מכבי נתניה

גירסה מלאה: כולם בנתניה שילמו מחיר יקר אז איך זה שאוסידון נשאר ?
אתה כרגע צופה בתוכן שלנו בצורה פשוטה. צפה בגירסה המלאה.
כשהגיע אוסידון ואיתו הערבות של העירייה הכל נראה וורוד גם אני התלהבתי ממנו ואמרתי זאת כאן באתר
אבל מאז דורון אוסידון אסון עשה את כל הטעויות האפשריות כמובן "מתוך רצון טוב "
למשל בבחירת מאמן כמו שלומי דורה שלא ידע לבנות קבוצה בתקציב מינימלי
וכשדורה כבר ביקש חלוץ (סליחי) אוסידון סגר עם זגורי כי הפועל תל אביב היתה צריכה להיפטר משחקן טוב שנמצא ביציע .... האינטרס כאן בפעם הראשונה נחשף .אוסידון חיפש את טובת הפועל תל אביב . למשל אותו אוסידון לא היה מסוגל להנחית כאן אף חלוץ ששוחרר מהפועל תל אביב , למה ? כי זה לא היה האינטרס של הפועל תל אביב .... לא אזולאי שעבר לסכנין לא ביטון שעבר לכפר סבא ....
ניחא דורה נכשל כשלון חרוץ בנתניה ראובן עטר התמנה משך משך עד שהגיע הזמן של ינואר שכולם ציפו לו , כשעטר כבר סימן שחקנים שהוא מבקש והם אכן התחילו להגיע , דורון אוסידון מחשש שעטר יצליח לשנות משהו פיטר את עטר - גם עטר נכשל כשלון חרוץ .
אבל הסאגה הכי מוצלחת מבחינת אוסידון היתה הניסיון לדחוף בכוח על חשבון ירידת ליגה את גיא צרפתי כמאמן מכבי נתניה , האיש שחתר מהרגע הראשון תחת דורה ועטר לא נח לרגע עד שאוסידון עיקב ברגעים הקריטיים ביותר לקבוצה את מינוי מאמן אמיתי כמו אלי כהן או קורצקי או נעים , ועל מה ? ברגע שהוצע לגיא צרפתי לאמן כמאמן ראשי בהפועל פ"ת אז פתאום נגמרו לו " הרגשות כלפי מכבי נתניה ששיחקתי בה " ....
קורצקי הגיע ואיתו הסאגה הבאה של אוסידון - אעשה הכל להציל את מכבי נתניה הצהירו אתרי הספורט עיתונאי החצר שלו .... ואז כמעין הבלחה של גאוניות הוא משחרר את השחקנים היחידים שיכלו לעשות כאן משהו בשביל להינצל את פירס ושווינפלד ...

נשארה רק שאלה קטנה לשאול את המוכתר אוסידון כולם נכשלו , 3 מאמנים , 50 שחקנים , 3000 אוהדים , דירקטוריון שלם , ספונסרים .... רק אתה נשארת בדרך לירידת ליגה !!!
מכיוון שאין כבר שחקנים להעביר להפועל תל אביב ומכיוון שאין שום דבר מה לקנות או למכור השאלה היא חוץ מלקחת משכורת מהעיריה מה אתה עדיין עושה כאן בנתניה ????

עד מתי רשעים יעלוזו ?
לתומר חרוב , ליעיש או עייש , ולחביב - שאפו על הטורים מיום שישי !!!
שמע, רווח,
אם אתה מצליח לבאר את הנאמנות הזאת שיש למרים כלפיו, אבל ברמת העובדות לא רכילות - אני מוחל לך על הכל.
אין כאן ענין של נאמנות הוא כל הזמן עובד עליה בעיניים כאילו מעדכן אותה במה שהולך לקרות ואז היא מרגישה שהוא אומר לה הכל ולא מסתיר ממנה אז היא יוצאת להגנתו

עוד קצת עוד כמה חודשים יפול לה האסימון ואז היא תזרוק אותו לכל הרוחות

אם אז היא לא תזרוק אותו אז כנראה שזה קשור ליותר מסתם היכרות עיסקית ומדובר גם בפלאז'ר הרי היתה לו פעם איזו חנות .....

אף אחד לא שואל איך יכול להיות שכל כותבי הטורים באותה דעה כנגד דורון אוסידון קפצון ???? חוץ מאתר one כמובן
קודם כל ההערה שלך בפיסקה השלישית דוחה והייתי מצפה שתיתן כבוד שמישהי שיכולה להיות אמא שלך.
צריך להבדיל בין העתונות המקומית שמשרתת גם אינטרסנטים מקומיים לבין העתונות הארצית (מכניס לשם את כל אתרי הספורט והחדשות) שהם שופרו של אוסידון ולא מובן לי איך אין להם טיפת בקורת.

Sent from my A0001 using Tapatalk
חזום לא יודע בת כמה היא אבל ביקשו ממני לברר למה היא מתעקשת להשאיר אותו לא רומז כן רומז קח את זה באיזי
לא יודע אינטרסים שמה אינטרסים האינטרס של כולם היה אמור להיות מכבי נתניה בין הקבוצות הראשונות בליגה
אני בכלל בדור שלא אליפות לא שווה אבל עזוב

גם אם היו שחקנים צעירים תוצרת בית עם כדורגל טוב ומקום שני שלישי ואפילו שישי הייתי זורם בנתיים כשהדגש על בנתיים
נקווה שקורצקי בא לשקם ויילך על הצעירים כבר עכשיו כמה שיותר צעירים
דין גל , גומברג משמאל , חסן , מזול , זיו .
לוגסי בוקרה
אברהם
ג'אבר איציק כהן

שירוץ איתם עכשיו כמה שיותר יצרף אליהם את כל המושאלים יחזיר את דודי תירם בעונה הבאה ואז יראה את מי להשאיר את מי להביא חיזוק בכל מקרה עם ערן לוי ודיע סבע אין סיבה שלא נחזור כבר בעונה הבאה עם סגל הרבה יותר צעיר ומוכן לליגת העל

לגבי אוסידון הוא הוכיח שנתניה גדולה עליו בכמה מידות הוא חייב ללכת
אבל הבעיה שהוא לא יילך עד שאייל סגל לא יתעורר
אני רוצה לדעת האם כשאייל סגל אומר לא הוא מתכוון באמת ל לא
או שמא הוא כמו בחורה שאומרת לא אבל חושבת כן
כל עוד אין מי שיחליף את אוסידון הוא לא יילך וראש העיר לא תזרוק אותו
Reference URL's