מכבי נתניה

גירסה מלאה: זהו עזב... NEXT
אתה כרגע צופה בתוכן שלנו בצורה פשוטה. צפה בגירסה המלאה.
עמודים: 1 2 3 4 5
מה יהיה בסופנו... מתי תוחזר עטרה ליושנה...?
כשיבוא איזה מיליארדר. עד אז נאדא

Sent from my iPhone using Tapatalk
עכשיו אפשר להגיד באמת פורים שמח, אבל אז אתה נזכר במצבנו האגום וגם שיוהן קרויף האיש שבגללו. יוני כ"כ אוהב את המשחק הזה נפטר היום אס אז לא יודע נקווה לימים ספורטיבי ם טובים יותר.
אני חושב שזו הייתה טעות
חוץ ממה שהוא עשה בינואר למרות שכבר ירדנו באוקטובר הוא עשה הרוב טוב
הוא צמצם את הגרעון לכמעט כלום...

זה ממש נותן תקווה העזיבה של אוסידון , אבל בואו נהיה כנים עם עצמנו המועדון שלנו חולה ואחרי טראומה קשה , כי מהיום שיאמר עזב אנחנו במסלול ירידה כלכלי....
צריך ממש לבנות את המועדון מחדש לאייש רק תפקידים הכרחיים , ולעבוד בחוכמה , אסור לטעות שוב כי הפעם זה באמת יהיה הסוף שלנו...
כולנו שמחים עם העזיבה אבל יודעים את האמת שהמועדון שלנו מוקף אינטרסנטים חובבי פרסום ואנשים שטובתם האישית קודמת לטובת המועדון, יש גם הרבה אנשים טובים שרוצים בטובת המועדון....
הנכון הוא לבנות תנאים מקדימים לכל דבר גם ספונסר/תורם חייב לדעת את מקומו...
אולי סוף סוף יביאו לפה אנשי מקצוע ראויים מנהלים טובים יקבעו קריטריונים נכונים לכל תפקיד עם תחומי אחריות ברורים בלי חלקים אפורים ...בלי עקיפות ובלי אינטרסים...הגיע הזמן להמשיך לנקות ...ולהשאיר רק אנשים ראויים ואיכותיים...
קודם כל, אני שמח שהסרט שאני חי בו התממש במציאות והלחץ עשה את שלו וגרם לאיש לוותר על משרתו...
מעבר לזה, ניקוי אמיתי ועמוק לא יוכל לקרות בלי בעל בית רציני שישליט את מרותו על המועדון הזה.
אז דבר ראשון מקווה שאותם ספונסרים יחזרו למועדון ויזרימו את הכספים עליהם התחייבו, אני גם מקווה שאותם ספונסרים יבינו את תפקידם בכח ולא ינסו לקבל החלטות שלא קשורות לתחום עיסוקם. המועדון כרגע חייב לגייס כספים כדי להקטין את הגרעון ולמנוע פירוק. לא יודע איך ואם זה יכול לקרות אבל בלי כסף בקופה הפירוק זה רק עניין של זמן.
והכי חשוב שראש העיר ומנכלה ימשיכו בחיפושים אחרי רוכש. זה כרגע הדבר היחידי שיכול להציל באמת את המועדון הזה.
האם כבר העביר את זכויות הניהול?
למי?
האם כבר לא מורשה חתימה בהתאחדות?

מי אתם חושבים שצריך לנהל את הקבוצה עד שבעלים רציני יגיע?

Sent from my A0001 using Tapatalk
(24-Mar-2016 21:22)itzhak כתב: [ -> ]אני חושב שזו הייתה טעות

אתה אמתי?

