מכבי נתניה

גירסה מלאה: שאלה לעו"ד שביננו
אתה כרגע צופה בתוכן שלנו בצורה פשוטה. צפה בגירסה המלאה.
עמודים: 1 2
אתה תראה שאפילו בטלוויזיה לא יזכירו יותר במשפט אחד שיש מחאה זה יעבור ויחיליקו את זה בגלל מצב הקבוצה גם ככה בשידור רואים רק את אוהדי חיפה.
היו צריכים להכנס ולצאת בשידור חי אחרי רבע שעה או משהו בסגנון בהפגנתיות אז כולם היו רואים והיה איזה טעם למחאה הזאת.
מסכים עם אמיר וגם אמרתי את זה בדף האוהדים.
אם רוצים שיהיה אפקט למחאה צריך לעשות משהו חריג שימשוך את תשומת הלב.

מצידי שדקה 20 יזרקו 500 בובות של פינוקיו למגרש.... (להדגשת הבלופים והשקרים כביכול של אוסידון).

לא להגיע למשחק, מעבר לזה שזה לא יהיה גורף לכלל האוהדים, זאת מחאה לא מקורית שלא תעשה את הבאזז שמנהיגי המחאה מחפשים. מלבד אזכור בחצי משפט של המחאה הזאת לא תהיה שום התעניינות תקשורתית בנושא הזה.
(27-Feb-2016 13:45)amir כתב: [ -> ]אתה תראה שאפילו בטלוויזיה לא יזכירו יותר במשפט אחד שיש מחאה זה יעבור ויחיליקו את זה בגלל מצב הקבוצה גם ככה בשידור רואים רק את אוהדי חיפה.
היו צריכים להכנס ולצאת בשידור חי אחרי רבע שעה או משהו בסגנון בהפגנתיות אז כולם היו רואים והיה איזה טעם למחאה הזאת.

אני ידאג שכן ידוחו על זה Idea
אבל מסכים שזאת מחאה של פחדנים חסרי אמונה בעצמם
הקהל של נתניה כל כך עולם שלישי שלצפות ממנו למחאות יצירתיות כמו אלו שציינתם זה באמת חלומות בהקיץ.
אפילו כשמבקשים לזרוק קונפטי ברגע ספיציפי, 50% כבר נפטרים מזה עוד קודם לכן.
לכן יציעים ריקים זאת האופציה הטובה ביותר, תמיד יהיו את אלה שידברו מחאה מהמקום האינטרסנטי הצר שלהם אבל יציעים ריקים לאורך זמן (זה לא זבנג וגמרנו) יעשו בהחלט את העבודה.
פיליפצ'וק צודק הפגיעה בכיס והיציעים הריקים יעשו את שלהם מרים פיירברג תדע מזה אחרי ש 25000 אוהדי נתניה מילאו בגמר גביע המדינה ועכשיו יציעים ריקים זה ישמע כמו פיצוץ כלפי פנים עד שמרים תזמין את אוסידון ותאמר לו אי אפשר ללכת כנגד האוהדים ...
(27-Feb-2016 22:16)זאב רווח כתב: [ -> ]פיליפצ'וק צודק הפגיעה בכיס והיציעים הריקים יעשו את שלהם מרים פיירברג תדע מזה אחרי ש 25000 אוהדי נתניה מילאו בגמר גביע המדינה ועכשיו יציעים ריקים זה ישמע כמו פיצוץ כלפי פנים עד שמרים תזמין את אוסידון ותאמר לו אי אפשר ללכת כנגד האוהדים ...

לצערי אין ערך ספורטיבי זה כבר לא קשור לאוהד כזה או אחר...
פשוט לא יכול לראות ככה את הקבוצה שלי...
ואני גם חושב שיציעים ריקים עם 100 איש בפלייאוף התחתון יעשו את שלהם ....בכל זאת מנויים הוא לא ימכור ואם בא לו לחלק ....אני לא לא רוצה להיות שם ולראות את זה....
אוסידון פה על זמן שאול....
הבעיה שאין שום אלטרנטיבה....
הלך מה עכשיו????
הקהל מפולג....וחלקם נגועים באינטרסים....
דוד זאת הסיבה שהצעתי את אייל סגל , חוץ מאהבה למועדון אין לו אינטרסים זה לא מאיר אוזן שהאינטרס שלו היה שהבן שלו יתפתח לשחקן !!!

ולא רק זה בדקתי עליו הוא יודע גם לנהל מצוין
אם לא יעמידו אלטרנטיבה יהיה גרוע יותר
ראש העיר צריכה מישהו שיקח עליו את הקבוצה רק לניהול וכולם בורחים ומתלוננים
עמודים: 1 2
Reference URL's