מכבי נתניה

גירסה מלאה: יש לנו גבר גבר במועדון
אתה כרגע צופה בתוכן שלנו בצורה פשוטה. צפה בגירסה המלאה.
עמודים: 1 2
סוף סוף מישהו בעיריה מתחיל למלא את תפקידו כראוי וביקש לקזז מהתקציב המיועד למועדון את כל החובות לעיריה כולל החזר ההלוואה היחסי,כולל הצ'קים שחזרו,כולל השימוש במגרשי האימון והאיצטדיון וכתגובה "הגבר גבר" הודיע לעיריה על הפסקת שימוש מיידית במתקן האימון של הנוער בשפירא והאיצטדיון.
מכיוון שווינגייט אסור על מכבי נתניה בגלל צ'קים חוזרים ולא ניתן להחליף מגרשים באמצע העונה בלי הכנה ורישום מראש,סביר להניח ששוב קפץ לדורון ה"אוסידון",בלי בחינה מקצועית וניהולית של התגובה.
מכיוון שיש לו עסק עם רשת עיר שלא אוהבת איומים,כניראה שהסוף קרוב מתמיד.
ולך רשת העיר,על תיתני לו ללכת בלי קבלת אחריות על "הרווח התפעולי".
אל תדאג אייל אנחנו לא לבד בענין אבל שוב ראש העיר צריכה כתובת צריכה מישהו שיקבל עליו את המועדון לתפעל
חחחח אין שכל אין דאגות....
במקום שיילך וישתחווה למרים... הוא נכנס איתה ראש בראש ??
כנראה ששכל אין....
אם היה לו שכל, הוא היה מצליח יותר בעסקים הכושלים שלו.
אם האיש החליט לפתוח חזית מול המקום היחידי שעוד נתן לו גב כנראה שזמנו בהחלט קצוב.
אמרתי את זה כבר לפני חודש ואמרו לי שאני חי בסרט. בוא נראה כמה זמן האיש עוד יחזיק.
ואני אומר שאוסידון למרות הכל לא טיפש. האיש הפנים שהוא פרסונה נון גראטה בנתניה ומצא את הדרך לצאת מזה ואף עם פיצויים. יפוטר יתבע ויקבל. אולי לא הכל אבל תהיה פשרה.
(11-Mar-2016 17:06)משה.ד כתב: [ -> ]ואני אומר שאוסידון למרות הכל לא טיפש. האיש הפנים שהוא פרסונה נון גראטה בנתניה ומצא את הדרך לצאת מזה ואף עם פיצויים. יפוטר יתבע ויקבל. אולי לא הכל אבל תהיה פשרה.

תשלום פיצוי במקרה הזה,זו השלכת כסף שאין לפח..
גם דורון וגם רני וגם זהר חתומים על דו"חות שצריך לבחון בזכוכית מגדלת של שען חירש וחתומים על חשבונות בנק שהפכו ויהפכו מוגבלים וחתמו על צ'קים שחזרו ויחזרו...
אז נכון שיש ביטוח דרקטורים,אך יש השתתפות עצמית בגובה של כ100 אלף דולר לפרסונה ולשם חייבים לכוון.
(11-Mar-2016 17:12)אייל ס כתב: [ -> ]
(11-Mar-2016 17:06)משה.ד כתב: [ -> ]ואני אומר שאוסידון למרות הכל לא טיפש. האיש הפנים שהוא פרסונה נון גראטה בנתניה ומצא את הדרך לצאת מזה ואף עם פיצויים. יפוטר יתבע ויקבל. אולי לא הכל אבל תהיה פשרה.

תשלום פיצוי במקרה הזה,זו השלכת כסף שאין לפח..
גם דורון וגם רני וגם זהר חתומים על דו"חות שצריך לבחון בזכוכית מגדלת של שען חירש וחתומים על חשבונות בנק שהפכו ויהפכו מוגבלים וחתמו על צ'קים שחזרו ויחזרו...
אז נכון שיש ביטוח דרקטורים,אך יש השתתפות עצמית בגובה של כ100 אלף דולר לפרסונה ולשם חייבים לכוון.

הביטוח מכסה דברים שנעשו ע"י המבוטח "בתום לב". השאלה היא האם אכן כך הדברים במקרה הזה.
"הסיפור האמיתי מאחורי המכתב של אוסידון לעיריית נתניה בנושא האצטדיון ומגרש האימונים:

מקור בעיריה מעדכן ש"הרווח התפעולי" הוא כנראה הדבר הכי רחוק מרווח.
מבחינה תזרימית, מכבי נתניה הגיעה כנראה לקצה.

השמועות מספרות שבבנק בדיסקונט חזרו יותר מ10 צ'קים, בינהם צ'קים לרשויות ולעיריה, וכתוצאה מכך החשבון כנראה מוגבל.
כפי הנראה, החשבון בבנק מזרחי בדרך לאותו מקום.

אוסידון שרף את כל הקשרים עם הגורמים שדאגו למכבי נתניה בימים קשים וכרגע המקור האחרון שלו לכסף זה העיריה.
בגזברות העירייה יאלצו לקזז מסכום ה-2.3 מיליון שעוד מגיע למועדון את הסכומים הבאים:
800,000 ש"ח חובות עבר לעיריה, לאחר שהצ'קים חזרו.
750,000 שקל על חשבון התשלום הראשון של ההלוואה של בנק מזרחי.
דמי שימוש לאיצטדיון ולמתקני אימונים.

אם תעשו חשבון פשוט, תגלו שמהסכום המקורי לא נשאר הרבה, וגם המעט שנשאר מותנה בבחינת המצב התזרימי, וביום ה-10/3 יום תשלום משכורת פברואר (אתמול), החשבון ריק...

כתוצאה מכך, תגובתו של דורון לקיזוזים אגרסיבית ביותר.
הוא הודיע לעיריה שכתוצאה מהקיזוזים מכבי נתניה תשחק בעונה הבאה מחוץ לנתניה ותעזוב את מתחם האימונים של הנוער בשפירא".
עמודים: 1 2
Reference URL's