(24-Mar-2016 21:40)אופיר34 כתב: [ -> ]קודם כל, אני שמח שהסרט שאני חי בו התממש במציאות והלחץ עשה את שלו וגרם לאיש לוותר על משרתו...
מעבר לזה, ניקוי אמיתי ועמוק לא יוכל לקרות בלי בעל בית רציני שישליט את מרותו על המועדון הזה.
אז דבר ראשון מקווה שאותם ספונסרים יחזרו למועדון ויזרימו את הכספים עליהם התחייבו, אני גם מקווה שאותם ספונסרים יבינו את תפקידם בכח ולא ינסו לקבל החלטות שלא קשורות לתחום עיסוקם. המועדון כרגע חייב לגייס כספים כדי להקטין את הגרעון ולמנוע פירוק. לא יודע איך ואם זה יכול לקרות אבל בלי כסף בקופה הפירוק זה רק עניין של זמן.
והכי חשוב שראש העיר ומנכלה ימשיכו בחיפושים אחרי רוכש. זה כרגע הדבר היחידי שיכול להציל באמת את המועדון הזה.

וויתר?
איך אפשר לוותר על "זכויות" שהם חובות?
מי יכנס לחשבונות הבנק שזקוקים למיליונים כדי להתאזן במיידי?
רק בדיקת נאותות והסברים לאן הלך הרווח התפעולי יוכלו להניע תהליך,עד אז דורון הוא מורשה החתימה בכל מקום אפשרי ובעיקר אחראי על כל הצ'קים שפיזר/על השכר עד סוף העונה/חשבונות הבנקים המוגבלים..
כן.מאוד אמיתי. הוא דאג לעשות במועדון סדר
אלא אם כן תגיד לי כאן הוכחות נוגדות.

(24-Mar-2016 21:22)itzhak כתב: [ -> ]אני חושב שזו הייתה טעות

שמעתי שהוא הביא הלוואה מהעירייה , דאג לספונסרים חדשים, קרב לבבות, מצא מימון למחנה האימונים עליו לא חייבים שקל ! הצליח להקסים את סגל לנד וישראל שרק פתחו את ליבם וכיסם מול הקסם השופע של דורון. אפילו תשובה הוציא כבר את הארנק! אבל אז בא ינואר, איזה בעסה.
אבל ההישג הכי גדול של דורון היה להנחית כאן שחקן שארבעה מאמנים רצו ורק אוסידון הצליח לסגור את העסקה מול כבירי ולשחרר את הבוסקטס הבא לינגאנה לנתניה.
היידה דורון !

(24-Mar-2016 21:28)דוד חטב כתב: [ -> ]זה ממש נותן תקווה העזיבה של אוסידון , אבל בואו נהיה כנים עם עצמנו המועדון שלנו חולה ואחרי טראומה קשה , כי מהיום שיאמר עזב אנחנו במסלול ירידה כלכלי....
צריך ממש לבנות את המועדון מחדש לאייש רק תפקידים הכרחיים , ולעבוד בחוכמה , אסור לטעות שוב כי הפעם זה באמת יהיה הסוף שלנו...
כולנו שמחים עם העזיבה אבל יודעים את האמת שהמועדון שלנו מוקף אינטרסנטים חובבי פרסום ואנשים שטובתם האישית קודמת לטובת המועדון, יש גם הרבה אנשים טובים שרוצים בטובת המועדון....
הנכון הוא לבנות תנאים מקדימים לכל דבר גם ספונסר/תורם חייב לדעת את מקומו...
אולי סוף סוף יביאו לפה אנשי מקצוע ראויים מנהלים טובים יקבעו קריטריונים נכונים לכל תפקיד עם תחומי אחריות ברורים בלי חלקים אפורים ...בלי עקיפות ובלי אינטרסים...הגיע הזמן להמשיך לנקות ...ולהשאיר רק אנשים ראויים ואיכותיים...

הבעיה שלך דוד שאתה אולי אומר דברי אמת אבל שמות מעולם לא הזכרת. מי האנשים האלה בדיוק ?

(24-Mar-2016 22:15)itzhak כתב: [ -> ]כן.מאוד אמיתי. הוא דאג לעשות במועדון סדר
אלא אם כן תגיד לי כאן הוכחות נוגדות.

בוא תגיד לנו מה ההוכחות שלך. אולי נשתכנע. איזה סדר הוא עשה במועדון ?

עמודים: 1 2 3 4 5
Reference URL's