הקבוצה ללא טפילי משנה.
(29-Mar-2016 8:59)אייל ס כתב: [ -> ][quote='משה.ד' pid='53251' dateline='1459226151']
זה בדיוק המקור לבלאגן. כל תורם יבוא עם האג'נדה שלו וידרוש שזו תהיה גם האג'נדה של הקבוצה וכך נוצר ערב רב של אגנדות שמביאות בסופו של דבר את הקבוצה לאיך שמכבי נתניה נראית עכשיו. כדי שכל אחד ימצא את מקומו ויותר על האגו לטובת הקבוצה. רוצים לתרום? בכבוד! אבל בזה מסתיים "תפקידכם" . את הניהול תשאירו בידי אנשי מקצוע.

א.אתה צודק.
ב.כשמדובר על תרומה של עד 100/200 אלף ש"ח זה אפשרי וסביר.
ג.איש לא יתרום מיליון ש"ח ויותר ויראה איך כספו נשחק בגלל החלטות הזויות ללא בקרה ופיקוח ויישב מנגד.
ד.להערכתי ,לא יהיו תורמים בסדרי גודל האלו בעתיד.
ה.במידה ויהיו הם יבקשו להיות בעלי החזקות ששוות לתרומתם.
[/
מי החליט שההחלטות הזויות....? לא ראיתי עד היום שהספונסרים מנעו קומבינות להיפך היו שותפים ראה מקרה אריאל הרוש....אם כל כך אכפת לכם תשמרו על הקופה תבקרו מבלי לקבל החלטות....
אבל במדינתנו הכל אישי כשגיל וקובי טועים אז מותר לטעות שרועי דניאל טועה זה אסור....
שלא תחשבו יש גם תורמים שלא רוצים לקבוע מפאת כבודם לא נחשוף את שמם אבל לא כולם כאלה....

כשאתה תורם לבי"ס לאולם ספורט ורוצה לקבוע אם הכסאות הם כתומים או כחולים זה בסדר...
אבל אם אתה "תורם" למועדון כדורגל ורוצה להחליט מי יאמן או מי יוחתם זה פסול בעיני....
ואני מעדיף לבלות בליגה שניה כמה שנים והעיקר שיהיה דרך יהיה חזון ויהיו חוקים מסודרים ....
אני באמת חושב שעניין הבקרה הוא חשוב אבל יש הבדל מהותי בין בקרה לבין החלטה....
החלטה צריכה להינתן רק למי שיש 51 אחוז שליטה לא 10 אחוז מכלל התקציב....
(29-Mar-2016 9:29)משה.ד כתב: [ -> ]אז השכונה לעולם תישכון בקבוצה. צר לי שלעולם פה זו רק מטפורה כי קבוצה כפי הנראה כבר לא תהיה אלא אם כן יבוא "משוגע" נוסח שרצקי שחר u name it ויקח 100 אחוז את הקבוצה ללא טפילי משנה.

למי אתה קורה "טפילי משנה"?

אני מסכים איתך כמעט לחלוטין דוד חטב(ואני לא ציני)
זו לא התנהלות נכונה ותקינה וזה שאמרתי לאלו שפנו אלי להמשך העברת תרומות.
כל 1 מכיר את חסרונותיו(והצגתי לדורון את חסרונותי האלו כשפנה בתחילת העונה).
כשאני תורם סכומים סבירים,אין לי שום רצון לשלוט בנעשה בכסף,אני רק בוחן את אותם עמותות ולא תורם כשיש שם בזבוזים או שכר לא סביר.
כשתורמים סכום משמעותי יש לך עיניין שהסכום יצבע בצבע שיגרום לך לנחת כפולה,כך היה כשנתי עזריה ביקש 3 שחקני חיזוק והתרומה יועדה להם,כך היה כראובן עטר ביקש 2 שחקנים מסויימים עונה לאחר מכן,כך היה אם כרטיסו של שכטר,כך ניסיתי להשאיר את חן עזרא במכבי נתניה,כך היה בשנים האחרונות במחלקת הנוער שקיבלה תוספים "צבועים".

ברור לחלוטין שעסק מתנהל בכבדות ואם לא מעט בעיות שיש מספר "בעלי דעה" וזה החיסרון העיקרי כשאתה עני וזקוק לאותם תורמים.
יש רק "צדיק 1 בסדום" שתורם בשנים האחרונות סכום משמעותי ומכבד כל החלטת מנהלים וגם לאותו צדיק יש אינטרס(ולא מקצועי) ואני מכבד אותו על דרכו שהיא הנכונה והבריאה.
אך מה לעשות,לא כל האצבעות שוות ולא כולנו דומים וקל מאוד(כשלא תורמים) לכנות את אותם תורמים בכינויים כאלו ואחרים וזה בסדר,לכן וכלקח מהעונות האחרונות,כל 1 מקבל את החלטתו לגבי ההמשך.
מיהו הצדיק?

Sent from my A0001 using Tapatalk
אייל סליחה שאני פולש לך לארנק אבל התקופה שהיית בנוער ושם גם בגלל מיקריות כי זו התקופה שהבן שלי שיחק בנתניה, ראיתי את העבודה מקרוב, קח את הנוער, אתה טוב בזה אתה אוהב לחנך לערכים, זה גם בטוח יעשה לך טוב על הנשמה וכנראה ששם לא יבוזבזו כספים לשווא. לא חושב שזו העת לוותר על המועדון.
(29-Mar-2016 14:03)טל.מ כתב: [ -> ]אייל סליחה שאני פולש לך לארנק אבל התקופה שהיית בנוער ושם גם בגלל מיקריות כי זו התקופה שהבן שלי שיחק בנתניה, ראיתי את העבודה מקרוב, קח את הנוער, אתה טוב בזה אתה אוהב לחנך לערכים, זה גם בטוח יעשה לך טוב על הנשמה וכנראה ששם לא יבוזבזו כספים לשווא. לא חושב שזו העת לוותר על המועדון.

אני מזמן חשבתי כמוך שאייל כבר ניהל את מחלקת הנוער ורצוי שיחזור לשם ולהפריד את מחלקת הנוער מהבוגרת
(29-Mar-2016 14:03)טל.מ כתב: [ -> ]אייל סליחה שאני פולש לך לארנק אבל התקופה שהיית בנוער ושם גם בגלל מיקריות כי זו התקופה שהבן שלי שיחק בנתניה, ראיתי את העבודה מקרוב, קח את הנוער, אתה טוב בזה אתה אוהב לחנך לערכים, זה גם בטוח יעשה לך טוב על הנשמה וכנראה ששם לא יבוזבזו כספים לשווא. לא חושב שזו העת לוותר על המועדון.

אייל לא מגרד לך לחזור לנוער רק כדי לנעוץ את המסמרים האחרונים בארון הקבורה של סוחר הילדים?
לפעמים גם זו מוטיבציה…

Sent from my A0001 using Tapatalk
עמודים: 1 2 3 4 5 6 7
Reference URL's