מכבי נתניה

גירסה מלאה: אריאל, איך הלך המשפט?
אתה כרגע צופה בתוכן שלנו בצורה פשוטה. צפה בגירסה המלאה.
עמודים: 1 2
אני טיגריס, אני לא רואה אף אחד ממטר והשנה נתניה לוקחת אליפות?
יש לך התאמה של המשפט לתקופה הנוכחית?

Sent from my LG-D855 using Tapatalk
איציק במה אתה עוסק ? יש לך ניסיון ניהול ?
למה אתה שואל?

על מנת לראות אם חוץ מאייל סגל יש למישהו ניסיון ניהול
(10-Mar-2016 20:34)איציק כהן כתב: [ -> ]אני טיגריס, אני לא רואה אף אחד ממטר והשנה נתניה לוקחת אליפות?

יום שישי הילד שבכיתה ב יכול ללכת לבית ספר שלא עם תלבושת אחידה...

לבש את החולצה הרשמית של מכבי נתניה והתכונן לצאת.
אמא שלו אמרה לו שהיא לא מסכימה, שיחליף חולצה אבל הילד עקשן, לא מוכן... ואני אמור "לתמוך" באישתיBig Grin אז אני אומר לו, עמר (עומר כותבים בלי ו) אנחנו יורדים ליגה השנה, לא ממש כדאי לך.

אז הילד אומר לי "לא אכפת לי, אז שנה הבאה נעלה שוב" או בעברית: אני טיגריס, לא מעניין אותי באיזה ליגה, אני אוהד נתניה גאה

ולא מבין איך בפוסט הקודם שלי, כולם התייחסו לרוכש הבלתי ידוע והתעלמו מהפואנטה שבסוף אולי נגלה שמאחוריו שוב עומד שפיגלר...
(11-Mar-2016 12:28)אריאל כתב: [ -> ]
(10-Mar-2016 20:34)איציק כהן כתב: [ -> ]אני טיגריס, אני לא רואה אף אחד ממטר והשנה נתניה לוקחת אליפות?

אמא שלו אמרה לו שהיא לא מסכימה, שיחליף חולצה אבל הילד עקשן, לא מוכן... ואני אמור "לתמוך" באישתיBig Grin אז אני אומר לו, עמר (עומר כותבים בלי ו) אנחנו יורדים ליגה השנה, לא ממש כדאי לך.

אז הילד אומר לי "לא אכפת לי, אז שנה הבאה נעלה שוב" או בעברית: אני טיגריס, לא מעניין אותי באיזה ליגה, אני אוהד נתניה גאה

ולא מבין איך בפוסט הקודם שלי, כולם התייחסו לרוכש הבלתי ידוע והתעלמו מהפואנטה שבסוף אולי נגלה שמאחוריו שוב עומד שפיגלר...

כל הכבוד לילד (וגם לאבא). כנראה שאי הגעה למשחקים העונה השאירה את הילד עדיין אוהד.
אצלי המקרה הפוך, הילד עשה איקס על הקבוצה ולא מוכן להקשיב...
עדיין לא ויתרתי אבל המצב קשה...

נשלח מה iPhone שלי ע"י Tapatalk
(11-Mar-2016 12:28)אריאל כתב: [ -> ]

מעולה!

(11-Mar-2016 12:13)זאב רווח כתב: [ -> ]על מנת לראות אם חוץ מאייל סגל יש למישהו ניסיון ניהול
לא הבנתי איך זה קשור.
יש כל כך הרבה סוגי ניהול... לא כל מנהל יכול להתמודד עם מועדון כדורגל.

בלי צחוק
מוטלה מגהץ את החליפה
הילדים שלנו סובלים הכי הרבה צילקנו אותם לכל החיים בעיקר לאלה שגרים מחוץ לנתניה....
3 ירידות , 2 עליות, 3 חצאי גמר , גמר אחד, פרידה מהקופסא , חניכת איצטדיון, הספק נחמד ל-7.5 שנות אהדה מגיל 5 עדיין לא בני 13...
מוטלה לא מגהץ חליפה אל תדאג ... כמו שמצב העיניינים נראה מהפוסט על עזיבת האצטדיון בוא נגיד תודה אם תהיה קבוצה בשנה הבאה.

Sent from my iPad using Tapatalk
עמודים: 1 2
Reference URL's