מכבי נתניה

גירסה מלאה: נוער נוער נוער לא משנה להתבזות משנה עכשיו לתת לנוער לצבור ניסיון
אתה כרגע צופה בתוכן שלנו בצורה פשוטה. צפה בגירסה המלאה.
מכבי נתניה עד סיום העונה צריכה לתת להרבה יותר שחקנים צעירים לשחק .
התחלנו עם דין גל והנה אנחנו רואים שחוסר הניסיון מתבטא עכשיו וטוב שכך על מנת שיתחשל ויהיה שוער העתיד של מכבי נתניה .

בלמים - צריכים לתת לפאדול לשחק עם ירין חסן כל דקת משחק אפילו שיגרום לגולים זה נטו רווח לעונה הבאה .

לגבי מגן ימני אני מקווה מאוד שיחזירו את ויקי כחלון הוא כבר חושל וטוב בפתח תקווה .
לגבי מגן שמאלי יש לנו בעמדה הזאת בעיה כי כל מגן שמאלי שגדל במועדון נמכר , חייבים לחפש מגן שמאלי טוב באחת ממחלקות הנוער של קבוצות אחרות .

לתת עכשיו כל דקת משחק לקשר האחורי זיו , ועונה הבאה להחזיר את גרשומוב , אביב אברהם ...

כל שחקן צעיר שישתפשף עכשיו נרוויח ממנו הרבה בעונה הבאה

אם עונה הבאה המטרה היא לעלות ליגה בכל מחיר אז יהיה צורך בכמה הישארויות של שחקנים :
שוער חייבים להביא , ניסיון של שוער וותיק שווה המון נקודות .
מגן שמאלי חובה למצוא ישראלי צעיר רעב להצלחה , מגן ימני כחלון , בלמים עשהאל בן שבת , ירין חסן , דודי תירם , פאדול .
קשרים אחוריים : זיו , גרשומוב , בלסטרה , לוגסי .
קשרים קדמיים : דיע סבע , ערן לוי , אברהם , מוטי מלכה , בנבנישתי .
חלוצים : איציק כהן , ג'אברין , ולהביא זר מציאה כמו קיודה בזמנו .
(25-Mar-2016 7:49)זאב רווח כתב: [ -> ]מכבי נתניה עד סיום העונה צריכה לתת להרבה יותר שחקנים צעירים לשחק .
התחלנו עם דין גל והנה אנחנו רואים שחוסר הניסיון מתבטא עכשיו וטוב שכך על מנת שיתחשל ויהיה שוער העתיד של מכבי נתניה .

בלמים - צריכים לתת לפאדול לשחק עם ירין חסן כל דקת משחק אפילו שיגרום לגולים זה נטו רווח לעונה הבאה .

לגבי מגן ימני אני מקווה מאוד שיחזירו את ויקי כחלון הוא כבר חושל וטוב בפתח תקווה .
לגבי מגן שמאלי יש לנו בעמדה הזאת בעיה כי כל מגן שמאלי שגדל במועדון נמכר , חייבים לחפש מגן שמאלי טוב באחת ממחלקות הנוער של קבוצות אחרות .

לתת עכשיו כל דקת משחק לקשר האחורי זיו , ועונה הבאה להחזיר את גרשומוב , אביב אברהם ...

כל שחקן צעיר שישתפשף עכשיו נרוויח ממנו הרבה בעונה הבאה

אם עונה הבאה המטרה היא לעלות ליגה בכל מחיר אז יהיה צורך בכמה הישארויות של שחקנים :
שוער חייבים להביא , ניסיון של שוער וותיק שווה המון נקודות .
מגן שמאלי חובה למצוא ישראלי צעיר רעב להצלחה , מגן ימני כחלון , בלמים עשהאל בן שבת , ירין חסן , דודי תירם , פאדול .
קשרים אחוריים : זיו , גרשומוב , בלסטרה , לוגסי .
קשרים קדמיים : דיע סבע , ערן לוי , אברהם , מוטי מלכה , בנבנישתי .
חלוצים : איציק כהן , ג'אברין , ולהביא זר מציאה כמו קיודה בזמנו .

זאב חביבי תתקדם

גרשומוב לא שייך לנתניה
דודי לא שייך לנתניה וגם לא יחזור
ויקי כחלון לא שייך לנתניה ולא יחזור
עשהאל לא יחזור לנתניה
דיא לא ישאר כל עוד הוא שייך לנוכל
סהר בנבנישתי יחזור לרעננה
בעיני לזרוק סתם שמות זו שכונה.....
נכון יעשה המאמן הבא אם יקיים כמה ימים מרוכזים למושאלים ייתן צ'אנס אמיתי עזבו שמות....
אם אני שחקן נוער שסיים פה ב-4/5 שנים האחרונות אני מצפה לקבל זימון ל-3/4 ימי אימון שבתוכם יש לפחות 2 משחקי אימון ולבדוק כושר , מהירות, פוטנציאל...
למה שדודי לא יחזור ?
או ויקי ? את שניהם הייתי שמח לראות פה...
זיו אתה טועה ואני מתכוון להזכיר לך
מכבי נתניה אם תתנהל נכון גם בלי כסף יכולה להשיג הישגים יפים גם בליגת העל
כל אחד מהשמות כולל בנבנישתי ישמחו לשחק בשביל האימפריה בצהוב
לגבי דיע סבע יש לו חוזה אבל לא אבכה עליו אם ירצה לעזוב

דוד חטב בזמן האחרון אני מוצא הרבה היגיון וחכמה בדבריך ואתה שוב צודק שיתנו מחנה אימונים רק לבני המועדון שעזבו ולא במשך 3-4 ימים אלא מצידי שבועיים שלוש ...
Reference URL's