מכבי נתניה

גירסה מלאה: מה צריך לעשות בשביל שדורון ילך ?
אתה כרגע צופה בתוכן שלנו בצורה פשוטה. צפה בגירסה המלאה.
שתי שאלות יש לי למביני עניין

שאלה 1 : האם לאחר כל המכירות והקיצוצים ידוע מה גובה החוב של הקבוצה

שאלה 2 :מדוע אותם אנשים שטוענים שהקבוצה יקרה להם לא באים לעיריית נתניה ואומרים לה אנחנו מוכנים עכשיו לקחת את החושב בתנאי שאוסידון הולך ? ואני מדבר על אותם ספונסרים כבדים (ירון ישראל, משפחת לנד )
זיו בשביל שדורון אוסידון הולך צריך סך הכל לא להגיע למשחקים עד סוף העונה ולהתחייב פומבית לא להגיע לעונה הבאה

תן לי רק להביר

דורון אוסידון קיבל קבוצה עם 13-7=6 מליון שקל חוב , הוא קיבל גם נכסים לא קטנים שנמכרו כמו פירס שחקן הנוער שווינפלד וחמזה בארי =בהרעכה הכי גסה הוא קיבל עליהם 2 מליון שקל

הוא התחייב להעלות את הקבוצה ליגה תוך עונה בלי אוהדים והם צריכים להיות חזקים לא להגיע למשחקים גם אם אוסידון ישלם להם רק שיגיעו ... במצב כזה אין הכנסות גדולות כי גם את הספונסרים הוא הרחיק משמע שהוא יצטרך את עזרת מני וייצמן שוב שיסדר לו ספונסרים אבל זה לא יעזור לו כי קבוצה בלי קהל העירייה לא תעמוד בלחץ לאבד את הנכס שנקרא מכבי נתניה (עיר הספורט עאלק)

קראתי את הדברים שאמר אוסידון פשוט חוצפה ובושה שראש העיר הפראיירית שלנו מאמינה לו ללכלך ככה על קובי נשמה בלדב ? אני מאשים רק את קובי בזה קראתי לו מזמן להשתחרר מהקבוצה אני מאוד מקווה שקובי לא יקבל את התצלותו המזוייפת ולא יעזור לו בגיוס ספונסרים אפילו כשמרים פיירברג תבקש זאת ממנו ...

כמו שאמרתי לפני כמה חודשים אוסידון = אסון הוא יילך גם בלי אגורה פיצוי אם האוהדים יהיו חזקים איך אמר רועי ? ישנם רק 70 אוהדים מתוסכלים אז צריך להוכיח לרועי הזה (כהן ?) שהוא בעצמו לא ימצא 70 אוהדים להביא למשחקי הבית של מכבי נתניה העונה ועונה הבאה

מה נרוויח ? המון . אוסידון ירצה להוכיח שהוא יעלה את הקבוצה למרות הבאלגן שעשה .
בכל מקרה יש לנו מצב winwin אם נכשל הוא הולך הביתה אם הצליח בלי אוהדים והעלה את הקבוצה היציעים הריקים במשחק העליה יזעקו עד מקבלי ההחלטות בעיריה !!!
(02-Mar-2016 23:19)זיו פלם כתב: [ -> ]שתי שאלות יש לי למביני עניין

שאלה 1 : האם לאחר כל המכירות והקיצוצים ידוע מה גובה החוב של הקבוצה

שאלה 2 :מדוע אותם אנשים שטוענים שהקבוצה יקרה להם לא באים לעיריית נתניה ואומרים לה אנחנו מוכנים עכשיו לקחת את החושב בתנאי שאוסידון הולך ? ואני מדבר על אותם ספונסרים כבדים (ירון ישראל, משפחת לנד )

