מכבי נתניה

גירסה מלאה: עולה להתקפה
אתה כרגע צופה בתוכן שלנו בצורה פשוטה. צפה בגירסה המלאה.
עמודים: 1 2 3
הרבה מאד אי דיוקים וחוסר קריאה נכונה של המצב בטקסטים שנכתבו פה.

לדעתי, צריך לבחור בדרכים קונבנציונאליות ולא להאחז במשאלות לב חסרות בסיס לביצוע ולא ריאליות בעליל.

איך אמר לי חבר היום, אי אפשר להשוות חרא של כלב לחרא של סוס.....לכן צריך לראות במה נותנים לבנאדם, אם בכלל, להתבשל.

בכל מקרה די נחמד לדון בדברים האלו בפורום של האתר הרשמי ((((((::
כולנו חיים ממשאלות לב,אחרת לא היינו אוהדים.
ההבדל בין עונה שעברה לעונה הזו,שאז כולנו היינו עם המועדון מ2 סיבות עיקריות,היה סיכוי מקצועי ולכן נרתמנו לעזור כלכלית שהמועדון לא יחדל במהלך העונה הסדירה ושגב נעלם(ולא גרם נזקים יומיומיים) והאוהדים נתנו תמיכה לרועי וקובי שנלחמו על חיי המועדון.
נכון להיות העומדים בראש המערכת קיבלו החלטה לא להשאיר אבן על אבן ואולי זו נקודת האור היחידה בהתנהלותם..
(17-Mar-2016 3:52)אביתר לנג כתב: [ -> ]הרבה מאד אי דיוקים וחוסר קריאה נכונה של המצב בטקסטים שנכתבו פה.

לדעתי, צריך לבחור בדרכים קונבנציונאליות ולא להאחז במשאלות לב חסרות בסיס לביצוע ולא ריאליות בעליל.

איך אמר לי חבר היום, אי אפשר להשוות חרא של כלב לחרא של סוס.....לכן צריך לראות במה נותנים לבנאדם, אם בכלל, להתבשל.

אז למה אתה לא מפרסם כתבה עם כל האמיתות? מחד מאסון. ? מאיזיקוביץ? איך זה שאין אף עיתונאי שיוצא בכתבת תחקיר מעמיקה ומפרסם את מה שבאמת קורה? איך זה שכל הכתבים בצד של האסון? ביצים? בוא אלינו למושב ניקח אותך ללול ונדביק לך כמה שיהיה קצת ספייר
(17-Mar-2016 8:54)משה.ד כתב: [ -> ]
(17-Mar-2016 3:52)אביתר לנג כתב: [ -> ]הרבה מאד אי דיוקים וחוסר קריאה נכונה של המצב בטקסטים שנכתבו פה.

אז למה אתה לא מפרסם כתבה עם כל האמיתות? מחד מאסון. ? מאיזיקוביץ? איך זה שאין אף עיתונאי שיוצא בכתבת תחקיר מעמיקה ומפרסם את מה שבאמת קורה? איך זה שכל הכתבים בצד של האסון? ביצים? בוא אלינו למושב ניקח אותך ללול ונדביק לך כמה שיהיה קצת ספייר

כי יסלחו העיתונאים רובם עיתונאים של שקל וחלקם אף שקרנים ומפרסמים שקרים בידיעה...
שים לב אוהד נתניה שרוף סגן עורך ב-one נעלם אין קול ואין מילה....כי הקליקה והפרנסה חשובים יותר....(וזה מובן)
ידוע עוד מפעם שהרבה עיתונאים בעיקר מקומיים היו מקבלים מההוא מטוברוק כל מיני טופינים....יש כמה אנשים בכירים מאד שהיו פעם בטוברוק והיום הם לא שפתחו לא מעט על טוברוק....אגב תנסה פעם לבדוק איך אותו אחד היה מצליח להשחיל לאורט שחקנים שלא היו מתקבלים במרכז הנוער תחבר את אותו אחד שהיה מנכ"ל וניהל את אורט ותבין....
אגב אותו אחד אוהב פקסים פעם קיבלתי עותקים של עשרות פקסים של הנהלת טוברוק ויש לו כינויים מצחיקים לאנשים....
(17-Mar-2016 11:27)דוד חטב כתב: [ -> ]
(17-Mar-2016 8:54)משה.ד כתב: [ -> ]

כי יסלחו העיתונאים רובם עיתונאים של שקל וחלקם אף שקרנים ומפרסמים שקרים בידיעה...
שים לב אוהד נתניה שרוף סגן עורך ב-one נעלם אין קול ואין מילה....כי הקליקה והפרנסה חשובים יותר....(וזה מובן)
ידוע עוד מפעם שהרבה עיתונאים בעיקר מקומיים היו מקבלים מההוא מטוברוק כל מיני טופינים....יש כמה אנשים בכירים מאד שהיו פעם בטוברוק והיום הם לא שפתחו לא מעט על טוברוק....אגב תנסה פעם לבדוק איך אותו אחד היה מצליח להשחיל לאורט שחקנים שלא היו מתקבלים במרכז הנוער תחבר את אותו אחד שהיה מנכ"ל וניהל את אורט ותבין....
אגב אותו אחד אוהב פקסים פעם קיבלתי עותקים של עשרות פקסים של הנהלת טוברוק ויש לו כינויים מצחיקים לאנשים....

one זה אתר של איש אחד, או במקרה הזה מכשפה אחת ועל פיה יקום ויישק דבר.
אותו סגן עורך יכול או להתפטר או להתשייר לפי דבר המפקדת.
המפקדת חפצה ביקרו של אוסידון מתוך האינטרסים שלה וככה זה יהיה.
העיתונות בכלל הולכת ומתדרדרת. כשכל ילדון זב חותם אוחז במקלדת העיתונות נעשית רדודה.

ועיתונות הספורט היתה תמיד תחתית המיץ של הזבל של העיתונות.

במאבק האחרון נגד קיצוץ השכר במכבי ת"א בכדורסל, ראו כמה פרעושים שכותבים ומברברים ברדיו שמלקקים את הבייצים של ה"דון" וזה היה משפיל...

אני מעדיף שהילדים שלי יחזרו בתשובה וילמדו בישיבה מאשר שיהיו "כתבי ספורט"
עמודים: 1 2 3
Reference URL's