מכבי נתניה

גירסה מלאה: הגיע זמן דין גל
אתה כרגע צופה בתוכן שלנו בצורה פשוטה. צפה בגירסה המלאה.
עמודים: 1 2 3 4 5 6
ברק לוי שוער חלש שלא הביא לנו נקודה אחת השנה. תרומה אפס לקבוצה . יאללה לספסל.
השוער הגרוע בליגה.אבל הוא רק אחד מחבורת הזבל שאבי נמני הנחית עלינו.

צריך לתת לגל ניר לשחק עד סוף העונה ,לבחון את היכולת שלו ולראות אם הוא זה שיוביל אותנו בעונה בליגה הלאומית.

(15-Feb-2016 0:45)moshe. כתב: [ -> ]השוער הגרוע בליגה.אבל הוא רק אחד מחבורת הזבל שאבי נמני הנחית עלינו.

צריך לתת לגל ניר לשחק עד סוף העונה ,לבחון את היכולת שלו ולראות אם הוא זה שיוביל אותנו בעונה בליגה הלאומית.

דין גל כמובן...
הכי אוברייטד שיש....
רק אני בתחושה שברק לוי כנראה הימר על המשחק הזה?
שוער גרוע בלי ספק, אבל זה לא ממש הרגיש כשר (הרגיש כאילו יש שרצים...)
(15-Feb-2016 1:07)לואיס ראזאק כתב: [ -> ]רק אני בתחושה שברק לוי כנראה הימר על המשחק הזה?

בלי שום קשר למשחק הזה ,לי יש הרגשה שהיו כמה משחקים איך נקרא לזה...לא ממש ספורטיבים השנה
(15-Feb-2016 1:13)moshe. כתב: [ -> ]
(15-Feb-2016 1:07)לואיס ראזאק כתב: [ -> ]רק אני בתחושה שברק לוי כנראה הימר על המשחק הזה?

בלי שום קשר למשחק הזה ,לי יש הרגשה שהיו כמה משחקים איך נקרא לזה...לא ממש ספורטיבים השנה

בוא נדבר שנייה ספציפית על המשחק הזה, כי במשחק הזה היו יותר מדי רגעים שזה הרגיש כאילו שוער מליגה ג' שרון יכול לתפקד באופן יותר ראוי מברק לוי...
הוא לא מכר משחקים. הוא פשוט בינוני.
היה כזה לפני שהגיע ונשאר כזה גם פה. לא שוער שמביא נקודות. לא שודרגנו בשיט בעמדה הזאת.

ועוד מילה על קורצקי - אני אוהב את הגישה שלו, אני חושב שהקבוצה עומדת הרבה יותר טוב על המגרש, לוחצת את היריבה ,לא מתבנקרת ומנסה לייצר מצבים. וכן, זה קשה כי אנחנו עדיין מוגבלים (בעיקר בקישור ההתקפי) אבל יש פה שינוי גישה. להשאר זה כנראה לא יספיק ,אבל קורצקי כרגע נראה לי המאמן שהכי דומה למאמן מכל "המאמנים" שעברו אצלנו העונה.
בקשר לשוער רק עונה שעברה כשהביאו את הרוש במקום לויטה קראתי וחפרתי להביא את דודו גורש מהפועל עכו גם לפני שנתיים ושלוש קראתי להביא לכאן את גורש אבל היו שאמרו " למה מי זה ?" אז דודו גורש משחק אצל האלופה בדרך ואילו אנחנו קיבלנו שוער סוג ז' , קראתי כבר לפני 3 שבועות לתת לדין גל לשחק במקום ברק לוי ולשלוח אותו ליציע או לספסל !!!
עם שוער טוב אנחנו לא יורדים ליגה עם שוער טוב ההגנה משחקת עם ביטחון וכשההגנה משחקת עם ביטחון אז גם ההתקפה משתפרת ...

אופיר 34 אני מסכים איתך שמנחם קורצקי טוב משלושת המאמנים שהגיעו הוא לא מפקיר את ההגנה ואם אחרי שדורה הלך היו מחפשים לצאת בתיקו היינו מנצחים ולא יורדים אני מקווה מאוד שיתן גם לצעירים לשחק
(15-Feb-2016 2:00)זאב רווח כתב: [ -> ]בקשר לשוער רק עונה שעברה כשהביאו את הרוש במקום לויטה קראתי וחפרתי להביא את דודו גורש מהפועל עכו גם לפני שנתיים ושלוש קראתי להביא לכאן את גורש אבל היו שאמרו " למה מי זה ?" אז דודו גורש משחק אצל האלופה בדרך ואילו אנחנו קיבלנו שוער סוג ז' , קראתי כבר לפני 3 שבועות לתת לדין גל לשחק במקום ברק לוי ולשלוח אותו ליציע או לספסל !!!
עם שוער טוב אנחנו לא יורדים ליגה עם שוער טוב ההגנה משחקת עם ביטחון וכשההגנה משחקת עם ביטחון אז גם ההתקפה משתפרת ...

אופיר 34 אני מסכים איתך שמנחם קורצקי טוב משלושת המאמנים שהגיעו הוא לא מפקיר את ההגנה ואם אחרי שדורה הלך היו מחפשים לצאת בתיקו היינו מנצחים ולא יורדים אני מקווה מאוד שיתן גם לצעירים לשחק

הדבר הכי עצוב שמצב הנוכחי אנחנו רק עם שחקן בית אחד על המגרש ממה מפחדים ???
דין גל, יאיר זיו , עאמר מסרוואה, אביב אברהם, יותר מראויים לצ'אנס ...
רק אני מקבל עצבים שאני רואה לוגסי רץ היום כמו משוגע ???
מה קרה לכלב הזה לא יכל לרוץ ככה כל העונה ???
והחלוץ 8 רמות מעל סיסאי....שאלוהים יעזור כמה טיפשות בבנייה..
אני אבין אם לא רצו שטבילת האש של הצעירים תהיה נגד ב״ש ומכבי ת״א ועכשיו נתחיל לראות יותר שחקנים צעירים כפי שנכתב אתמוצ בספורט 5 אחרת אני באמת לא יודע מה קו החשיבה במועדון- אם בכלל יש כזה.

Sent from my iPhone using Tapatalk
עמודים: 1 2 3 4 5 6
Reference URL's