שאלת את שאלת השאלות ....
מה גובה החוב האמיתי תלוי את מי שואלים ואיך מסתכלים על הדברים....
קצת עובדות....
מכבי נתניה נקראת חברה למען הציבור (חל"צ )
מבחינה חוקים כשמדובר בחל"צ לא ניתן למשוך דיבידנד אז מה עשה המח היהודי המציא תרגיל...הבעלים וזה כרגע לא משנה אם קוראים לו יאמר או שגב במקום להשקיע כסף נגיד 10 מיליון בעונה אז מכניסים את זה לספרים כהלוואה ....
היום אנחנו במצב אבסורדי שכשיבוא אוליגרך יאמר יכול לדרוש עשרות מיליונים ושגב גם כמה מיליונים....ומהיום גם אוסידון הפך להיות אחד שרוצה פיצוי..
בקיצור רוכש לא יבוא....תמיד נהיה מועדון מנוהל כתלאי על תלאי...
או שנלך לפירוק פעם אחת שזה החשש הגדול של כל אלה שנתנו הלוואות(אולי גם הנכס היחיד יילך הכוונה למתחם אימונים) אפשר להכניס לפה גם את יוסי מאור וגם דב לנד (שהוא האחרון שידרוש אבל פורמלית) אחרי שקראתי את הדו"ח האמיתי והמדוייק נהייתי הרבה יותר פסימי ....
ואם מחר גולדהאר עוזב את מכבי הוא יוכל לדרוש ממחליפו 500 מליון? וברקת תדרוש 70 מליון? כנ"ל שחר, טביב וכו'?

לא מבין בזה הרבה אבל מאמין שאם יגיע האדם שבאמת ירצה אין דבר שלא ניתן לנטרל עם עו"ד טוב וקצת התפלפלויות משפטיות. רק שיגיע קודם אחד שבאמת ירצה

Sent from my SM-G920F using Tapatalk
(03-Mar-2016 0:51)אופיר34 כתב: [ -> ]ואם מחר גולדהאר עוזב את מכבי הוא יוכל לדרוש ממחליפו 500 מליון? וברקת תדרוש 70 מליון? כנ"ל שחר, טביב וכו'?

לא מבין בזה הרבה אבל מאמין שאם יגיע האדם שבאמת ירצה אין דבר שלא ניתן לנטרל עם עו"ד טוב וקצת התפלפלויות משפטיות. רק שיגיע קודם אחד שבאמת ירצה

Sent from my SM-G920F using Tapatalk

לא מעורה במכבי תל אביב ולא יודע איך הם רשומים ...
מכבי נתניה משנת 96 חל"צ
דוד לא מדוייק.
.נכון שמאז ימי יאמר,חלק נכבד מההשקעות נרשם כהלוואה,אבל גם יאמר וגם שגב למעשה וויתרו על ההלוואה למעט במקרה שהמועדון ירוויח(הסבירות נמוכה מבוא השלום/החלפת ביבי)או שבעלים ישלם על המועדון ולא רק יקח על עצמו את חובותיו.

לגבי הליכת אוסידון הביתה,זה לא יקרה לפני שהמועדון יהפוך לחדל פרעון או יגיע רוכש מפתיע שישלם לו פיצוי כזה או אחר.
לא מדובר באוהד שהגיע כשליחות גם לא באיש עסקים שהפעילות פוגעת בעסקיו,מדובר בבחור חסר תעסוקה ששב לארץ אחרי שמיצה את ניסיונתיו בחו"ל ו"זכה באור מההפקר".
ומכיוון שאנחנו לא אוהדי הפועל ת"א/בית"ר ירושלים הסבירות שהפגנות יגרמו לו לוותר על שכר+רכב+סוציאליות,נמוך מים המלח.
(03-Mar-2016 7:21)אייל ס כתב: [ -> ]דוד לא מדוייק.
.נכון שמאז ימי יאמר,חלק נכבד מההשקעות נרשם כהלוואה,אבל גם יאמר וגם שגב למעשה וויתרו על ההלוואה למעט במקרה שהמועדון ירוויח(הסבירות נמוכה מבוא השלום/החלפת ביבי)או שבעלים ישלם על המועדון ולא רק יקח על עצמו את חובותיו.

