מכבי נתניה

גירסה מלאה: איזיקוביץ בן בית במכבי נתניה.
אתה כרגע צופה בתוכן שלנו בצורה פשוטה. צפה בגירסה המלאה.
עמודים: 1 2
מאז הגעת אוסידון את רני הוא מקבל כל שחקן שהוא מבקש(כמובן שאין הדדיות).
הוא מעניק לילדי בית הספר לכדורגל ולשחקני הקבוצות של טוברוק לעיתים מנויים(פורסם בתחילת העונה בעיתונות המקומית) לעיתים כרטיסים.

מי שעומד בינו ובין השפעה מוחלטת על מה שקורה במחלקת הנוער זה בני לם וכדי להזיז אותו מדרכו הוא משתמש בכל התחמושות האפשרית על מנת לגרום לבני "לזוז הצידה",זה התחיל ביצירת "טריז" בינו ובין דורון,זה הממשיך בהדלפת "ההסכם"(בהתחלה בפקס לדורון בהמשך בשאלה עיתונאית של ידידו אפרים והיום זה פורסם בעיתונות המקומית שוב של חברו לנשק אפרים)שהיה בנאמנות אצל צד ג' והיה ממומש רק בשלב פרוק המועדון,בשליחת "שאלון" לכל מיני גורמים בעיר בנושא בני ועוד ועוד ועוד.

זה לא סוד שיש לי הכרות רבת שנים עם בני ואני מודע היטב למעלותיו וכן,גם למגרעותיו.
נכון להיום הוא "הילד ההולנדי" שבגופו עוצר את פרץ המים.
העצוב לא פחות הוא שמבחינה מעשית ,אין גם למי שרוצה.. כל דרך לעזור..
צריך לעשות הכל לשחרר את הנוער ולאפשר ניהול עצמאי של המחלקות .אם ישחררו, יש בוודאות מי שייקח.
אם איזיקוביץ יצליח , אז גם קבוצות נוער לא יהיו לנו.
מחלקה שהייתה פאר יצירה משך עשרות שנים.
(04-Mar-2016 18:25)אייל ס כתב: [ -> ]מאז הגעת אוסידון את רני הוא מקבל כל שחקן שהוא מבקש(כמובן שאין הדדיות).
הוא מעניק לילדי בית הספר לכדורגל ולשחקני הקבוצות של טוברוק לעיתים מנויים(פורסם בתחילת העונה בעיתונות המקומית) לעיתים כרטיסים.

מי שעומד בינו ובין השפעה מוחלטת על מה שקורה במחלקת הנוער זה בני לם וכדי להזיז אותו מדרכו הוא משתמש בכל התחמושות האפשרית על מנת לגרום לבני "לזוז הצידה",זה התחיל ביצירת "טריז" בינו ובין דורון,זה הממשיך בהדלפת "ההסכם"(בהתחלה בפקס לדורון בהמשך בשאלה עיתונאית של ידידו אפרים והיום זה פורסם בעיתונות המקומית שוב של חברו לנשק אפרים)שהיה בנאמנות אצל צד ג' והיה ממומש רק בשלב פרוק המועדון,בשליחת "שאלון" לכל מיני גורמים בעיר בנושא בני ועוד ועוד ועוד.

זה לא סוד שיש לי הכרות רבת שנים עם בני ואני מודע היטב למעלותיו וכן,גם למגרעותיו.
נכון להיום הוא "הילד ההולנדי" שבגופו עוצר את פרץ המים.

דיברתי היום עם מאמנים והם אמרו שדווקא מצליחים לשמור ....
היה מקרה שמאמן הנוער ביקש שחקן שכבר הביע נכונות להגיע...
המאמן דיבר עם אוסידון שסובב אותו אחרי כמה י ים השחקן הוחתם בטוברוק...
כדי לשמור על מאמנים/עובדים אני ממעט בפרטים,בעיקר כשכל מילה שנכתבת כאן מתועדת(ויש עו"ד צמוד על חשבוננו).
נעשים היום דברים שנותנים תחושה שאריק עומד מאחורי כל דבר ומכיוון שלא מדובר ב"חובב ציון",ברור לחלוטין מה הקוו המנחה.
נכון לעכשיו דורון/רני עובדים על סיום עבודתם של יוסי טוויל ובני לם במועדון(בעזרתו האדיבה של החבר איזיקוביץ).
ידוע אייל ידוע
צריך לגרום לחלאה הזאת סוחר הילדים לא להתקרב למכבי נתניה ואני יודע איך
שימו לב שהקרקע עליה עומד מגרש בית"ר נתניה שהפכה לבית"ר טוברוק לא באמת בידי סוחר הילדים אלא בידי מרכז בית"ר
לכן אם יהיה כאן מי שיסכים לקחת (אייל סגל ? ) את המועדון תחת ניהולו בדיוק כמו שלקח אוסידון אני מבטיח כאן ועכשיו לעזור לו להוציא מסוחר הילדים את המגרש בטוברוק .... והמבין יבין

כיהיה במועדון מי שינהל נוציא את סוחר הילדים מנתניה לחלוטין שיילך מצידי לקלקילה
העפת סוחר הילדים מכאן זו חצי דרך לארץ המובטחת.

Sent from my iPhone using Tapatalk
עידן הסוחר זה רק 10% מהבעיות
שלא תחשבו שהמצב בטוברוק מזהיר...המצב שם בטטה אין כסף ....
אם היה מזהיר בטוברוק לא היה לסוחר זמן להסתובב אצלנו במועדון
כסף לשכר אין ,אבל להזמין היום את איזיקוביץ לצהרים ברחוב דניאל,יש.....
עמודים: 1 2
Reference URL's