מכבי נתניה

גירסה מלאה: עולה להתקפה
אתה כרגע צופה בתוכן שלנו בצורה פשוטה. צפה בגירסה המלאה.
עמודים: 1 2 3
http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-4779102,00.html

ירון ישראל בידיעות אחרונות מדבר.
חברנו היקר לפורום התארח ב"מנהלת" ב - ONE.
מתחילים יותר ויותר לשמוע את הקול האחר.
לא מעביר ביקורת על אנשים, קטונתי. אבל להעלות להתקפה אחרי שהמשחק נגמר לא יעזור לנו.

Sent from my iPhone using Tapatalk
אפילו גיא צרפתי מפיל את אוסידון אסון כבלופון
יש לנו יו"ר בלופון חחחחחח

עכשיו לפחות מבינים ויודעים למה בני לם לא מונה באמצע העונה
ישמח אותי לדעת למה בני לם או דראפיץ' לא מונו בתחילת העונה
(16-Mar-2016 11:38)עידן444 כתב: [ -> ]http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-4779102,00.html

ירון ישראל בידיעות אחרונות מדבר.
חברנו היקר לפורום התארח ב"מנהלת" ב - ONE.
מתחילים יותר ויותר לשמוע את הקול האחר.

אהבתי את הראיון של איל, הבעיה שאני לא יודע כמה רייטינג יש לערוץ הזה. נקווה שיצליח להגיע גם ליציע העיתונות או משהו בסגנון.
חבל על הזמן . ערימה של צעקות ומאוהבים בעצמם. לפחות בערוץ 50 נתנו לו לדבר.

(16-Mar-2016 12:38)טל.מ כתב: [ -> ]חבל על הזמן . ערימה של צעקות ומאוהבים בעצמם. לפחות בערוץ 50 נתנו לו לדבר.

באופן מפתיע...
גם שם יש צעקנים...
לא מכיר את האיש מעבר לפורום...
אולי כריזמה, אולי כבוד שיש ליושבי הפאנל כלפיו, ואולי פשוט חוסר עניין בנושא(כי השתתפו בדיון בעיקר המנחים).
שורה תחתונה באמת נתנו לו לדבר, להבדיל ממה שקורה בתוכנית הרדיו- שם ישר תוקפים את כל מי שהוא לא אוסידון.
אני לא יודע למה אייל וירון ישראל בכלל מתראיינים. לטעמי כלום לא יוצא מהרעיונות האלה חוץ מאשר למלא אייטם בתוכניות. כדי להעיף את אוסידון אם אפשר בכלל, צריך את זו שמינתה אותו. אני לא חושב שאנחנו בכלל מעניינים מישהו מחוץ לנתניה.
אם לא היינו מעניינים לא היית מקבל שעתיים וחצי בתוכנית ספורט מובילה, כתבות אמצע בעיתון של המדינה, טורים באתרי האינטרנט, פייסבוק גועש, עירייה שמחפשת פתרונות וכו' וכו'...

Sent from my SM-G920F using Tapatalk
כמה פאתטי ...

מתוך הכתבה בוואינט - חלק מתגובת אוסידון - ירון ישראל משרטט את המערך בחדר ההלבשה...

יצאתי לתהליך הבראת המועדון מהיסוד במהלכו החלטתי לנקות אותו מכל העשבים השוטים שבמשך שנים ארוכות ראו את האינטרס של עצמם בלבד".
"מר ירון ישראל הוא דוגמה חיה לכך, בעבר היה רגיל לקבל החלטות ניהוליות בקבוצה, לקבוע את ההרכבים ומהרגע שנכנסתי לתפקיד והבהרתי לו את מקומו, הוא לא מפסיק ללכלך עליי ולהסית כנגדי. ירון וחבריו לא מבינים שהם לא פוגעים בי, אלא בקבוצה, בשחקנים, במורל. מי שמכיר אותי יודע שאני בן אדם חזק. נקראתי למשימה כדי להבריא את המועדון כלכלית ומקצועית ובזה אני מתמקד. יש למועדון פוטנציאל גדול, ויחד עם הניהול שלי הוא יחזור למקומו הטבעי. מי שמאמין לא מפחד".
אסור לפטר את אוסידון היום!
צריך לתת לבחור לאכול את החרא של עצמו ובכפיות ורק אחרי שזה יגיע לו לצוואר ויתחנן בפני המנכ"ל(ויבקש מימנו סליחה בציבור על האמבושים שעשה לו בכל תוכנית רדיו אפשרית)שיושיע אותו,רק אז הוא צריך לעזוב כשהזנב בין הרגליים ובלי שקל פיצוי.
איש לא צריך להלחץ,ירדנו ליגה ואנחנו מרוסקים מקצועית וכדי למנוע מימנו לגרום נזקים נוספים צריך להפעיל את "הנשק" הנכון ומדובר בצעד פשוט ולגיטימי.
עמודים: 1 2 3
Reference URL's