מכבי נתניה

גירסה מלאה: אם בני לם מתמנה מה אנחנו האוהדים מצפים ממנו ?
אתה כרגע צופה בתוכן שלנו בצורה פשוטה. צפה בגירסה המלאה.
א ) לא לחשוב על סיום העונה בכבוד אלא לשלב כמה שיותר שחקני נוער שיתנו אינדיקציה על מי אפשר לבנות עליו בעונה הבאה .
ב ) כבר עכשיו לדבר עם ויקי כחלון , עשהאל בן שבת , חן ראובן , עזריה , שריקי ועוד רבים וטובים לומר להם שהוא בני לם מבקש מהם לבוא ולעזור למועדון שבנה אותם וגם להחזיר לו באופן אישי על התמיכה שלו בהם מגיל 8 ...
ג) לערוך מחנה אימונים במשך חודש איך שנגמרת הליגה לכל שחקן שהיה במועדון ושרוצה להוכיח שמקומו בנתניה בעונה הבאה ....
ד) כבר עכשיו לעבוד על 2-3 שיטות משחק לגבי העונה הבאה של משחקי בית ומשחקי חוץ .
ה) לעבוד עם הצעירים על 3 אימונים ביום שבינתיים ינוצלו רק על שיטות המשחק בלי לערב את שאר שחקני הסגל שלא יהיו כאן בעונה הבאה .
ו) לבקש מחברים בעירייה שיסדרו למועדון 3 אימונים בשבוע באצטדיון כי על זה יקום ויפול דבר .
ז) שכבר עכשיו בני לם יעבוד עם העוזר ומאמן הכושר והשוערים שיהיו לו בעונה הבאה .
ח) לבקש משחקני עבר לערוך בשבילו סקאוטינג בליגות הנמוכות לגבי שחקני מציאס , וגם האוהדים יכולים לעזור בכך .
ט) שבני לם יפנה לאוהדים ויבקש בקולו לחזור ולעזור לו להחזיר לגדולה את מכבי נתניה .
י) כבר עכשיו למנות מישהו במקומו בניהול מחלקת הנוער באופן זמני שאם יגיע בטעות מישהו שירצה שבני לם לא יאמן יותר בבוגרים יוחזר בני לם לתפקידו במחלקת הנוער
יא ) מצפים שבני לם יטוס עם עוזריו למועדונים בכירים על מנת ללמוד וירענן דברים חדשים מהכדורגל המודרני ...
יב ) והאוהדים מצפים הכי הרבה מבני לם להעלות את מכבי נתניה שוב לליגה הראשונה תוך שנתיים מקסימום עם כדורגל יפה התקפי כמו של נתניה הגדולה .

לראשת העיר לעירייה ולמי שיתמנה כהנהלה האוהדים מבקשים לתת הזמנות אמיתית לבני לם להצליח בשביל הקבוצה בשביל האוהדים והעיר עצמה להחזיר את המועדון לתקופתו המזהירה כבימים עברו

לאוהדים אני פונה כאן בקריאה נרגשת לבוא לעודד והכי חשוב לא לפגוע בקללות גם כשהקבוצה משחקת חרא , בזאת אני מצהיר שאני מסיר את הקללה שכל המכשפות של צ'רלי אבוטבול לא הצליחו להסיר חחחח מעל מכבי נתניה אם יתמנה בני לם כמאמן או רונן גבאי גם מצוין ...
א- מסכים
ב- מסכים
ג- מסכים- לא יודע אם יהיה חודש.
ד- עמוק מידי
ה- לא נראה לי אפשרי
ו- גם לדעתי חשוב
ז- אפשרי רק אם הם עובדים כרגע במועדון
ח- מסכים
ט- מסכים
י- לא מסכים- לא יכול להיות בתפקיד כזה מישהו זמני.
יא- מסכים
יב- מקווה שתוך שנה. שכח מכדורגל יפה בליגה הזו.

Sent from my iPhone using Tapatalk
עידן לגבי סעיף ה גם אם העוזרים לא עובדים כרגע במועדון ואני מתאר לעצמי שזה מישהו כמו נתי עזריה הוא יסכים לבוא גם בחינם תמורת חוזה לעונה הבאה ...לגבי מאמן כושר ומאמן שוערים אפשר לחכות עד עונה הבאה כדי לא לשלם פיטורים וחוזה כפול
לגבי סעיף יב, אי אפשר בלי כסף להעלות קבוצה ליגה ללא חיזוק ללא שחקנים דומיננטיים אלא אם אתה משקיע כמו שגב לפני שנתיים .
לכן אם לא יהיה כסף לחיזוק צריך לתת לו עונה לבניית הקבוצה עם הצעירים לחסוך עונה פיננסית ואז להשקיע בחיזוק מתאים וטוב לעלות ליגה .

ברור שאם יגיע בעלים אפילו כמו גרוס אז אפשר לעלות ליגה אבל שוב האם האינטרס זה ליגה ראשונה בלי עתיד או עתיד לטווח ארוך ? עד היום היינו קבוצת אינסטנט העיקר לעלות העיקר להישאר וזה עלה לנו בכמה ירידות ליגה וניצול כל המשאבים הכשרוניים ...אולי כדאי לנסות מה שכל הזמן אתה ודוד חטב ואייל סגל אומרים לגבי הנוער ...

לגבי י , תאר לך שבני לם מוותר על חוזה בטוח ביד ל3 שנים ובסוף העונה מגיע בעלים ואומר לו אתה מפוטר האם זה נראה לך הוגן ? צריך גם הגיון ... או שיבטיחו לו את החוזה עד סיומו כמאמן הבוגרים או שאם לא ירצו אותו כמאמן הבוגרים יחזירו אותו עד גמר החוזה למחלקת הנוער
גם ככה הורי בית הספר לכדורגל משאירים את ילדיהם רק בגלל בני לם , גם אם יהיה נאנן הבוגרים מצופה ממנו שיהיה מעורב גם במחלקת הנוער על מנת שהורי הילדים לא יוציאו את ילדיהם מבית הספר לכדורגל ....
לא מצפים ממנו לכלום.

בעצם, זה מתחלק לשניים...

אם הוא מתמנה העונה, לא מצפים לכלום.
אם הוא מתמנה גם לעונה הבאה, שלא יוריד אותנו עוד ליגה. מעבר לזה, אין ממנו ציפיות
(27-Mar-2016 13:30)אריאל כתב: [ -> ]לא מצפים ממנו לכלום.

בעצם, זה מתחלק לשניים...

אם הוא מתמנה העונה, לא מצפים לכלום.
אם הוא מתמנה גם לעונה הבאה, שלא יוריד אותנו עוד ליגה. מעבר לזה, אין ממנו ציפיות

ב ד י ו ק

שלא יוריד אותנו עוד ליגה בעונה הבאה
למרות שלדעתי המפולת תיעצר בליגה א
פתאום אתם מתחננים להישאר בליגה שניה חחחחח למה לא שמעתם לי לפני תחילת העונה היום היינו עם תקציב שפוי וקבוצה צעירה ותוססת בליגת העל
אל תדאגו בני לם אם יתמנה יצעיד אותנו חזרה לליגה הראשונה
כתבת יפה ...יש רק בעיה אחת ....האיש לא רוצה...
לא נכנס למתאים לא מתאים...לא רוצה...
Reference URL's