מכבי נתניה

גירסה מלאה: מבין את גרוס שמח שלא הגיע
אתה כרגע צופה בתוכן שלנו בצורה פשוטה. צפה בגירסה המלאה.
עמודים: 1 2 3 4
אני מבין את אבי גרוס שהחליט לא להיכנס לצרה הזאת שנקראת מכבי נתניה

הוא גם מפחד מכל פקס שיגיע בעתיד על כל תביעה , תחשבו רגע מה שעובר על כבירי בהפועל תל אביב ותפנימו למה משקיע יפחד לגעת בנתניה ...

אתה לא יכול לדעת בוודאות למי עוד יש צ'קים שהקבוצה חילקה בשנים האחרונות בין אם זה בתקופת לב בלדב בין בתקופת שגב שפיגלר בין בתקופה הזאת העונה
תאר לך שאתה כביכול מקבל "שולחן נקי " ואחרי חודש אתה מקבל תביעה לבית המשפט לשלם מליון צ'ק שלא כובד ? אלו שחילקו צ'קים יכולים לומר לבעל הצ'ק אל תכניס עכשיו חכה ותקבל כולל ריבית והצמדה ...

גרוס צודק מכבי נתניה במצבה היום היא בור בלי תחתית הכל נראה כביכול נקי ומסודר אבל הרבה חרא מסתתר מאחרי הספרים של המועדון הכי חכם היה אלי שגב שביקש התחייבות שלא לתבוע אותו על כל חוב עבר משמע לך תדע כמה חובות מוסתרים ישנם עוד ....

מצד שני גרוס לא כזה עשיר שיכל להחזיר את האימפריה רק המחשבה שהוא מבקש לקנות את מחלקת הנוער מעוררת חלחלה מה הכוונה עוד סוחר ילדים ??? ומה עושה עודד מכנס עם גרוס האם יש כאן שילוב של איזיקוביץ' ?
רב הנסתר על הגלוי

אנחנו זקוקים למיליארדר ולא להנשמה מלאכותית בדמות אדם ברמה של אבי גרוס
משמע שעד היום בכלל לא חיפשו משקיע באמת אלא רק חיפשו להרגיע את הקהל הרב

ליבי ליבי כאוהד עם שאר האוהדים אנחנו בני ערובה עם המועדון
עדיף להגיע לפירוק ולהתחיל הכל מחדש
היינו צריכים לפרק בשנה שעברה. זו אומנם חוכמת הבדיעבד אבל ככה זה נראה. למה הגענו היום ? ממילא אף אחד מאלו שנתנו כבר לא נותן ולא יתן אם להאמין למה שהם אומרים, ממילא ירדנו ליגה, ממילא אוסידון ימכור הכל בדולר ואולי בסוף נתפרק. אלא שהפעם ניפול לליגה א כי נתחיל בלאומית במינוס 9. לא רואה מיליארדרים באופק ואנשים בסדר הגודל של גרוס שרצקי אלון וכו לא יגעו במכבי נתניה אלא אם כן הקבוצה נקייה מחובות.

Sent from my iPhone using Tapatalk
אני לא מבין. אנשים מחפשים לקנות קבוצה בחינם ??
המחיר של הקבוצה זה הגרעון שלה. 6-7 מליון על מכבי נתניה ,עם כל הכבוד והכסף שאין לי.... לא נשמע לי מחיר לא פרופורציונלי.
מי שלא יכול או לא מסוגל או לא רוצה לשים את הסכומים הנ"ל על מועדון כמו מכבי נתניה כנראה שלא מתאים וטוב שלא לקח.

אם פיירברג ובן חמו ימשיכו לפעול בנושא ולא יוותרו הם בסוף ימצאו את האדם שיהיה מוכן לשלם עבור הסחורה שהוא קונה.
אם חלילה גם הם ירימו ידיים אני מודיע חגיגית שאני מצטרף למקהלת המדוכאים...
כנראה שעידן המיליארדרים נגמר ומי שכן מתעניין הם אנשים בסדר הגודל שלא יכול להרשות לעצמו חובות כאלה.

אתם לא מבינים שזה לא קשור לגודל חוב ?
העקרון אומר ככה
אני לא פראייר ואף בן זונה לא יפזר צ'קים במטרה שלאחר שקניתי את הקבוצה הוא וחבריו ילקטו את הכסף ממני

מה המטרה של הסתרת חובות ?

