מכבי נתניה

גירסה מלאה: מה דעתכם: "בנתניה מחכים לגרוס: אופטימיים שהעסקה תיסגר"
אתה כרגע צופה בתוכן שלנו בצורה פשוטה. צפה בגירסה המלאה.
עמודים: 1 2
אולי גרוס לא מבין יותר מידי בכדורגל ובקשר עם אוהדי נתניה וכוכביו בעבר...

לכן צריך אולי להצמיד לו חונך שיעזור לו להיכנס לתחום וליצור את הההיכרויות הדרושות...

אולי להפנות אליו את מוטלה שפיגלר, שתמורת תשלום סמלי ורכב יעזור לו?Big GrinBig Grin
(10-Mar-2016 13:30)אריאל כתב: [ -> ]אולי גרוס לא מבין יותר מידי בכדורגל ובקשר עם אוהדי נתניה וכוכביו בעבר...

לכן צריך אולי להצמיד לו חונך שיעזור לו להיכנס לתחום וליצור את הההיכרויות הדרושות...

אולי להפנות אליו את מוטלה שפיגלר, שתמורת תשלום סמלי ורכב יעזור לו?Big GrinBig Grin

הלוואי והאיש רציני ואמיד מספיק בכדי להחזיק מועדון כדורגל בצורה מכובדת בליגת העל. אני מאוד מקווה שאם הכתבה נכונה (בכל זאת אתר וואן) ואכן האיש רציני, אז שילמד את הלקח משלושת הבעלים האחרונים שלנו וידע להתנהל נכון.
לא מאמין לשום דבר שמפורסם שם וקשור במכבי נתניה.
דווקא אהבתי את השקט של הימים האחרונים בעניין גרוס.

Sent from my iPhone using Tapatalk
(10-Mar-2016 14:03)עידן444 כתב: [ -> ]לא מאמין לשום דבר שמפורסם שם וקשור במכבי נתניה.
דווקא אהבתי את השקט של הימים האחרונים בעניין גרוס.

גם אני אוהב את השקט. יכול להיות שבעקבות ההרשאה של אוסידון להריץ את השם של איציק זהר כמועמד לתפקיד מקצועי במועדון, אזי אתר וואן קיבל בתמורה עדכון על המגעים עם גרוס, לכאורה...
אם זוהר מגיע כנדוניה עם גרוס הזה אז שלא יבוא בכלל.
זוהר לא יגיע עם גרוס אני מוכן להתערב. אם זוהר מגיע זה רק עם אוסידון .. זוהר זה קומבינה זוהר לא אוהב להזיע ולא לעבוד. אם אוסידון יסדר לו משכורת חינם בלי שהקרחת תזיע זוהר יהיה רשום בפיירול. אם יצטרך אשקרה לתת תוצרת תחת בעלים אמיתי כלשהו זה לא יקרה. זוהר בנוי לסתלבט ולא ללחץ. תשאלו את כל הנשים שמפרנסות אותו..

(10-Mar-2016 14:55)פיליפצוק כתב: [ -> ]אם זוהר מגיע כנדוניה עם גרוס הזה אז שלא יבוא בכלל.

לא הבנת. אוסידון אפשר, לכאורה, לאופירה לתת סקופ כאילו באמת איציק זהר מועמד וזה רק בשביל להתחיל להריץ את שמו של זהר בתקשורת, ומה יותר נח מהגב של מכבי נתניה לצורך כך? בתמורה לכך אוסידון שחרר לאופירה "סקופ" בנוגע למגעים עם גרוס.
האמת שכרגע אני משתדל לחשוב ולחיות לטווח הקצר.מעניין אותי לדעת האם ומתי משולם שכר חודש פברואר.
לגבי רוכש, אין טעם לדוש בכך, עד שתהיה הודעה רשמית ( או שלא...)...
ניתוח מהיר של האמור בכתבה בוואן מלמד שאין כל חדש מלפני שבוע ומלפני שבועיים.
כך כתוב:

במועדון... העריכו אמש (רביעי) כי: "אין שום סיבה שאבי גרוס לא יקנה את המועדון. הוא יודע את כל הפרטים ומודע להכל. אנחנו אופטימיים שזה ייצא לפועל".

כלומר מישהו, למשל אוסידון, אומר שאין סיבה שגרוס לא יקנה את המועדון. זה הכל. זאת ועוד:

במועדון מחכים לתשובה מאיש העסקים לאחר שהוא אמור היה להחזיר תשובה בתחילת השבוע אך לא עשה זאת.

זאת אומרת, מחכים לתשובה מגרוס. גרוס לא מחזיר תשובה. גרוס מתמהמה. אבל "אין שום סיבה שאבי גרוס לא יקנה את המועדון"...

אין כל חדש.
אין מה לעשות הכתב צריך לרשום כ מה מלים על נתניה מקצועית אין אז ממחזר
השוני היחיד שבידיעה הקודמת העיריה היתה אופטימית והקבוצה פסימית היום הפוך

עמודים: 1 2
Reference URL's