מכבי נתניה

גירסה מלאה: זהו עזב... NEXT
אתה כרגע צופה בתוכן שלנו בצורה פשוטה. צפה בגירסה המלאה.
עמודים: 1 2 3 4 5
(24-Mar-2016 22:52)אייל ס כתב: [ -> ]חטב אתה יכול להרגע,איש מהשמות שהזכרת,לא כולל צ'ארלי(שאני ממש לא שולט בצעדיו),לא יתקרב בשלב זה של חייו למועדון,לא כמחליט/תורם/ספונסר,שגב אוסידון וחלק מהאוהדים הסבירו להם היטב את שרשרת המזון.

כתבתי שאני חושב שיש גם כאלה שבאים מאהבה ותורמים בעין יפה זה נכון לגבי ירון ישראל וזה נכון לגביך , יהיה עדיף לכולנו אם המועדון יתנהל כשכל אחד יודע את מקומו.
המטרה היא לא להרחיק אלא לקרב ....אבל עד מרחק שלא מחליט אלא רק תומך ....
(24-Mar-2016 23:30)דוד חטב כתב: [ -> ]
(24-Mar-2016 22:52)אייל ס כתב: [ -> ]חטב אתה יכול להרגע,איש מהשמות שהזכרת,לא כולל צ'ארלי(שאני ממש לא שולט בצעדיו),לא יתקרב בשלב זה של חייו למועדון,לא כמחליט/תורם/ספונסר,שגב אוסידון וחלק מהאוהדים הסבירו להם היטב את שרשרת המזון.

כתבתי שאני חושב שיש גם כאלה שבאים מאהבה ותורמים בעין יפה זה נכון לגבי ירון ישראל וזה נכון לגביך , יהיה עדיף לכולנו אם המועדון יתנהל כשכל אחד יודע את מקומו.

כתבתי כאן בעבר,איש לא יתרום(דגש על תרומה) מאות אלפים ומיליונים ויתנתק מהנעשה...כשאתה שרוט ומקבל החלטה בגלל אהבתך זה בעיקר שחשוב לך שדברים יעשו בדרך שניראת לך נכונה,איש לא יתרום סכומי עתק וישלים אם התנהלות שלא על פי דרכו.
וזה בניגוד לספונסר שמרוויח חשיפה..

ומכיוון שאני כבר לא שם,אז זה פחות רלוונטי...לפחות מבחינתי.
אייל .יש מצב שכולם(רועי דניאל. סגל. ירון ישראל וגרוס) מאחדים כוחות או שמחכים לפירוק?

Sent from my A0001 using Tapatalk
לגבי האחרים אני לא ממש יודע,אני לא בתמונה בשלב זה של חיי.
(24-Mar-2016 23:42)אייל ס כתב: [ -> ]
(24-Mar-2016 23:30)דוד חטב כתב: [ -> ]

כתבתי כאן בעבר,איש לא יתרום(דגש על תרומה) מאות אלפים ומיליונים ויתנתק מהנעשה...כשאתה שרוט ומקבל החלטה בגלל אהבתך זה בעיקר שחשוב לך שדברים יעשו בדרך שניראת לך נכונה,איש לא יתרום סכומי עתק וישלים אם התנהלות שלא על פי דרכו.
וזה בניגוד לספונסר שמרוויח חשיפה..

ומכיוון שאני כבר לא שם,אז זה פחות רלוונטי...לפחות מבחינתי.

ואת זה לא אבין לעולם. מי שאוהב ורוצה לתרום, אהלן וסאהלן. מי שרוצה לתרום ולנהל, שייקח את המועדון עליו. כך זה צריך לעבוד, מכיוון שאצלנו זה עובד אחרת, מצבנו נראה כמו שנראה.

נשלח מה iPhone שלי ע"י Tapatalk
(25-Mar-2016 10:39)אייל ס כתב: [ -> ]לגבי האחרים אני לא ממש יודע,אני לא בתמונה בשלב זה של חיי.

מאמין שאתה לא מעוניין לנהל...
לא מאמין שאתה לא יודע....
חוק מספר 4 של ניוטון,כשאתה לא רוצה שיערבו אותך אתה לא מתערב ולא שואל שאלות..
מצד שני הופעת בשתי תוכניות רדיו וטלוויזיה וכל טוקבק שני בוואן מזכיר אותך כך שנראה לי שהחוק הרביעי של ניוטון מדלג עליך Wink

Sent from my iPhone using Tapatalk
פרק ב1 מתייחס להפקרת חברים,שם נאמר מפורשות להעיר ולהאיר כשת'רגיש שחברך שבויים בקונספציה בעייתית ולכן החלטתי לא להחריש אחרי כמעט חצי שנה של דממה.
פרק ב2 עוסק במשפחה,שם נאמר חד משמעית שברגע שיש סבירות לפגיעה במעגל הקרוב, "טול קורה מבין עינייך"...וכך נעשה.
פרק ב3 מאפשר לחזור כאחד האדם.

ובשלב זה של חיי אני שומר מרחק נגיעה.
עוד אחד הולך קורצקי התפטר, וחזר בו לאחר בקשת השחקנים
http://www.sport5.co.il/articles.aspx?Fo...30&lang=HE
עמודים: 1 2 3 4 5
Reference URL's