המטרה הראשית היא לקחת כסף שלא שייך לך לשחק אותה הכל בסדר ואז להפיל אותך בפח מה שנקרא בלשון העם פראייר

גם גולדהאר היה פראייר בתחילת דרכו עם אבי נמני ששרף לו מעל 100 מליון שקל כמנג'ר

טל.מ פירוק יחשוף את כל הצ'קים שמסתתרים אני מבטיח לך שיש עוד כמה אנשים עם פנקס צ'קים ריק עם חתימות מוכנות ... רק למלא סכום ולהמציא קבלה הגיונית והמבין יבין
אז שיתפרקו .

דרך אגב אם להיות רציניים שניה, אני לא חושב שיש בעיה חוקית להפיל רמאי כזה. צ׳ק שיצא צריך להיות רשום בספרי המועדון, לצ׳ק יש מגבלת זמן.. לא נראה לי שכל אחד יכול לגנוב צ׳קים ולמלא כשבא לו.

יש לך טעות טל.מ כשהצ'ק ניתן כבלוף עם קבלה וחשבונית על שירות או סחורה שלא נתת מקבל הצ'ק במידה ולא קיבל את הכסף מרוויח פעמיים כי הוא מזדכה ברשויות המס על הקבלה והחשבונית בכך גם רשויות המס נדפקים כי הם כביכול מחזירות לך מס שלא שולם

בנתיים בעל הצ'ק ממתין עם חבריו עד שמגיע הפראייר התורן שיצטרך לשלם עד שהוא מבין לאיזה בור הוא נפל כבר אכל אותה בכמה מליונים
דרך אגב אפשר לעשות זאת גם עם שחקנים וגם עם מאמנים וגם עם סוכנים ובנתניה היו כבר כמה פעמים סיבובים כאלו ואני לא יכול להרחיב יותר
הבעיה היא החובות.
לדעתי המצב של מכבי נתניה +- גלוי. בטח לעיריה.
מה שאנשים לא מבינים זה שאם אלי שגב היה משאיר מועדון נקי מחובות- הוא היה דורש פיצוי.
פיצוי שגם יכול היה להגיע לסכום שהוא ויוסי מאור השקיעו בקבוצה וזה מספר בן 8 ספרות.
אני באמת לא מבין מאיפה החוצפה של אנשים לדרוש מועדון בחינם.
אין בעלים אחד שנכנס לכדורגל הישראלי ולא לקח על עצמו חובות עבר\התחייבויות עתיד\פיצוי לבעלים קודם אלא אם הוא היה מעורב חזק עוד לפני שהיה בעלים(סטייל יעקב שחר או רובי שפירא ז"ל שאני לא ממש יודע כמה הם שילמו עבור העברת הבעלות).

מעבר להעברת בעלות לעיתים יש דרישה להתחייב להשקעה מינימלת כל שנה כתנאי להעברת הבעלות.
תנאי לגיטימי שצץ במועדונים מסודרים עם בעלים שמשקיע כסף רב מידי שנה ורוצה להבטיח שהנכס ישמר ויתוחזק באותה רמה שהוא משאיר אותו.
המצב האמתי לא ידוע לאיש גם לא לאסידון שממשיך למכור סיפורים על מיליון ש"ח שיש בחשבון והוא יכול לשלם שכר אך מעדיף ללחוץ על העיריה ולכן לא משלם.

המפתחות בידי אדם נטול כישורי ניהול מינימליים אך מחזיק את התקשורת בביצים(ולא ברור לי מדוע).
בכל ראיון לאחרונה,פתאום מופיע מרואיין נוסף(שנמצא בצמוד לדורון או בקשר איתו) שמציג את דברי אוסידון כאילו בשמו...
כך היה פרימו אצל רז זהבי,כך היה טוכמן שלשום,כך היה איציק זוהר אתמול.

נוטה לא להאמין לשום כלום מפיו,או מצד שופריו..
בסדר. הסכמנו שאוסידון הוא השטן הגדול ומנהל כושל.
הנושא היא כרגע גרוס ודומיו שמראים נכונות לרכוש. האם אוסידון הוא זה שמונע רכישה של הקבוצה? האם פיצוי שאוסידון דורש( כן או לא) הוא זה שגורם לרוכשים לעשות צעד אחורה?

מה זה מעיד על אותו רוכש מיועד אם 6-7 מליון( מספרים שלך לא שלי) הוא לא מוכן לשים על מועדון כדורגל מכובד במדינת ישראל( ותסלחו לי על המכובד... )?
האם רוכש רציני לא מבין שקבוצת כדורגל עולה כסף?
אולי הנלווים האחרים לבעלות של קבוצת כדורגל בארץ הם הסיבה האמיתית לאי רכישה?

Sent from my SM-G920F using Tapatalk
עמודים: 1 2 3 4
Reference URL's