לגבי הליכת אוסידון הביתה,זה לא יקרה לפני שהמועדון יהפוך לחדל פרעון או יגיע רוכש מפתיע שישלם לו פיצוי כזה או אחר.
לא מדובר באוהד שהגיע כשליחות גם לא באיש עסקים שהפעילות פוגעת בעסקיו,מדובר בבחור חסר תעסוקה ששב לארץ אחרי שמיצה את ניסיונתיו בחו"ל ו"זכה באור מההפקר".
ומכיוון שאנחנו לא אוהדי הפועל ת"א/בית"ר ירושלים הסבירות שהפגנות יגרמו לו לוותר על שכר+רכב+סוציאליות,נמוך מים המלח.

כתבתי שבמידה ויבוא אוליגרך....
לא ניתן לדעת מי ידרוש מה עד שזה קורה...
אלא אם בדקת מול שגב/מאור או יאמר...מה שכתבתי זה תיאורטי...
מכיר את ההסכם מול יאמר ומול שגב.
דוד, בחייאת, אם אתה לא מבין בתאגידים, אז אל תקבע קביעות.
נעשה את זה ציורי.
לו מכבי נתניה בדרך נס, לוקחת אליפות, עולה לליגת האליפות ומגיע עד שלב חצי הגמר, שנתיים ברציפות, דאז יצטבר בקופתה לא מעט מענקים מליגת האלופות. עודף זה ניתן למשיכה באמצעות משיכת שטר הון (על ידי הבעלים הנוכחי, לא זה מהעבר) וגם זה בתנאי שההתחייבויות העתידיות מכוסות.
להזכירך, טביב אז קנה ממוני הראל את הפועל ב-6 מיליון שח או משהו כזה, כאשר בקופה היו עשרות מיליונים. עדיין הוא לא הצליח להוציא אותם ולשם כך נדרשו כל מיני קומבינות ועסקאות סיבוביות (מישהו באמת חושב שדמארי וטל בן חיים נקנו ב-7 מיליון שח כל אחד?)
אז הסר דאגות מליבך. ותפנה את המרץ נגד השרץ.
(03-Mar-2016 11:58)אסףג כתב: [ -> ]דוד, בחייאת, אם אתה לא מבין בתאגידים, אז אל תקבע קביעות.
נעשה את זה ציורי.
לו מכבי נתניה בדרך נס, לוקחת אליפות, עולה לליגת האליפות ומגיע עד שלב חצי הגמר, שנתיים ברציפות, דאז יצטבר בקופתה לא מעט מענקים מליגת האלופות. עודף זה ניתן למשיכה באמצעות משיכת שטר הון (על ידי הבעלים הנוכחי, לא זה מהעבר) וגם זה בתנאי שההתחייבויות העתידיות מכוסות.
להזכירך, טביב אז קנה ממוני הראל את הפועל ב-6 מיליון שח או משהו כזה, כאשר בקופה היו עשרות מיליונים. עדיין הוא לא הצליח להוציא אותם ולשם כך נדרשו כל מיני קומבינות ועסקאות סיבוביות (מישהו באמת חושב שדמארי וטל בן חיים נקנו ב-7 מיליון שח כל אחד?)
אז הסר דאגות מליבך. ותפנה את המרץ נגד השרץ.

סליחה אדון עו"ד אז למה בדיוק הכל נרשם בדוחות כהלוואה...
וגם אם אני לא מדייק או לא מבין בתאגידים לא נראה לי שזו סיבה להתנשא ...
מוכן לשמוע הסבר מפורט....ולהחכים....
אגב בתוכנית של אופירה טענת שכל הדוחות באינטרנט אשמח לקבל דוח של העונה...
וגם הבטחת להוציא מייל מסודר אשמח אםתעלה אותו גם לכאן....
Reference URL's